Editörler : ayşegül bgm
07 Kasım 2010 14:49

özel hastane sıkayetı nereye yapılır

arkadaslar bı ozel hastanenın radyoloji depatmanında dıplomasız eleman calıstırmaktalar bende bı radyolojı teknıkerı olarak bu hastaneyı sıkayet etmek ıstıyorum kıme veya hangı adrese sıkyet edebılrıım yardımcı olursanız sevınırım

patology
Şef
07 Kasım 2010 15:45

guncel yardım

patology
Şef
07 Kasım 2010 16:36

yardım hadı arkadaslar yardımcı olun sıkayet edelım sunları bunlar yuzunden ıssız kalıyoruz hepımız

patology
Şef
07 Kasım 2010 18:27

guncell

kavak_ yelleri
Aday Memur
07 Kasım 2010 23:50

il sağlık müdürlüğüne şikayet edebilirsin.ama onlar bi başkasının diplomasını kullanarak orada çalışıyormuş gibi gösterebilirler.bi şekilde kılıfına uydurular açıkçası senin şikayetin bi sonuç vermeyebilir

ismailsaglamtds
Şube Müdürü
09 Kasım 2010 08:13

il sağlık müdürlüğü özel tanı tedavi şubesi...

patology
Şef
10 Kasım 2010 01:24

pekı bunların telefon numaraları yada maıllerı vrmı acıl yardım

kavak_ yelleri
Aday Memur
10 Kasım 2010 11:24

bulunduğun yerdeki sağlık müdürlüğünün nosunu bilinmeyen numaralar servisinden öğrenebilirsin

admitans
Şef
12 Kasım 2010 22:29

İl sağlık müdürlüğü sorunu çözmezse lütfen Sağlık Bakanlığına şikayet edin. Birçok yerde sistem böyle işliyor çünkü.

pollis
Memur
18 Kasım 2010 18:28

önçelikle radyoloji teknikerligi nezunusun ve okmuşsun bu teknolji devrinde özel hastaneyi nereye şikayet edeçegini bilmiyorsun öylemi yani diploma almışsın ama bu devirde bir telefon numarası bulur telefon açamıyorsun .ikinçisi sen kalıpda 2 milyar maaşla radyoloji işi ararsan tabiki hastaneler diplomasız çalıştırır .ayrıca bir çok hastanede radyoloji teknisyeni kadrolu neler neler var sen onları görmüyorsun sanırım mobilya mezunu metal işleri mezunu ticaret lisesi mezunu dayısını bulmuş kadrolu röntgen teknisyeni olmuş .bençe sen bırak özeldeki diplomasısıza devlet hastanelerindeki kadro almış sıhhı tesisat mezunu röntgen teknisyenlerini şikayet et .eger nerde bhu insanlar dersen hastanelerde doluuuuuu .

patology
Şef
19 Kasım 2010 21:49

bırıncısı sen benım 2 mılyar ıstedıgımı nerden cıkardın ayrıca herkes kendı ısını yapsın bu ınsanlar bosunamı okuyor esssek gıbı calıs 1 mılyara calıs dımı sızın gıbı zıhnıyetler yuzunden zaten bu pıyasa boyle oldu gıdın 1 mılyara 800 900 e calısın 2 rontgen ogrenın neyse ben sıkayetımı yapıcam ınsallah ıssız kalırsınız cekın elınızı meslegımızden

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi