Editörler : supporters.
«101112131415161718192021»
28 Kasım 2018 18:05

Nisan 2017 başvurusuyum. Asgari şart nedenli iptal Ama okuduğum kadarıyla itirazlarda nedensiz olumsuz yanıt alınıyormuş.

Mzlmshn
Aday Memur
28 Kasım 2018 19:13

Bildiğim kadarı ile dosyayı onaylayın veya rededin diyorlar 15 gün süre veriyorlar tekrar minimum kriter deme hakkı yok
Akif97, 5 yıl önce

İtiraz komisyonu tekrar aynı adama gönderiliyorsa nasıl olumlu sonuç bekleyebiliriz ki?

Dr.Hoca
Aday Memur
28 Kasım 2018 20:52

Sayın hocam raporlar henüz elime ulaşmadı hangi puanı yok saydı bilmiyorum. Ayrıca herhangi bir çalışmamı yok saysa bile yerine koyulabilecek onlarca yayınım var burada ancak kasti bir durum olabilir diye düşünüyorum bu işte hiç bir mantık yok hakkımı helal etmiyorum
CHX-CHX, 5 yıl önce

Hocam geçmiş olsun, bir şey sormak istiyorum. Puanı geçersiz sayılan çalışmalar için juri gerekçe bildirmiş mi? Çok kişisel olmazsa varsa bu gerekçeleri bizle paylaşır mısınız?

Teşekkür ederim.

Dr.Hoca
Aday Memur
28 Kasım 2018 21:13

26 Kasım Pazartesi günü Resmi olarak sayfamda açıklandı sonuç. Neden asgari şartla bırakıldığımı bilmiyorum raporlar henüz elime ulaşmadı.
biochemist25, 5 yıl önce

Nerden bilgi aldınız hocam??

biochemist25
Aday Memur
29 Kasım 2018 09:03

Hocam peki kargo mesajı aldınız mı? Benim sistemde göründüğü günün ertesi günü kargo mesajı aldım. Gerekçeli kararı hemen kargo yoluyla ulaştırıyorlar. Bir de alanınız nedir acaba?

Dr.Hoca, 5 yıl önce
26 Kasım Pazartesi günü Resmi olarak sayfamda açıklandı sonuç. Neden asgari şartla bırakıldığımı bilmiyorum raporlar henüz elime ulaşmadı.

Dr.Hoca
Aday Memur
29 Kasım 2018 09:43

Kargo mesajı almadım bende çok merak ediyorum raporları. Alanım Güzel Sanatlar
biochemist25, 5 yıl önce

Hocam peki kargo mesajı aldınız mı? Benim sistemde göründüğü günün ertesi günü kargo mesajı aldım. Gerekçeli kararı hemen kargo yoluyla ulaştırıyorlar. Bir de alanınız nedir acaba?

mobiolcell
Aday Memur
29 Kasım 2018 11:47

İtirazım kabul edildi ve tekrar juri surecindeyim.

biochemist25
Aday Memur
29 Kasım 2018 12:23

Nasıl öğrendiniz hocam? Sürecinizden bahşeder misiniz?

Akif97
Aday Memur
29 Kasım 2018 13:55

İtiraza cevap daha gelmedi. 20 gün oldu.hala yok.

çilebülbül
Aday Memur
29 Kasım 2018 17:47

itiraza cevaplarda resmi yazı ile mi oluyor. olumlu veya olumsuz...

çilebülbül
Aday Memur
29 Kasım 2018 17:51

mobiolcell, 5 yıl önce

İtirazım kabul edildi ve tekrar juri surecindeyim.

biochemist25
Aday Memur
30 Kasım 2018 09:12

5 Ekimdeki komisyonda itirazı red edilenlere baktığımda 18 Ekimde kargo mesajı aldıklarını ve 20 Ekimde de kararların eline ulaştıklarını biliyorum. Geçmiş yorumlara baktığımda gördüm. "5 Ekim tarihinde itirazınız görüşülmüş ve İtirazınız red edilmiştir" diye yazı ellerine ulaşmıştı. Bu durumda 16 Kasım sonuçları da bugün yarın belli olur diye düşünüyorum. Elim telefonda kargo mesajı almamak için dua ediyorum

drdemirkale
Aday Memur
30 Kasım 2018 11:08

Arkadaşlar 2017 nisan dönemi başvurum asgari koşul nedeni ile iptal edildi. ekim ayındaki komisyona itiraz ettim. bir cümle ilebir ay sonra gerekçesiz olarak itirazınızın reddine şeklinde cevap geldi. bu hfta başında ise UAK'yı mahkemeye verdim.En erken 3 ay en geç 11 ay içerisinde mahkemenin sonuçlanacağını ifadeettiler.

Mahkemeye başvurma sebebim ise bir sonraki dönemde başvurduğum zaman "sayın jüri üyelerinden bir tanesinin" aynı şeklide bir bahane bularak başvurumun saçma salak bir durum içerisine salak bir durum içerisine sokulma ihtimali idi.

biochemist25
Aday Memur
30 Kasım 2018 11:25

Sizin iptal edilmesinin nedeni neydi hocam?

drdemirkale, 5 yıl önce

Arkadaşlar 2017 nisan dönemi başvurum asgari koşul nedeni ile iptal edildi. ekim ayındaki komisyona itiraz ettim. bir cümle ilebir ay sonra gerekçesiz olarak itirazınızın reddine şeklinde cevap geldi. bu hfta başında ise UAK'yı mahkemeye verdim.En erken 3 ay en geç 11 ay içerisinde mahkemenin sonuçlanacağını ifadeettiler.

Mahkemeye başvurma sebebim ise bir sonraki dönemde başvurduğum zaman "sayın jüri üyelerinden bir tanesinin" aynı şeklide bir bahane bularak başvurumun saçma salak bir durum içerisine salak bir durum içerisine sokulma ihtimali idi.

drdemirkale
Aday Memur
30 Kasım 2018 11:49

ulakbim yayınlarından bir tanesini doktoradan çıktığı iddiası çalışma 2008 de yapılmıştır şeklinde maddi delillerim olmasına rağmen itiraz dilekçesinde bunların hepsini sunmuş olmama rağmen itirazın reddoldu

biochemist25, 5 yıl önce

drdemirkale
Aday Memur
30 Kasım 2018 11:50

doktora tez çalışması2010 da başladı bu arada

biochemist25, 5 yıl önce

Hadi1212
Daire Başkanı
30 Kasım 2018 13:20

Alanıınızda asgari koşulları sağlayan çalışmaların doktora sonrası yapılma koşulu yok mu hocam?

drdemirkale, 5 yıl önce

doktora tez çalışması2010 da başladı bu arada

bein
Aday Memur
30 Kasım 2018 16:48

Aynı durumdayız katılıyoruz size bende başvurdum mahkemeye hocam

drdemirkale, 5 yıl önce

mobiolcell
Aday Memur
30 Kasım 2018 17:43

Hocam itiraz cevabini tlfda soylediler ancak zaten itiraz hakli bulununca sistemden tekrar juri surecine girildigi goruluyor.

çilebülbül, 5 yıl önce

03 Aralık 2018 17:38

Tezden yayın zorunluluğu hangi dönemden itibaren var bilen lütfen belirtsin.

Toplam 2687 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi