Editörler : Pangaea
09 Ocak 2021 20:54

Atama hayal kırıklılığı ? Evham
20 bin verirseler çok üzülürüm yıkılırım :( 30 milyona yakın twitt atıldı mücadele verdik kpss çalışmadım risk aldım :( Rabbim emeğimizi boşa çıkarmasın . Hocalarım evham yapıyorum moral verecek birsey yazın :(

iletisim07
Aday Memur
09 Ocak 2021 21:01

Hocam çok iyi anlıyorum sizi. Düşündükçe kalbim sıkışıyor. Bu kadar bekledikinş hayırlı bi haber alırız

Karstik Ova
Aday Memur
09 Ocak 2021 21:12

20 + 20 olabilir

Penrose
Yasaklı
09 Ocak 2021 21:19

Umarım 20 bin verirler de sırf birileri twit attı yok ağaca çaput bağladı diye gelecek 5 yılın mezunlarının emekleri boşa gitmez.

Faramir66
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 21:21

Kaçıncı sınıfsınız hocam?

Penrose, 3 yıl önce

Umarım 20 bin verirler de sırf birileri twit attı yok ağaca çaput bağladı diye gelecek 5 yılın mezunlarının emekleri boşa gitmez.

kelimero33
Aday Memur
09 Ocak 2021 21:24

Ne alaka kardeşim ! Ne demek istiyorsun !?
Penrose, 3 yıl önce

09 Ocak 2021 21:26

20 değil de 30-35 daha makul. 40 binden fazlası ise öngörüsüzlük olur. Ki zaten bu kadar mezun olması da öngörüsüzlükten kaynaklansa gerek.

Penrose, 3 yıl önce

09 Ocak 2021 21:27

Ama twitlerin büyük bir kısmı gerçekten mide bulandırıcı. Bir gün "Ağam, paşam" ertesi gün "İstifaaa!"

kelimero33
Aday Memur
09 Ocak 2021 21:30

Neden 60 bin mücadelesine köstek oluyorsun merak ediyorum.!
ramazanerdogann, 3 yıl önce

Ama twitlerin büyük bir kısmı gerçekten mide bulandırıcı. Bir gün "Ağam, paşam" ertesi gün "İstifaaa!"

09 Ocak 2021 21:30

Bugün "Biz öğrencilerimize kavuşmak istiyoruz!"cular, yarın salgın bitse dahi okulların açılmasını istemeyecek bir güruha evriliyor.

https://forum.memurlar.net/konu/2443986/1.sayfa

Faramir66
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 21:32

Boş adamsın vesselam hadi git anketörlük yap anca bunu yapacak potansiyelin var çünkü gundi seni

Bugün "Biz öğrencilerimize kavuşmak istiyoruz!"cular, yarın salgın bitse dahi okulların açılmasını istemeyecek bir güruha evriliyor.

https://forum.memurlar.net/konu/2443986/1.sayfa

09 Ocak 2021 21:33

Ben sıradan, senin gibi bir vatandaşım. Öyle köstek olacak yetkim yok. Sadece 60 bin atama yapılarak 138 bin açığın 3 yılda doldurulmasının makul olmadığını düşünüyorum. Ünlem koyma öyle, "öcüüü" değilim:)

kelimero33, 3 yıl önce
Neden 60 bin mücadelesine köstek oluyorsun merak ediyorum.!
09 Ocak 2021 21:36

Cevabın var mı breminn azizemén. Anket sonuçlarıyla konuşuyorum. Benim gayem analiz yapmak, arzuları fikirleri tartabilmek.

Faramir66, 3 yıl önce

Boş adamsın vesselam hadi git anketörlük yap anca bunu yapacak potansiyelin var çünkü gundi seni

Faramir66
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 21:38

Açık 3 senede kapanırsa da kapanacak sen yine dışarıda kalacaksın. 20 bin atama olsun diyen mezun olmamış arkadaş da sana sıra gelene kadar her yerrrr dolacak ek gösterge çıksın diye tweet atıp duracaksın. Kudur şimdi.

Cevabın var mı breminn azizemén. Anket sonuçlarıyla konuşuyorum. Benim gayem analiz yapmak, arzuları fikirleri tartabilmek.

09 Ocak 2021 21:41

Amaaaan, atansın gençler be brem. Sıkıntı nine:) Kim hak ediyorsa atansın, ekmeğini kazansın. Ama çocukları eğitimi ihmal etmeden tabii.

Faramir66, 3 yıl önce

Açık 3 senede kapanırsa da kapanacak sen yine dışarıda kalacaksın. 20 bin atama olsun diyen mezun olmamış arkadaş da sana sıra gelene kadar her yerrrr dolacak ek gösterge çıksın diye tweet atıp duracaksın. Kudur şimdi.

Faramir66
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 21:42

Mezun olduhında ağaca çaput bağlayarak atananları en önden izlediğin için şansılın kardeş bu arada :d

Penrose, 3 yıl önce

Faramir66
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 21:44

Tamam sen de atanamıyorsun git anketör olarak göreve başla zaman kaybetme burda ;)))

Amaaaan, atansın gençler be brem. Sıkıntı nine:) Kim hak ediyorsa atansın, ekmeğini kazansın. Ama çocukları eğitimi ihmal etmeden tabii.

09 Ocak 2021 21:47

Onu da yaparız be brem. Ama insanlara kundir gibi davranıyorsun. Kendinle barışık ol. Kendini sev. Rahat ol. Tartışırken sevini koru. Belé?

Faramir66, 3 yıl önce

Tamam sen de atanamıyorsun git anketör olarak göreve başla zaman kaybetme burda ;)))

Faramir66
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 21:50

Türkçe konuşmanı tavsiye ediyorum yoksa hayalini kurduğun anketör dahi olamazsın. Hadi bakalım kola gelsin :))

Onu da yaparız be brem. Ama insanlara kundir gibi davranıyorsun. Kendinle barışık ol. Kendini sev. Rahat ol. Tartışırken sevini koru. Belé?

09 Ocak 2021 21:51

Amaan olmayıverek be azizemén.

Faramir66, 3 yıl önce

Türkçe konuşmanı tavsiye ediyorum yoksa hayalini kurduğun anketör dahi olamazsın. Hadi bakalım kola gelsin :))

nevvbahar
Yasaklı
09 Ocak 2021 21:56

o kadar yıpratıcı bir süreç ki .. hani bugün atama sayısı açıklansa ve kontenjanda olmasam önümüzdeki kpss ye hazırlanacak psikoloji de kalmadı galiba:))) bana da ynı moralden lazım:)

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi