Editörler : Pangaea
12345678910111213»
09 Ağustos 2021 21:40

Arkadaşlar başvuru yapan var mı e devletten ?fotoğraflı cv istiyor nerden nasıl birşey hazırlamak lazım. Ne gerek var şimdi ya

linanida
Aday Memur
10 Ağustos 2021 15:25

Bir bayan için nasıl bir meslek ve evliyim eş durumu konusunda esneklik olmadığını duydum bilgisi olan aydınlatabilir mi puanım 82.73

mehmetgsfb
Aday Memur
10 Ağustos 2021 15:45

Europass dan yap cv ni daha güzel gözüküyor

laavitabella, 3 yıl önce

Arkadaşlar başvuru yapan var mı e devletten ?fotoğraflı cv istiyor nerden nasıl birşey hazırlamak lazım. Ne gerek var şimdi ya

mehmetgsfb
Aday Memur
10 Ağustos 2021 15:47

77 kere kadar düşer gibi boy yaş şartı da var üstelik parkur da var başvurmayan çok olur önceki senelerde bundan daha az sayıda buralara kadar dusmus

linanida, 3 yıl önce
Bir bayan için nasıl bir meslek ve evliyim eş durumu konusunda esneklik olmadığını duydum bilgisi olan aydınlatabilir mi puanım 82.73
10 Ağustos 2021 16:16

teşekkürler puanım 73 sizin analizinize göre uğraşmaya değmez

bu sene yeniden hazırlanacağım

mehmetgsfb, 3 yıl önce

üçlü priz
Aday Memur
12 Ağustos 2021 01:01

76 ile gelme ihtimali nedir sizce

alemsefam
Şef
14 Ağustos 2021 05:57

Bizim atandığımız sene forum yıkılıyordu şimdilerde ölü sessizliği var resmen

14 Ağustos 2021 08:57

Fotoğraf vesikalık olmak zorunda mı ?
mehmetgsfb, 3 yıl önce

fascinated
Aday Memur
14 Ağustos 2021 11:12

Ben sözleşmeli kadın muhafazayım. Yaklaşık 3 senedir çalışıyorum. Doğuda bir sınır kapısında çalışıyorum. Eş durumu kurumda yok. Girdiğimden bu yana ailesi ile birlikte yaşayan ailesine kavuşabilen çok az insan var. Benim eşim yanıma gelebildi oda mesleği asker olduğu için şanslıyım. Beni yine onun yanına göndermediler. Eşinizin tayini yanınıza çıkabiliyor ise başvurun. Yoksa bence denemeyin. Çocuğu olanlar 8 5 çalışıyor. Çocuğu olmayanlar 24 lü sistemde. Yani nöbet vs de kadınlar tutuyor. Erkek personel kadınlara nazaran çok fazla. Ama kadınlara pozitif ayrımcılık anlamında bir şey görmedim meslekte. Herkes eşit koşulda. Sadece kadın olarak fiziki anlamda gücünüzün yetmeyeceği işler size verilmiyor.

linanida, 3 yıl önce

linanida
Aday Memur
14 Ağustos 2021 13:53

Çok teşekkür ederim aydınlattığınız için
fascinated, 3 yıl önce

Ben sözleşmeli kadın muhafazayım. Yaklaşık 3 senedir çalışıyorum. Doğuda bir sınır kapısında çalışıyorum. Eş durumu kurumda yok. Girdiğimden bu yana ailesi ile birlikte yaşayan ailesine kavuşabilen çok az insan var. Benim eşim yanıma gelebildi oda mesleği asker olduğu için şanslıyım. Beni yine onun yanına göndermediler. Eşinizin tayini yanınıza çıkabiliyor ise başvurun. Yoksa bence denemeyin. Çocuğu olanlar 8 5 çalışıyor. Çocuğu olmayanlar 24 lü sistemde. Yani nöbet vs de kadınlar tutuyor. Erkek personel kadınlara nazaran çok fazla. Ama kadınlara pozitif ayrımcılık anlamında bir şey görmedim meslekte. Herkes eşit koşulda. Sadece kadın olarak fiziki anlamda gücünüzün yetmeyeceği işler size verilmiyor.

fascinated
Aday Memur
14 Ağustos 2021 15:12

Rica ederim. Hakkınızda hayırlısı olsun.

linanida, 3 yıl önce
Çok teşekkür ederim aydınlattığınız için

mehmetgsfb
Aday Memur
14 Ağustos 2021 16:59

24 lü sistem tam olarak nasıl oluyor biraz detaylı anlatabilirmisinz

fascinated, 3 yıl önce

fascinated
Aday Memur
14 Ağustos 2021 20:54

Biz 24 48 çalışıyoruz. Çalıştığım kapı yoğun bir kapı değil. O yüzden biz rahatız. Başka kapılar aktif olduğundan yoğunluk oluyormuş çalışmadığım için henüz oraları bilmiyorum. 24 lü sistem şöyle oluyor sabah 8.30 da servisle gelerek devralıyoruz nöbeti 12 ye kadar dönüşümlü şekilde çalışıyoruz. Gece 12 den sonrayı da yine dönüşümlü şekilde paylaşıyoruz. Ertesi gün 8.30 da nöbeti yeni gelen arkadaşlara devredip imza atıp çıkıyoruz. Sonra 48 saat yaklaşık olarak 2 gün izinli oluyoruz. Nönetten çıktığımız için biraz uykusuzluk oluyor. Eve gittiğinde uyuma ihtiyacı hissediyorsun ama sonraki 2. Gün full sana kalıyor. 24 48 çok güzel bir çalışma şekli. Ama her yerde yok.

mehmetgsfb, 3 yıl önce

24 lü sistem tam olarak nasıl oluyor biraz detaylı anlatabilirmisinz

alemsefam
Şef
14 Ağustos 2021 22:21

hocam merhaba meslektaşız öncelikle bu 24 48 den daha da güzeli varmış 24 72 bir iki yerde var diye duydum ama neresi emin değilim şehir efsanesi gibi birşey

fascinated, 3 yıl önce

Biz 24 48 çalışıyoruz. Çalıştığım kapı yoğun bir kapı değil. O yüzden biz rahatız. Başka kapılar aktif olduğundan yoğunluk oluyormuş çalışmadığım için henüz oraları bilmiyorum. 24 lü sistem şöyle oluyor sabah 8.30 da servisle gelerek devralıyoruz nöbeti 12 ye kadar dönüşümlü şekilde çalışıyoruz. Gece 12 den sonrayı da yine dönüşümlü şekilde paylaşıyoruz. Ertesi gün 8.30 da nöbeti yeni gelen arkadaşlara devredip imza atıp çıkıyoruz. Sonra 48 saat yaklaşık olarak 2 gün izinli oluyoruz. Nönetten çıktığımız için biraz uykusuzluk oluyor. Eve gittiğinde uyuma ihtiyacı hissediyorsun ama sonraki 2. Gün full sana kalıyor. 24 48 çok güzel bir çalışma şekli. Ama her yerde yok.

mehmetgsfb
Aday Memur
15 Ağustos 2021 00:09

Sağolun açıklama için teşekkür

fascinated, 3 yıl önce

samuraiheart
Memur
15 Ağustos 2021 11:52

muayene memurluğunun çalışma saatleri ve maaşı nasıl acaba

15 Ağustos 2021 16:24

73 ile gelmez mi

Mhmtsc
Aday Memur
15 Ağustos 2021 20:27

Geçen sene 70 seviyesine düştü. Siz her ihtimale karşı başvuru yapınız hocam. Ayrı olarak bazı şartları taşımayan arkadaşlar başvuru yapmazsa daha çok şansınızın olacağını düşünüyorum.
KaradenizliUsak, 3 yıl önce

73 ile gelmez mi

Kpss.kamucu
Aday Memur
16 Ağustos 2021 12:32

Gerçekten konuyla ilgili hiç bir şey bulamadım rotasyon vs ile ilgili. Mülakat süreciyle ilgili bile çok nadir şeyler var sır gibi saklanıyor resmen
samuraiheart, 3 yıl önce

muayene memurluğunun çalışma saatleri ve maaşı nasıl acaba

fascinated
Aday Memur
16 Ağustos 2021 14:17

24 72 de çalıştık pandemi de 2 ay kadar. Gerçekten 24 72 de işe gitmiyorsun gibi bir şey. Oldukça rahatsın. Tabi kısa sürdü ama o 2 ay bile çok güzeldi. Nerede var bilmiyorum 24 72. Ama öğrenirsem bende gidip çalışmak isterdim.

alemsefam, 3 yıl önce

hocam merhaba meslektaşız öncelikle bu 24 48 den daha da güzeli varmış 24 72 bir iki yerde var diye duydum ama neresi emin değilim şehir efsanesi gibi birşey

Toplam 405 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi