Editörler : Pangaea
17 Eylül 2020 09:40

Aday öğretmenlik

arkadaşlar merhaba, 1 eylülde atamam gerçekleşti. doğal olarak şu an aday öğretmen sayılıyorum. aday öğretmenlikle ilgili videolar izledim herkes haftanın 5 günü 8 saat okulda olmamız gerektiğini, okul dışı görevlere gitmemiz gerektiği (örn. ilçe mem'i ziyaret vs.) ve ayrıca derslere de giriyomuşuz aktif olarak. benim sormak istediğim sizce bu süreçte aday öğretmenlik nasıl ilerler? ilkokula atandım branşım ingilizce, okula sadece 1. sınıflar haftanın bir daha sonra iki günü gelecekler. ve ben de 1. sınıflara ders veremiyorum müfredat olarak. bi fikri olan var mı?

17 Eylül 2020 11:02

Uzaktan eğitimle bir şekilde ders alırsın hocam zorunlu ders saati var 1 - 2 ay sonra diğer sınıflarda da yüzyüze eğitim başlar zaten

snorlax umi
Aday Memur
17 Eylül 2020 14:38

teşekkürler hocam cevabınız için.
Yıldırım2019, 4 yıl önce

Uzaktan eğitimle bir şekilde ders alırsın hocam zorunlu ders saati var 1 - 2 ay sonra diğer sınıflarda da yüzyüze eğitim başlar zaten

xyz14
Memur
17 Eylül 2020 16:27

Aday öğretmenlikle ilgili formun arama çubuğunu kullanarak eski yazılara ulaştım lakin ortada tam bir belirsizlik var kim neyi yapacak tam olarak anlatmamış lakin https://mebbilgi.com/adiniza-duzenlenmis-aday-ogretmen-formlari/ adresinde bu işi parayla yapan kişiler var her şeyi hazırlıyorlar ve siz imza atıyorsunuz. Ayrıca şu dönem pandemi olduğu için ortam daha da karışmış gibi görünüyor. Tecrübeli arkadaşlar ortamı yeşillendirebilirler.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi