Editörler : supporters.
«133134135136137138139140141142143144»

Pasazade323
Aday Memur
22 Mayıs 2019 11:33

Alanım: Mühendislik Elektrik-Elektronik

dhdoç, 5 yıl önce
alanınız nedir hocam
22 Mayıs 2019 12:06

Alanım eğitim başarılı

kederlidoçadayı
Aday Memur
22 Mayıs 2019 13:47

Sağlık için bekliyoruz,bugün açıklanmaz sanırım

22 Mayıs 2019 13:47

Sağlık için bekliyoruz:(

kederlidoçadayı
Aday Memur
22 Mayıs 2019 13:48

Yeter amaaaaa

dhdoç
Aday Memur
22 Mayıs 2019 13:57

sağlıktan umudu kestim haziranı beklicez
kederlidoçadayı, 5 yıl önce

Yeter amaaaaa

kederlidoçadayı
Aday Memur
22 Mayıs 2019 14:02

Yedeğe kalmıştım,o yüzden uzadı sanırım.

kederlidoçadayı
Aday Memur
22 Mayıs 2019 14:04

Bugün açıklanmaz mı diyorsunuz

sabırlı2000
Aday Memur
22 Mayıs 2019 14:16

özel eğitimden açıklanan var mı

dhdoç
Aday Memur
22 Mayıs 2019 14:20

açıklanacak olsaydı bu saate kalmazdı. açıkcası beklemekten yoruldum.
kederlidoçadayı, 5 yıl önce

Bugün açıklanmaz mı diyorsunuz

kür-şat
Şef
22 Mayıs 2019 14:23

Filolojiden hiç açıklanan duymadım. Açıklanan varsa lütfen yazsın hocalarım.

22 Mayıs 2019 14:46

Alanım sağlık bilimleri. Bugün sabah itibari ile sonuç başarılı. Tüm hocalarıma başarı ve sabırlar diliyorum...

22 Mayıs 2019 14:52

Açıklamalar devam eder mi sizce? Hala açıklanmadı

22 Mayıs 2019 14:53

Sosyal alanından açıklanan oldu mu?

22 Mayıs 2019 16:21

UAK'ın hocalara bu kadar çok dosya göndermesini doğru bulmuyorum. Hem hocaların sağlıklı ve objektif değerlendirme yapmaları mümkün olmuyor hem de süre uzadıkça bizlerde stres artıyor. Hocalara 2'den fazla dosya gitmemesi gerekir. Aslında tek dosya daha ideal olanı. Ayrıca dosyalar arasında kıyaslama yaparak nesnelliği yitirmek de söz konusu. Açıkçası UAK gibi bir kurum nasıl bu hususları dikkate almaz, anlamak mümkün değil.

üyecik
Memur
22 Mayıs 2019 19:46

Böyle bir süreç 1 dosya 4 dosya 12 dosya vs. ile şansa bırakılabilir mi!!!

En iyi siz anlarsınız diye düşünerek ben de kendimi anlatayım izninizle;

2018 Nisan döneminde başvuru yaptım. Jürilerden ikisi ilk iki ay içinde çekildi. Geriye kalan

5 hocadan 4'ü Şubat başında değerlendirmelerini tamamladı.

2 dosya 4 dosya, haklı bir isyanınız var ya, benim son kalan jürimin üzerinde tam 12 dosya var.

Haziran son değerlendirme tarihi, eğer olur da bu hoca değerlendirme yapmaz/yapamaz ise yeni bir jüri atanması gerekecek bu da demek oluyor ki süreç uzayacak da uzayacak...

Birincisi; bu nasıl bir sistem ki bir kişiye 12 dosya veriliyor!

İkincisi; ben son giden dosya mıyım ki en son aya kalıyorum!

Üçüncüsü; alanımdan Ekim 2018 başvurusu olan arkadaşımın Şubat ayında değerlendirmesi

tamamlandı ve doçent oldu, aynı üniversitede öğretim elemanı olsaydık ve norm kadro

uygulamasına takılsaydım bunu kim açıklayabilirdi!

Sistemde jürilerin karşısına değerlendirildi/değerlendirilme aşamasında şeklinde bir tik

atılabilecekken işi iyiyice zorlaştıran ÜAK 2 ay önce zar zor ulaşabilirken, 2 aydır neden hiç

bir şekilde ulaşılamıyor. Sabır değil çözüm diliyorum!

22 Mayıs 2019 22:12

Ne bu şimdi matematikçiler yine kazana mı düştü? Muhatap bile bulamıyoruz yahu, dünyana bir daha gelirsem Ankara dışında doğacaksam kendimi düşürtecem. Ya arkadaş komedi bu ya, doçent adayı insanlar var burda, ülkedeki değerimize bakar mısınız? Telefona cevap yok, e mail atın derler ona cevap yok, telefonu açarlar alay eder gibi süreç işliyor deniyor, adam yolluyorsunuz yalandan ekrana bakıp süreç devam ediyor deniyor! Bu mu kıymeti bu ülkenin yetişmiş insanlarının?

SENGOGH
Aday Memur
22 Mayıs 2019 23:43

https://forum.memurlar.net/konu/cevap/3808cf7d-c57c-e911-80ea-a0369f7d1486/

SENGOGH
Aday Memur
22 Mayıs 2019 23:48

Anlattığınız durum benim başıma geldi hocam. Sizinle aynı durumdaydım. Bir yıl sonra 5. juri üyesi de çekilince yeniden jüri üyeleri atadılar. Umarım sizin öyle olmaz. Anlayamadığım şey çok değerli jüri üyesi çekilmek için neden bir yıl bekledi?

Bakalım yeni üyeler ne kadar bekletecek?

üyecik, 5 yıl önce

2018 Nisan döneminde başvuru yaptım. Jürilerden ikisi ilk iki ay içinde çekildi. Geriye kalan

2 dosya 4 dosya, haklı bir isyanınız var ya, benim son kalan jürimin üzerinde tam 12 dosya var.

Haziran son değerlendirme tarihi, eğer olur da bu hoca değerlendirme yapmaz/yapamaz ise yeni bir jüri atanması gerekecek bu da demek oluyor ki süreç uzayacak da uzayacak...

Üçüncüsü; alanımdan Ekim 2018 başvurusu olan arkadaşımın Şubat ayında değerlendirmesi

tamamlandı ve doçent oldu, aynı üniversitede öğretim elemanı olsaydık ve norm kadro

Sistemde jürilerin karşısına değerlendirildi/değerlendirilme aşamasında şeklinde bir tik

atılabilecekken işi iyiyice zorlaştıran ÜAK 2 ay önce zar zor ulaşabilirken, 2 aydır neden hiç

Pasazade323
Aday Memur
23 Mayıs 2019 02:13

Sayın hocam öncelikle Rabbim sabrınızı arttırsın diyeyim. Ben Aralık 2017 başvurusu yapmıştım. çok değerli '!! iki jüri üyesi sürecimin yaklaşık 10 ay daha uzamasına neden oldu. Bir jüri üyesi önce hiçbir gerekçe göstermeden etiğe vermişti. 4 ay bunun hangi sebeple verdiğini belirtmesi için bekledim. jüri kafasına göre dosyamda hiç olmayan durumları ve kendince bazı sebepler uydurdu.Komisyon savunmamı istedi bende gönderdim. yaklaşık 3 ay da savunmam sonrası bilirkişi cevabını bekledim. Sonunda kurtuldum derken diğer jürimin asgari şart dediğini öğrendim. Yaklaşık 2,5 ay da bunun sonuçlanmasını bekledim. Birilerini bulup sebebi öğrendim. Bu jüri üyesi de SCI-E olan bir yayınımın yayınladığı dergiyi SCI-E standartında bulmuyormuş bu nedenle bunu kabul edemezmiş. Asgari komisyon yaptığının hatalı olduğunu ve bunu düzeltmesini istedi. Fakat jüri diretmiş ve en sonunda jüri üyeliği düşürüldü. Ve bugün yaklaşık 18 ay sonra sonucum açıklandı 5/0 olarak başarılı bulundum. Bu süreç çok yıpratıcı ve stresli bir süreç. Benim en sıkıntılı olduğum dönemlerde danışman hocam bana yukarıda da size söylediğim "Allah sabrını arttırsın" derdi. Unutmayın bazen yollar düz olmuyor bazen zigzaklı yollarda olmakta. Bizimkisi ikinci yol oldu. Unutmayın her karanlık gecenin bir aydınlığı vardır. Biraz daha sabır. İnşallah sizde güzel haberler alacaksınız.

üyecik, 5 yıl önce

Toplam 3506 mesaj
«133134135136137138139140141142143144»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi