Editörler : ayşegül bgm
19 Haziran 2016 00:42

Arkadaslar bukadar duyarsiz olmayin

Az cok okudugunuza gore bugun baslayan bi etkinlik var.Amac 2014 puaniyla tekrar sozlesmeli atama talep etmek.Kimsenin ne bekleyecek vakti nede sabri kalmis durumda.Atanamayan ve hala hic birsey yapmayan okadar cok saglikci var ki sanirim o arkadaslar ulkede kendilerinin yerine haklarini savunanlar falan var zannediyo.Forumda bekledigim destegi bulamadim ilk gunden ne yazikki suslu cumlelerede gerek yok bi bakima hayatimiz soz konusu.Iki senedir umutsuzluga yolculuk filmi cekiyoruz sanki.Surekli tartismalar cesitli konularda fikir ayriliklari biyere gelebildik mi tabikide yok.

Arkadaslarimiz yazi hazirlamislar hazir yazi bende paylastim baskalarida haberdar olsun birlik olalim diye ,mail atmislar ornek olarak paylastim mail yazarken zorluk cekilmesin diye bicok sayfaya ve bu foruma attim sagolsunlar 5-6arkadastan baska kimseden ses seda yok.Bende varim diyip konuya sahip cikan yok galiba arkadaslar kpssye stressiz girmek istemiyolar.Cok samimi soyluyorum eger gercekten bi birlik butunluk saglansaydi biz istedigimiz sayilari alirdik bu is 100-200 kisiylede olmuyo atamamayan 300.000 bini asan saglikci toplulugu var bu is icin en azindan on binler gerek ama soylenenleri uzerine alinan yok.Hakkimizda hayirlisini diliyorum insallah kendimiz icin ulkemiz icin biseyler yapıp faydali olabiliriz ..

QQQ22
Yasaklı
19 Haziran 2016 00:45

ne yapmamız gerekiyorsa yapalım..

hepimiz aynı gemideyiz..

hemşirehanımm
Aday Memur
19 Haziran 2016 00:56

Şurda biri diğerine bisey dese konu aylarca uzaaarr gider valla üzülüyorum halimize herkes kafasina gore biseylerin derdin biz yazıp biz okuruz ancak destek olmaya gelince ses seda yok burda amaç hakkımızı almak.Siz saniyo musunuz ki burda birlik olunca başkası icin ugrasiyosunuz ? Herkes kendi bacağindan asılır kendin icin bisey yapmak istiyosan gel burada birlik olup duyuralim sesimizi sağlikci kardesleri m haftalar süren gereksiz tartısmalar yerine bir iz bırakalim ki en azından sonuna kadar savaştık elimizden geleni yaptik diyelim yoksa 4 ay sonra kafanı yastığa koydugunda sınav zamani geldiginde vicdanın seni birakmaz cabalasaydn hali hazirda puanin varken der.Birlik olma vakti lafla deyil icraatla alıcaz hakkımızı kardeşlerim başka seçeneğimiz yok.

hemşirehanımm
Aday Memur
19 Haziran 2016 01:00

++++

hemşirehanımm
Aday Memur
19 Haziran 2016 01:02

Hafta içi olsun ben arıycam sağlık bakanlığını ne kadar tel numarası varsa.

lalati
Genel Müdür
19 Haziran 2016 01:34

şu an herkes tercih işleriyle uğraşıyo. bizim meseleyi düşünen yok gerçek bu malesef:(

19 Haziran 2016 02:51

Devlet, 2014 kpssye giren 4 milyon adaya (lise önlisans lisans) sağlıkçı hariç toplam 10 bin gibi komik bir merkezi alım kadrosu verdi...herkes kaderine razı geldi kimse harekete geçmedi...bu ülkede bi cacık olmaz..herkes kendi .tünü kurtarma telaşına girmişş.kimse kimsenin umrunda değil..

erzatt24
Şef
19 Haziran 2016 10:20

Bi ilerleme kaydedelim istiyoruz ama toplum olarak umursamaz davraniyoruz.Tartistiklari seylerde ornek veriyimatama bekleyen sozlesmeliler tercih vermesin diyo sozlesmelide diyo ki bana hak vermisler ben tercihimi kullanirim.Ya adamin umrunda mi sen atanmissin atanamamissin herkes kendi ekmeginin pesine dusmus.Gereksiz olsa bile ben tercihimi yaparim iki soru fazla yapmis bide onun artisligini yapiyo ya arkadas siz hakikaten komiksiniz.Birak milletin pesinde kosmayi kadrolu alimida boyle curuttuler 6 bin falan degil 2 bin kusur alim yapilmis olucak zaten.Sen kendin icin biseyler yapicaksinza ten baskasi icin degil.Bi sozlesmeli daha olsa en azindan canimiz acimaz kullanamadik puanlari diye

erzatt24
Şef
19 Haziran 2016 11:33

Sayın Sağlık Bakanımız

Doktor Recep AKDAĞ Beyin iletişim bilgileri

Twittir hesabı : DrRecepAkdag

Mail adresi :[email protected]

İletişim numarası : 0312 585 10 50 :0312 585 10 51

Sağlık Bakanlığı Atama Daire Başkanlığı İletişim Numarası :

0312 585 16 21 : 0312 585 16 51

Mail ornegi:

Merhaba Sayın Bakanım. Ben ... Ortaöğretim Acil Tıp Teknisyenliği mezunuyum. Size arz etmek istediğim bi husus var. Eski Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet MÜEZZİNOĞLU ağustos ayındada 4/B ataması olucağına dair söz vermişti. Ben ve benim gibi birçok meslektaşım için bu umut verici bir haberdi.Malesef ki şuan için ağustos ayında atama olmayacağına dair haberler duymaktayız. Bizi madur etmeyeceğinizi ve ağustos atamasını gerçekleştireceğinizi umuyor ve sizden istirham ediyorum. Gerekli hassasiyeti gösterip bize yardımcı olacağınıza eminim.

mailimi okuduğunuz için teşekkür eder, sizi saygıyla selamlarım.

Twitter:

#SaglıkcılarAtamaIstiyor

#SaglıkcılarTemmuzVeAgustosdaAtamaIstiyor

gibi taglar kullanabiliriz .

Mrkaln
Memur
19 Haziran 2016 20:54

Millet atanan atanıp gidecek , biz kalanlar bari çırpınalım.

fk121212
Aday Memur
19 Haziran 2016 21:35

https://www.change.org/p/recep-akdag-tbmm-gov-tr-sa%C4%9Fl%C4%B1k%C3%A7%C4%B1lar-y%C3%BCksek-puanlarla-bo%C5%9Fta-kalmas%C4%B1n?recruiter=557516909&utm_source=petitions_show_components_action_panel_wrapper&utm_medium=copylink

Aabtandhemşire
Aday Memur
20 Haziran 2016 11:59

Erzattt24 ben yazdım şimdi. Arkadaşıö yazını mailini daha yeni gördüm. Ellerine sağlık.

erzatt24
Şef
20 Haziran 2016 14:49

Bilindiği üzere çoğu arkadaşımızında işine yaramıyo bu alımlar.

sözleşmelilerin tercih vermesiyle birliktede arkadaşlarımız (,) farklı puanlarını ıkışer kez kullanmış biz ise puanlarımızı hiç kullanamamış oluyoruz.

Amacımızda 2014 puanıyla sınava kadar puanlarımızı kullanabilmek bu konu hakkında eski bakanımızın verdiği bi sözde var bu yüzden alımı kesinleştirme şansımız yüksek oluyo.Elimden geldiğince bu konuda bilgilendirme yapıyorum ve etkinliğe katılıyorum sizlerinde katılımından dolayı teşekkür ederim ..

hamit ma.
Aday Memur
21 Haziran 2016 02:24

Arkadaşlar merkezi haziran atamasında merkezlerin çoğu dolu dendi atama birimlerinde tercih vermede kararsız kaldım çünkü daha masraflı oluyor birde sıkılır çok yorulurum git gel yol kahrı çekilmez

erzatt24
Şef
22 Haziran 2016 13:09

Arkadaslar devam ediyoruz mail ve twit atmaya devam

erzatt24
Şef
22 Haziran 2016 21:45

Hic kimse keyfi tercih yapan sözleşmelileri savunmasin mubarek gun bisey demiyorum sacma sacma konusmayin !

lalati
Genel Müdür
22 Haziran 2016 23:44

bu konuyu dillendirmeyin artık devlet bu hakkı kendisi almadıkça ne desek boş

çevreci57
Aday Memur
22 Haziran 2016 23:46

Arkadaşlar atanmak hiç kimsenin umrunda değil mi ya bari şu yapılan etkinliklere katılın destek verin.. Öğretmenler ağustosta alım olsun diye etkinlik yapıyolar ve 2. Sıradalar biz atanamayan sağlıkçılar 10 da bile değildik.. Biraz duyarlı olun gerçekten armut piş ağzıma düş olmuyo öyle

cimbom28
Şef
23 Haziran 2016 17:08

Arkadaşlar bende şuan mail attım...Hepimiz mail yağmuruna tutup birbirimize destek olalım..Etkinliği hazırlayan ve açan herkese teşekkür ederim...

erzatt24
Şef
23 Haziran 2016 23:08

Arkadaslar durmak yok aciklamayi alana kadar devam ...

24 Haziran 2016 00:55

Nereye mail atıyoruz beyler?

Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi