Editörler : E.Kayı Han

Yusemma
Kapalı
08 Aralık 2019 22:57

Yerimde oturmuş zadece gülüyorum size bakın saygıdan hala sizli konuşuyorum ben genelleme yaptım sadece üzerinize neden alınıyorsunuz anlamış değilim
yarınıolmayanadam, 4 yıl önce

herkes sizin gibi eziklenmek zorunda mı ben yüksek puan aldım diyorum !!! dolayısıyla iyisini hak ediyorum en dipleri değil neyi öpüp koyacam başıma ya saçma sapan zırlama akşam akşam bir tek senin mi aklın çalışıyor ya bunu sen düşünüyorsun da biz mi düşünmüyoruz yürü ya git şuradan susun kesin artık sesinizi

Ferda 63
Kapalı
09 Aralık 2019 23:49

yahu el insaf alt tarafı bi soru sormuş linç etmişsiniz mutsuz old.yerden tabiki gideceksin risk de alacaksın daha iyisini elde edene kadar da mücadele edeceksin nerden biliyorsunuz hayallerini potansiyelini daha iyisini istemek suç mu adliye ortamlarında çok zaman geçirmiş biri olarak söylüyorum mübaşirlik zor bir meslek geçen bir mübaşir dava açtı bana yerleri temizletiyorlar dedi mahkemeden çıkan sonuç:temizleyeceksin.ha işsizlikten iyi mi tabiki. biraz da şans meselesi çalışma arkadaşların iyiyse işin kolaylaşırAllah iyi insanlarla karşılaştırsın.

Ferda 63
Kapalı
10 Aralık 2019 00:20

son olarak şunları da yazmak isterim yorumlarınız çok ağır çok kırıcı mesela sizin gibi içi fesatlarla tercihlere saygısızlarla en basit bir soruya bile bu şekilde cevap verenlerle her gün bir sürü meselenin çözülmeye çalışıldığı bir adliye ortamında çalışmak zor olurdu bir soruya tahammülü olmayan sizler hakim olsanız o mübaşire neler yaparsınız bi fırsatı bulsanız neler.. kardeşim sen de inş gönlündeki iş neyse ona ulaşırsın istersen git bakkalcı ol ama nerde mutlu olacaksan oraya git
13 Aralık 2019 11:54

sorun olmaz istifan kabul edilir ama bazı komisyonlar sosrun çıkarıyor personel eksik diye

CEZZARAHMET
Aday Memur
21 Aralık 2019 23:31

Hayırlısı olsun hakkında kardeşim. Sevmediğin bir işte yıllarını çürütmek akıl karı değil.

CEZZARAHMET
Aday Memur
21 Aralık 2019 23:33

Ölüler zannedermiş ki diriler her gün helva yiyor... İKM ve Katiplik vb Memuriyetler zordur.

Guest1234
Aday Memur
21 Aralık 2019 23:55

Kapasiteden bahsediyorsan araştır öğren. Öyp kaldırıldı yöksis kapatıldı akademik kadrolar norm kadroya çevrildi araştırma görevlileri ise geçici kadroya alınıp burslu öğrenci konumun getirdi. Burda gelmiş ona buna sallıyorsun beğenmiyorsan mesleğini git bitir işini istifa et. Senin hayalini kuramayacağı bi ortalamayla okulumu 2.liklr bitirdim bem yüksek lisans mezunuyum. İngilizce ve almanca dahil 2 yabancı dili iyi seviyede konuşabiliyorum bu dillerde yazışabiliyorum. Ben hiç zabıt katibi olmanın hayalini kurmadım fakat ülkenin ve hayatın bize getirdiği şartlarla zabıt katibi oldum gocunmuyorum. Bu hayatta kapasitemi sorgulayacak en son insan da sensin özellikle yazdıklarına bakınca daha da gurur duyuyorum kendimle. Bence bu devlete yüksün sadece.

yarınıolmayanadam, 4 yıl önce

bir de yüksek lisans yapmış hımmmmm mübaşirlik yapacan ha :) :) aldığın o kadar eğitimi bir kenara bırakacan cidden yazık sizin gibilerin tüm diploması iptal edilmesi lazım yazık ya o kadar sıra işgal et gel mübaşir ol demek ki kapasite daha fazlasına el vermiyor :) yapcak bişi yok

Guest1234
Aday Memur
22 Aralık 2019 00:01

Hayat şartlarıyla uğraşırken bir de bunların yargılamalarıyla yorumlarıyla uğraşıyoruz. Yemin ederim sinirden elim ayağım titredi düzgün cevap yazamıyorum. Şu yorumunu okumasam sana doğru düzgün yol yordam anlatacaktım sorun yaşama diye.

benkatip
Şef
22 Aralık 2019 02:15

Sitedeki moderatörler sürekli uyuyorlar. Düşmeyin şu hesabın yazdıklarına

22 Aralık 2019 12:01

Adliyelerdeki en rahat işlerdendir, burada söyleneleri kafaya takmayın, yok eziliyorlar falan filan...Tanıdığım mübaşir ve katipler arasında bir kişiden öyle bir şey duymadım, işini düzgün yap 5 te çık kimse bişey diyemez...Kazananlara şimdiden hayırlı olsun...

22 Aralık 2019 12:35

Kuruma İstifa dilekçesini verirsin. İstifa dilekçene cvp gelir ama asla bu cvp istifanız kabul edilmedi şeklinde olamaz. Sadece savaş vs gibi olaganüstü hallerde istifa kabul edilmez.cvp geldiginde (ki bu süre en fazla 1 aydır) ayrılış yazınızı size tebliğ ederler ve siz tebellüğ edersiniz ve yol alırsınız...

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi