Editörler : Pangaea

ilhan erdil
Aday Memur
19 Aralık 2019 19:36

???
ilhan erdil, 4 yıl önce
Bende gönderdim de geri dönüş yapılmadı siz nasıl öğrendiniz ulaştığını teyit ettirdiniz mi telefonlara bakmıyor kimse

miihendissbey
Aday Memur
20 Aralık 2019 11:21

ben kurumu aramadım sadece kargonun teslim edildiği mesajı geldi. gönderdiğim kargo şirketi de bir hata yapmaz herhalde bu konuda.

ilhan erdil, 4 yıl önce
Bende gönderdim de geri dönüş yapılmadı siz nasıl öğrendiniz ulaştığını teyit ettirdiniz mi telefonlara bakmıyor kimse

Öz-End
Aday Memur
20 Aralık 2019 11:37

ben arıyorum ama açan yok bende de teslim edildi görünüyor ama teyit ettirmeyince insan rahat edemi

daegn
Aday Memur
20 Aralık 2019 15:54

Arkadaşlar merhaba üç günün sonunda az önce 0 312 296 64 38 nolu telefonu bir bayan açtı. Belgelerimi kargoyla gönderdiğimi "teslim edildi" yazdığını, mümkünse işleme alınıp alınmadığını kontrol ettirmek istediğimi ve de sürecin nasıl işlediğini sordum.

Cevabı; "Bize çok fazla evrak geliyor, 31 Aralığa kadar belgeleri toplamaya devam edeceğiz, belgelerinizi kontrol etmemiz mümkün değildir, güvenlik soruşturması için bir belge doldurtmadık gs yapılır mı belgeler işleme alındıktan sonra belli olur, işleminiz bittiğinde adresinize veya bağlı olduğunuz kuruma bilgilendirme gelecek ona göre süreçten haberdar olursunuz." şeklindeydi.

Bugünün Cuma olmasından mıdır bilinmez konuşan kişi de oldukça yorgun ve bıkkındı sanırım bu konuyla ilgili çok telefon gelmiş.

Siz de ısrarla arayın arkadaşlar farklı kişilerden bilgi alabilirseniz buraya da yazın lütfen.

Ciya Ko
Aday Memur
20 Aralık 2019 17:07

Ben elden teslim ettim belgeleri.Özellikle e devlet belgelerimde barkod sorunu vardi diye orda tekrar cikardim.Mal beyan formum iki sayfali idi orda arkali önlü vardı onu tekrar doldurttula.Guvenlik sorusturmasi olmayacak dediler.cok fazla soru sorma bi suru insanin belge teslimi var dediler.bilgi almak icin arayan arkadaslarada yine onlar cevab veriyorlardi.telefonda cok soru sormayan arkadaslari cok seviyorlar)))

miihendissbey
Aday Memur
06 Ocak 2020 10:21

Bir ses var mı acaba. Belgeleri değerlendirmeye almaya başlamışlardır diye düşünüyorum ben.

ahsenaslıı, 4 yıl önce
Ben Giresun büro personelligini kazandım. Siz Giresun mu Trabzon mu?

yapımühendsi
Aday Memur
06 Ocak 2020 10:32

Arkadaşlar bilgi alabilen var mı? Ne zaman baslayabilecegiz ? Ben atandığım il müdürlüğünü aradim bizim bilgimiz yok , sisteme dusunce arayacaz dediler. Ama sen her hafta ne olur ne olmaz ara dedi personel baskanligindaki adam.

miihendissbey
Aday Memur
06 Ocak 2020 10:46

arayıp sormakta yarar var tabi ki. giresun mu sizinki de.

yapımühendsi, 4 yıl önce
Arkadaşlar bilgi alabilen var mı? Ne zaman baslayabilecegiz ? Ben atandığım il müdürlüğünü aradim bizim bilgimiz yok , sisteme dusunce arayacaz dediler. Ama sen her hafta ne olur ne olmaz ara dedi personel baskanligindaki adam.

yapımühendsi
Aday Memur
06 Ocak 2020 10:48

Merhaba Aydın benimki
miihendissbey, 4 yıl önce

arayıp sormakta yarar var tabi ki. giresun mu sizinki de.

astalavista25
Aday Memur
06 Ocak 2020 10:49

bilgi paylasimi icin grubumuz var gelibilirsin https://chat.whatsapp.com/EsHz2VEIZAB8r7KsOTCLfL
yapımühendsi, 4 yıl önce

yapımühendsi
Aday Memur
06 Ocak 2020 10:59

Katıldım , teşekkürler.

astalavista25, 4 yıl önce
bilgi paylasimi icin grubumuz var gelibilirsin https://chat.whatsapp.com/EsHz2VEIZAB8r7KsOTCLfL

ahsenaslıı
Aday Memur
06 Ocak 2020 11:39

Herhangi bir bilgim yok benimde.

Bir ses var mı acaba. Belgeleri değerlendirmeye almaya başlamışlardır diye düşünüyorum ben.

miihendissbey
Aday Memur
15 Şubat 2020 11:19

Bir gelişme var mı acaba? Duyduğunuz herhangi bir şey falan...

ahsenaslıı, 4 yıl önce
Herhangi bir bilgim yok benimde.

ahsenaslıı
Aday Memur
15 Şubat 2020 11:28

Maalesef en son görüştüğümde Giresun ile bize gelen sisteme düşen bir bilgi yok dediler. Bekleyip duruyoruz aylardır.

Bir gelişme var mı acaba? Duyduğunuz herhangi bir şey falan...

miihendissbey
Aday Memur
15 Şubat 2020 11:49

giresun'u arıyorum bende. ama adam öyle bir 'YOK' diyor ki. yeter artık aramayın dermiş gibi. Kamu anlayışsız insanlarla dolu. Sanki keyfimden arıyorum. hayatımın dönüm noktası olacak bir durumu sorarken bile çekine çekine sorar hale geldik.

ahsenaslıı, 4 yıl önce
Maalesef en son görüştüğümde Giresun ile bize gelen sisteme düşen bir bilgi yok dediler. Bekleyip duruyoruz aylardır.

ahsenaslıı
Aday Memur
15 Şubat 2020 11:55

Katılıyorum size cok haklısınız

giresun'u arıyorum bende. ama adam öyle bir 'YOK' diyor ki. yeter artık aramayın dermiş gibi. Kamu anlayışsız insanlarla dolu. Sanki keyfimden arıyorum. hayatımın dönüm noktası olacak bir durumu sorarken bile çekine çekine sorar hale geldik.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi