Editörler : swat3410

polnet03
Şef
24 Mart 2023 19:54

Birde bu muhabbet çıktı duyar kasmayın yatmadı kardeşim sana iste hadi devam et yatmayacakta
erhannn34, 1 yıl önce
Deprem bölgesindekiler ile ilgili bir konu yok zaten olamazda, İstanbul a taltif yatmışsa diğer şehirlere de yatmalıydı burada duyar kasmayın

erhannn34
Şube Müdürü
24 Mart 2023 19:55

Erhan 34 yazıyor merak etme zamanında ben de çalıştım Antalya Ankara vb kadroların sucu ne kardeşim benim görüşüm teşkilatta ayrımcılık olmamalı deprem bölgesi harici
Emre.keles, 1 yıl önce
Sen İstanbul'da çalış ondan sonra konuş..Allah bilir rahat bile çalışıyorsundur.Allah İstanbul'daki meslektaşlarımızın yardımcısı olsun maddi olarak daha çok şey yapılsa keske

erhannn34
Şube Müdürü
24 Mart 2023 20:04

Meslektaşın alacağı paradan rahatsız olan bir güruh var sizlerden bir cacık olmaz Allah bildiği gibi yapsın yok İstanbul da çalış yok bilmem ne beğenmiyorsanız d

petro1903
Şef
24 Mart 2023 20:29

La boş boş konuşmayın teşkilatın her bireyi taltifi hak ediyor hem de anasının ak sütü gibi deprem bölgesi diyorsunuz torpilli diye Malatya yi ayarlatanlar torpilsiz diye hakkariye gidenler kimine çok kimine az ama herkese verilmelidir yazıklar olsun ayrımcılık yapanlara

erhannn34
Şube Müdürü
24 Mart 2023 20:40

Çok şükür beni anlayan biri çıktı
petro1903, 1 yıl önce

La boş boş konuşmayın teşkilatın her bireyi taltifi hak ediyor hem de anasının ak sütü gibi deprem bölgesi diyorsunuz torpilli diye Malatya yi ayarlatanlar torpilsiz diye hakkariye gidenler kimine çok kimine az ama herkese verilmelidir yazıklar olsun ayrımcılık yapanlara

Vedelii
Şef
24 Mart 2023 20:54

Yav koca koca insanlar nasılda saçmalamışsınız? Birbirinize saygınız da kalmamış. Herkes şuan darboğazda. Büyük şehirler 10, deprem bölgesi 15, diğer illerede 5 taltif verilebilirdi. (Bu oran değişebilir.) Bunu yapmak çok mu zor. Hayır sen almışsın kendince haklısın. Ee diğer adama da verilmesi hatta anadoluda en ücra yerde çalışan adama da verilmesinin sana zararı ne? Buna karşı geliyorsunuz. Oldu olacak cerayim olmayan yerdeki adamın maaşını da düşürsünler.

erhannn34
Şube Müdürü
24 Mart 2023 23:12

Evet tam olarak böyle bir şey yapılabilirdi
Vedelii, 1 yıl önce
Yav koca koca insanlar nasılda saçmalamışsınız? Birbirinize saygınız da kalmamış. Herkes şuan darboğazda. Büyük şehirler 10, deprem bölgesi 15, diğer illerede 5 taltif verilebilirdi. (Bu oran değişebilir.) Bunu yapmak çok mu zor. Hayır sen almışsın kendince haklısın. Ee diğer adama da verilmesi hatta anadoluda en ücra yerde çalışan adama da verilmesinin sana zararı ne? Buna karşı geliyorsunuz. Oldu olacak cerayim olmayan yerdeki adamın maaşını da düşürsünler.

düz0polis
Aday Memur
24 Mart 2023 23:48

Kardesim hadi verdi darboğazdan geçecek misin günü kurtaracaksın ya sonra giderek kötüye giden ekonomide maaş eriyor 5 taltif kimi kurtaracak ki deprem bölgesine helali hoş olsun az bile ekonomi böyle olunca tüm herkes bu durumdan muzdarip

Vedelii, 1 yıl önce

erhannn34
Şube Müdürü
24 Mart 2023 23:51

Ya kardeşim benim bu taltife ihtiyacım yok evim arabam var kira vb derdim yok amaç birlik beraberlik deprem bölgesi 24 maaş hakketti diğer illere de 4 ver mesela amaç değerli hissetmek
düz0polis, 1 yıl önce

Kardesim hadi verdi darboğazdan geçecek misin günü kurtaracaksın ya sonra giderek kötüye giden ekonomide maaş eriyor 5 taltif kimi kurtaracak ki deprem bölgesine helali hoş olsun az bile ekonomi böyle olunca tüm herkes bu durumdan muzdarip

Vedelii
Şef
24 Mart 2023 23:51

Kesinlikle geçim sıkıntısı sadece istanbulda yok onu belirtmek istedim bende. Taltif en fazla 1 ay seni rahatlatır. Sonrası yine aynı kısır döngü. Emniyet personeline geniş kapsamlı bir çalışma yapılmalıdır. Manevi olarak bizleri rahatlatacak konulara girmiyorum bile.
düz0polis, 1 yıl önce

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
24 Mart 2023 23:57

Taltif yılda bir ya verilir ya da verilmez taltif yerine fazla çalışma ücretine yüzde yüz zam gelse daha güzel olur, tıbbi sekreter mesailerle 22 bin alıyor ki bu mesai yi biz her ay yaptığımız halde 17 bin alıyor yeni başlayan polis

mukankagan123
Aday Memur
25 Mart 2023 15:46

Foruma yazi yazan biri degilimdir ama; Sizde ciddi bir anlama problemi var.
Vedelii, 1 yıl önce
Kesinlikle geçim sıkıntısı sadece istanbulda yok onu belirtmek istedim bende. Taltif en fazla 1 ay seni rahatlatır. Sonrası yine aynı kısır döngü. Emniyet personeline geniş kapsamlı bir çalışma yapılmalıdır. Manevi olarak bizleri rahatlatacak konulara girmiyorum bile.

Cevat001
Aday Memur
27 Mart 2023 12:57

Boşuna beklentiye girip kendinizi üzmeyin agalar
Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi