Editörler : Lanet
13 Haziran 2019 23:26

İzmir belediye
İzmir belediyelerinden düz memur alımı yapan belediyeler var mı ? İşkurda yayınlanmayıp alım durumları oluyor mu acaba bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

gaiptensesler
Kapalı
14 Haziran 2019 14:18

İşkur üzerinden memur alımı olmaz.

Busydn
Aday Memur
15 Haziran 2019 03:33

Belediyeyi aradığımda işkur üzerinden alım yapıyoruz dedi peki nasıl öğrenebilirim alım olup olmadığını
gaiptensesler, 5 yıl önce

İşkur üzerinden memur alımı olmaz.

buhara99
Aday Memur
17 Haziran 2019 14:13

+++

bravehard
Daire Başkanı
20 Haziran 2019 08:26

Memur alımı İşkur üzerinden olmaz, ayrıca hiç bir Belediye kolay kolay düz memur alımı yapmaz kardeşim, özellikle İzmirde ki hiç bir Belediye.

Busydn, 5 yıl önce
Belediyeyi aradığımda işkur üzerinden alım yapıyoruz dedi peki nasıl öğrenebilirim alım olup olmadığını

hsnd
Başbakan Müsteşarı
20 Haziran 2019 09:01

Memur alımı işkur üzerinden yapılabiliyor. Olmaz diye bir şey yok. Daimi ya da geçici kamu personeli statüsünde alım mevcut işkur üzerinden.

bravehard, 5 yıl önce

Memur alımı İşkur üzerinden olmaz, ayrıca hiç bir Belediye kolay kolay düz memur alımı yapmaz kardeşim, özellikle İzmirde ki hiç bir Belediye.

buhara99
Aday Memur
25 Haziran 2019 10:44

+++

ezgi1602
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:16

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN şirketi üzerinden yayınladığı işkur kurum dışı işçi alımı ilanlarına başvuru yapıp dönüş yapılan oldu mu? Aradığımda bilgi vermediklerini söylediler.

Busydn
Aday Memur
18 Temmuz 2019 13:09

Ben birçok kez başvuru yaptım ve dönüş olmadı
ezgi1602, 5 yıl önce

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN şirketi üzerinden yayınladığı işkur kurum dışı işçi alımı ilanlarına başvuru yapıp dönüş yapılan oldu mu? Aradığımda bilgi vermediklerini söylediler.

iblis35
Memur
19 Ağustos 2019 15:33

boşo boşuna uğramayın izmir için çok zor sözleşmeli memur alımı belkı bır sans

Burçakzamanı
Aday Memur
20 Ağustos 2019 17:48

Bende başvurdum dönüş olmadı. Hangi kritere göre çağırdıklarını bilmiyorum. Arkadaşlar çoğu belediye zabıta alımı yapıyor izmir belediyesi neden yapmıyor bilgisi olan var mı
Busydn, 5 yıl önce
Ben birçok kez başvuru yaptım ve dönüş olmadı

trust.111
Kapalı
21 Ağustos 2019 08:26

İşte o memur olmuyor güzel kardeşim. 4857'ye tabi işçi oluyor sürekli veya geçici işçi diye.

hsnd, 5 yıl önce

Memur alımı işkur üzerinden yapılabiliyor. Olmaz diye bir şey yok. Daimi ya da geçici kamu personeli statüsünde alım mevcut işkur üzerinden.

Busydn
Aday Memur
21 Ağustos 2019 21:23

Zabıta alımı oluyo ama duyrulma olmuyo oluyosada ben duymadım
Burçakzamanı, 5 yıl önce
Bende başvurdum dönüş olmadı. Hangi kritere göre çağırdıklarını bilmiyorum. Arkadaşlar çoğu belediye zabıta alımı yapıyor izmir belediyesi neden yapmıyor bilgisi olan var mı

Burçakzamanı
Aday Memur
23 Ağustos 2019 19:56

Bende hiç duymadım. İzmir dışı çoğu ili duydum fakat izmirin ilana çıktığını duymadım.
Busydn, 5 yıl önce
Zabıta alımı oluyo ama duyrulma olmuyo oluyosada ben duymadım

iblis35
Memur
26 Ağustos 2019 09:11

personel alımı var dıye bılıyorum suan vasıflı vasıfsız işçi ve teknıker teknısyn kadrosu için

Busydn
Aday Memur
27 Ağustos 2019 12:17

Bakıyorum ilanlara haftanın son günü açıyolar pazartesi kapatıyolar cvleride direk belediyeye getirin diyolar hangi ilana baktıysam böyleydi Ben kocaelindeyim başvursam bile umudum yok hiç geri dönüş olmuyo :(
iblis35, 5 yıl önce

personel alımı var dıye bılıyorum suan vasıflı vasıfsız işçi ve teknıker teknısyn kadrosu için

iblis35
Memur
27 Ağustos 2019 16:11

versen bile cv akıbetı bellı olmuyor hıc ugrasmayın bence

Busydn, 5 yıl önce
Bakıyorum ilanlara haftanın son günü açıyolar pazartesi kapatıyolar cvleride direk belediyeye getirin diyolar hangi ilana baktıysam böyleydi Ben kocaelindeyim başvursam bile umudum yok hiç geri dönüş olmuyo :(
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi