Editörler : swat3410E.Kayı Han
21 Ocak 2021 22:10

26.dönem merak ettikleriniz

26.dönemim merak ettikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım

21 Ocak 2021 22:14

merhabalar. Genel sağlıkta dişlere detaylı bakılıyor mu? Sabit protez diş sorun olur mu?

kaptanzen
Memur
21 Ocak 2021 22:16

çok detaylı bakılmadı dişlerini göster diyor eksik diş var mı diye bakıyor dişten sorun yaşayan olmaz kolay kolay

Olizvela, 3 yıl önce

merhabalar. Genel sağlıkta dişlere detaylı bakılıyor mu? Sabit protez diş sorun olur mu?

Mahmutdemir123
Aday Memur
21 Ocak 2021 22:18

Hafta sonu izinleriniz nasıl?

kaptanzen
Memur
21 Ocak 2021 22:21

izin yok kardeşim pandemiden dolayı eğitim oluyor klüp faaliyetleri oluyor yanaşık düzen eğitimi olabiliyor bazen haftasonları

Mahmutdemir123, 3 yıl önce
Hafta sonu izinleriniz nasıl?

Mahmutdemir123
Aday Memur
21 Ocak 2021 22:28

Haklısın kardeşim şu an yasaklar var. Genelde yasakların dısında hafta sonu tatili nasıl oluyordu onu merak ettim
kaptanzen, 3 yıl önce

izin yok kardeşim pandemiden dolayı eğitim oluyor klüp faaliyetleri oluyor yanaşık düzen eğitimi olabiliyor bazen haftasonları

furkannzz
Aday Memur
21 Ocak 2021 22:41

Sağlık raporu süreci nasıl oldu anlatır mısın ? 1 günde aldınız mı yoksa uzadı mı ?

Ayrıca sağlıkta sorun yaşayan direk elendi mi yoksa üst hastaneye sevk vs. mi oldu

Yamtar1453
Aday Memur
21 Ocak 2021 22:43

Ön sağlık kontrolü nasıl? Birde ortapedi kısmı nasıl
21 Ocak 2021 22:52

jinekomasti seviyesi var mı

kaptanzen
Memur
21 Ocak 2021 22:53

sağlık işleri genelde bizde hızlı bitirlmiye çalışıldı pandemiden dolayı fazla uzun kalmamak için hastanede adeta koşarak girdik polikiniklere 1 günde bitti genelde bazen 1 yada 2 polikilink ertesi güne sarktığı oluyordu onun haricinde hızlı ilerledi sağlıkta bizde sorun yaşayanlar oldu eğer hastane heyetinden 7 kişi olumsuz aldı istifa etmediler 2 ay sonra direk sağlık daire ilişiğini kesti okulla sonra mahkeme ile dönenler oldu ama onlarında kesinliği yok çünkü tekrar dan hastaneye gidecekler hastaneden sağlam alsan bile akademide sağlık daire eksik gördüğü bir konuda dosyanı tekrardan okula geri gönderip tekrar bakılmasını talep edebiliyor yani iş sağlık dairede bitiyor hastanede değil..

furkannzz, 3 yıl önce

Sağlık raporu süreci nasıl oldu anlatır mısın ? 1 günde aldınız mı yoksa uzadı mı ?

Ayrıca sağlıkta sorun yaşayan direk elendi mi yoksa üst hastaneye sevk vs. mi oldu

kaptanzen
Memur
21 Ocak 2021 22:56

ön sağlıkta altında bir şort üstün çıplak kalıyorsun boy kilo ölçülüyor sonra renk körlüğü daha sonra doktor bakıyor vücüduna faça varmı diye kesik falan onun haricinde yüzünde bariz belli olan ben varsa elerler çünkü başvuru fazla benden eledikleri oldu ortapedi okulda hasteneye gittimizde bizi detaylı bakmadı kırık çıkık varmı dedi yok dedik sağlam verdi

Yamtar1453, 3 yıl önce
Ön sağlık kontrolü nasıl? Birde ortapedi kısmı nasıl

kaptanzen
Memur
21 Ocak 2021 22:59

hiç duymadım kardeşim ne olduğunu da bilmiyorum

Yildizlardan, 3 yıl önce

jinekomasti seviyesi var mı

Burak Çetiner
Aday Memur
21 Ocak 2021 23:00

26.dönem ne zaman mezun olacak kardeşim?

kaptanzen
Memur
21 Ocak 2021 23:02

20 haziran

Burak Çetiner, 3 yıl önce

26.dönem ne zaman mezun olacak kardeşim?

Mahmutdemir123
Aday Memur
21 Ocak 2021 23:11

Ben mi? Kardeşim bu benlerin büyüklüğüne göre değişiyor sanırım elenme sebebi de mı
kaptanzen, 3 yıl önce

20 haziran

Burak Çetiner
Aday Memur
21 Ocak 2021 23:11

Şubat da 27 ler mülakata başlamayacak mi? O zaman onların süreç bayağı uzar

21 Ocak 2021 23:18

Kpss ve spor kaçtı hocam?

Mahmutdemir123
Aday Memur
21 Ocak 2021 23:19

Cevap verirseniz sevinirim
Ben mi? Kardeşim bu benlerin büyüklüğüne göre değişiyor sanırım elenme sebebi de mı

kaan3266
Aday Memur
21 Ocak 2021 23:29

Genel cerrah nasıldı hocam kan değerlerine mi baktı?
kaptanzen, 3 yıl önce

sağlık işleri genelde bizde hızlı bitirlmiye çalışıldı pandemiden dolayı fazla uzun kalmamak için hastanede adeta koşarak girdik polikiniklere 1 günde bitti genelde bazen 1 yada 2 polikilink ertesi güne sarktığı oluyordu onun haricinde hızlı ilerledi sağlıkta bizde sorun yaşayanlar oldu eğer hastane heyetinden 7 kişi olumsuz aldı istifa etmediler 2 ay sonra direk sağlık daire ilişiğini kesti okulla sonra mahkeme ile dönenler oldu ama onlarında kesinliği yok çünkü tekrar dan hastaneye gidecekler hastaneden sağlam alsan bile akademide sağlık daire eksik gördüğü bir konuda dosyanı tekrardan okula geri gönderip tekrar bakılmasını talep edebiliyor yani iş sağlık dairede bitiyor hastanede değil..

hasanbegdes
Aday Memur
21 Ocak 2021 23:29

Sağlık raporu alırken intibakta kulak burun boğaz,göz,cildiye doktorları detaylı baktıklarmı.Göz renk körlüğü kitabı okuttu mu?Cildiye koldaki yanık izi vs detaya indi mi? Teşekkürler

kaptanzen
Memur
21 Ocak 2021 23:30

aynen 5 metreden belli olmuyacak ama doktor ön sağlıkta kıl biriyse eleyebiliyor eğer varsa garantiye alın gidin aldırın

Toplam 341 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi