Editörler : Pangaea
31 Ekim 2018 01:25

DSİ ALIMLARINDA MÜLAKAT
DSİ milakatlarına giren arkadaşlar gerçekten torpil dönüyor mu ?

İnşmühsly
Aday Memur
31 Ekim 2018 15:59

Forumda bi arkadaş dsi nin bu defa merkezi ile alım yapacağını yazmıştı doğruluğu konusunda bi teyit yok ama yazayım dedim hocam

nickthecooper
Kapalı
31 Ekim 2018 16:58

Dönsün ya da dönmesin.Kpss niye var.Mülakatsız olmali

memur olsam yeter
Daire Başkanı
31 Ekim 2018 20:42

Branş sıralaması iyi olan bir arkadaşım mülakatta elenmişti. Sıralamasını tam hatırlamıyorum ama yüksekti baya.

taka6161
Aday Memur
31 Ekim 2018 20:46

bu sene içinde 4-5 mülakata girdim hepsinde kpss-yds sıralamasında ilk 5'te idim en kötü hepsinden elendim.

nmtdturk
Aday Memur
01 Kasım 2018 02:38

Hocamlarım verdikleri mülakat puanlarına baktım mühendislikler için aldığın puanın çok altında veya üstünde vermemişler. Yani 60 lık adama 90 vermemişler. yinede küçük puanlarla bile haksızlıklar olabilir.

seyild
Aday Memur
01 Kasım 2018 10:22

merhaba, dsi nin 995 kadro ihdası ile ilgili bilgi sahibi olan varmı

A.C.D.C
Daire Başkanı
17 Aralık 2018 02:57

Ciddi kurumlar da (kitlerde falan) torpil iddiası kazanamayanların avuntusu. Ama askerlikten veya gebelikten elerler. Yeni evli kadını bile 2 seneye gebe kalır diye eleyebilirler. Gerçekten çalışacak eleman arıyorlar. İşin yürümesi lazım nihayetinde.

Ben bir TEDAŞ ın mülakatına girdim vaktiyle görmek için. Bayağı bayağı kendi mevzuatlarından yönergelerinden teknik sorular soruyorlardı. Açın mevzuatlarının teknik yönerge ve yönetmeliklerini okuyun derim ama askerlik yoksa veya birkaç yıl içinde gebe kalma durumu sözkonusu ise pek ümitlenmeyin derim.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi