Editörler : Lanet
16 Kasım 2011 13:45

Sinbo ürünleri

Arkadaşlar

kurban bayramında et çekme dernden kurtulayım diye 120 TL'ye sinbo et kıyma makinesi aldım. Daha ilk kullanırken 4-5 parça et kıydıktan sonra arızalandı. Götürdüm tamire dişlisi kırılmış dediler. Bir parça et ile dişli hemen kırılır mı üstelik bu et kıyma makinesiyse..

Sinbo'nun bundan önceki birkaç ürününde de benzer sorunlar ile karşılaştım. Ben şahsen tavsiye etmiyorum.

Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda ?

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
17 Kasım 2011 17:23

sinbo kullanan hiç yok galiba :)

_huzur_14
Yasaklı
17 Kasım 2011 21:22

market kampanyalı ürünlerden 17 tl ya fritöz aldım tam 1 sene sonra bozuldu...

17 tl ya anca bu kadar olur ama en azından 1 sene işimi gördü..

alameti farika
Yasaklı
21 Kasım 2011 04:59

Hocam sinbo dandik bir marka bence. Sanırım şikayet var comda da yazmıssınız sikayetinizi. Hepsiburada.com basliginda alisverisin nasil yapilmasi gerektigini anlattim. Bana guven vermeyen markalari almam. İyi markalar da aldıgınız urune gore kotu olabilir. Sikayetvarcomu baya inceledim. Laptopda asus,monster, tvde sony,toshiba, saç tras makinasında moser iyi.siemens çamaşır makinası çamasırları parcalıyor mesela.

alameti farika
Yasaklı
21 Kasım 2011 05:05

Kettleda ise fakir armilla, kenwood 3bin watt çelik ya da arçelik,beko çelik 3bin wattlar tercih edilmeli. Ben susuz çalışmama koruması oldugundan fakir aldım ama sanırım o koruma palavra. Kenwood 3bin watt(sjm 281di sanırım) en iyisi ve hic sikayet almamıs kenwood kettlelar sitede(3bin watt çok çabuk kaynatır)

200570050
Şef
21 Kasım 2011 15:21

hocam bende ütüsü var bozuldu kargoyla ücretsiz kapıdan alıyolar netten bir mail atın...genelde yenisini gönderiyorlar...sahsen ben öle yaptım...

permanganat42
Müsteşar
22 Kasım 2011 07:40

http://www.sensoyle.com/resimler/sinbo-mini-camasir-makinesi_238.jpg

Mini çamaşır makinesi epey işime yaramıştı vakti zamanında. :)

Bir de giysi yünü temizleyicisini kullanıyorum memnunum, güzel temizliyor kumaşlar-kazaklar üstünde tüyleri tiftikleri..

http://www.ereyon.com.tr/ProductImages/646176/BS%C4%B0NBO_SS_4019_G%C4%B0YS%C4%B0_Y%C3%9CN%C3%9C_TEM%C4%B0ZLEY%C4%B0C%C4%B0S%C4%B0-1.jpg

un mariposa
Kapalı
19 Şubat 2014 01:04

Saç kurutma makinem var, haftada iki üç kez kullanırım, 2 yıl oldu, hâlâ sağlam. :)

Saç düzleştiricim var, haftada bir iki kez kullanırım, yaklaşık 3 yıllık, o da sağlam. :)

Saç maşam var, ayda bir iki kez kullanırım, 1 yıl oldu, sağlam. :)

Kahve makinem var, 2 yılı geçti, sürekli su ısıtırım, sağlam. :)

Doğrayıcım var, haftada bir kaç kez kullanırım, 1 yıllık, sağlam. :)

Süpürge aldık, 5 yıl olacak, haftada en az bir kez çalışır, sağlam. :)

Narenciye sıkacağı aldım 3 ay önce, onu da sık sık kullanırım, o da sağlam. :)

Henüz arıza çıkarmadı hiç biri :)

Maşallah maşallah :)

Reverse
Kapalı
21 Mart 2014 21:56

Bütün markaların aralarından mutlaka sıkıntı doğurabilecek bazı ürünler çıkabiliyor.Bunlar bazen imalat hatasından bazende taşıma veya ulaştırma anlarında hasar verebiliyor.

Yada kullanımda dikkat edilmesi gerekenlerin dışına çıkıldığında da bu tür durumlar yaşanabiliyor. Garantisiz ürünleri önermiyorum ben açıkçası.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi