Editörler : swat3410
«293031323334353637383940»

ayazayazoglu
Aday Memur
02 Eylül 2019 17:40

Özelden dönüş yapabilirmisiniz profiliniz gizli yazamıyorum
asdaskral, 5 yıl önce

ARKADAŞLAR İSİMSİZ İHBARDAN SORUSTURMA ACILDI TAKİPSİZLİL VERİLDİ İDARİ AÇILDI HEMEN ARDINA ODA KAPANDI ŞİMDİ BUNLARIN YÜRÜRLÜKTEN KALDIRIMASI LEKELENMEME HAKKI DİYE BİŞEY YAPILABİLİRMİ YADA 155 İHBARININ SES KAYDINI KARŞI DAVA AÇSAK BULABİLİRMİYİZ

Confused34
Şef
02 Eylül 2019 18:42

benim kom da bilgi sahibi sıfatıyla ifade vereli ekimde üç yıl olacak adlı sorusturma hiç açılmadı ama idari soruşturma açılmış mart 2018 de de idari soruşturma kapsamında müfettiş e ifade verdim açığa falan alinmadim bende idari soruşturmamin akıbetini merak ediyorum ama bi türlü sonuç elde edemedim geçen hukuk işleri ne sordum biz göremiyoruz ama büyük ihtimal kapanmıştır dedi üç yıl olmuş dedi tebliğ falan dedim yapılmıyor dedi kesin nasıl öğrenirim dedim komiser lik sınavına falan başvur eğer başvurun kabul edilirse kapanmıştır dedi yani bildiğin fal açıyoruz
Polistirmeslegim, 5 yıl önce
Merhaba millet daha önce de buraya yazmıştım bilgi ifadesi vermiştim TEM şubeye ardından idari soruşturma açıldı bu dediklerimi 2017 sonunda ve 2018 ortasında oldu, açığa alınmadım görevime normal devam ettim Bugün tebligat ulaştı KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA DAİR KARAR diye ben adli soruşturma olduğunu bile bilmiyordum şimdi bu karara istinaden idari soruşturmam da kapanmış mışdır? Zaten idari soruşturmaya ifade vereli de 1 yılı geçti ne arayan var ne soran kapandı mı devam mı ediyor bilmiyorum birine gidip sormaya da çekiniyorum sizce kapanacak mıdır ?

blackpoople
Aday Memur
02 Eylül 2019 19:27

Soruşturma açılmış ki ifade vermişsin. Araştırma desem ifadeni almazlardı. Her yerdeki uygulama farklı bu nasıl iş. İlçeler idari soruşturmayı göremez doğru. Ama dilekçe yaz derim dilekçene cevap vermek zorundalar. Ne saçma cevap sınava başvur kapandıysa sınava girebilirsin.

Confused34
Şef
02 Eylül 2019 19:31

bilgi sahibi sıfatıyla ifade verdim adlı sorusturma açılmamış o kesin artı il hukuk işlerine dilekçe ile başvurdum biz de genel müdürlüğe gönderiyoruz cevap gelmez istersen ver dedi yani almadılar dilekçe yi
blackpoople, 5 yıl önce

Soruşturma açılmış ki ifade vermişsin. Araştırma desem ifadeni almazlardı. Her yerdeki uygulama farklı bu nasıl iş. İlçeler idari soruşturmayı göremez doğru. Ama dilekçe yaz derim dilekçene cevap vermek zorundalar. Ne saçma cevap sınava başvur kapandıysa sınava girebilirsin.

blackpoople
Aday Memur
02 Eylül 2019 19:35

İl hukuk şube görüyor soruşturmayı. Açıktan dönenlerin 3/1 maaşı için ile yazılıyor soruşturma varsa ödenmiyor. Sürekli yazıyoruz cevap da geliyor. Kafasına göre uygulama çıkarıyor millet

02 Eylül 2019 21:18

Selamunaleykum arkadaslar

4 ekim 2016 icisleri bakanligi acigiyim 36. Aydir goreve iade bekliyorum

Garson kod adli vatan haininin yakalattigi CD kartta SCD olarak 17 25 sonrasi kazanilmasi zor olan kisi diye fislenmisim

Ilk takipsizlik kararini 2017 ekimde aldim

Ikinci takipsizlik kararini 2019 nisan da farkli ilden aldim

Benzer durumda olan var mi?

Rabbim feto denen haini ve destek veren kim varsa kahretsin inşaAllah bu serefsiz kani bozuklarin yuzune basimiza gelmeyen kalmadi

Polistirmeslegim
Aday Memur
02 Eylül 2019 21:21

Kral seni biliyorum bu konuyu en başlarda biz konuşuyorduk zaten sana da Adli soruşturma açılmıyor zaten aslında açalım mı açmayalım diye araştırıyorlar her hangi bir delil yok ise kovuşturmaya yer yoktur diyorlar
Confused34, 5 yıl önce
benim kom da bilgi sahibi sıfatıyla ifade vereli ekimde üç yıl olacak adlı sorusturma hiç açılmadı ama idari soruşturma açılmış mart 2018 de de idari soruşturma kapsamında müfettiş e ifade verdim açığa falan alinmadim bende idari soruşturmamin akıbetini merak ediyorum ama bi türlü sonuç elde edemedim geçen hukuk işleri ne sordum biz göremiyoruz ama büyük ihtimal kapanmıştır dedi üç yıl olmuş dedi tebliğ falan dedim yapılmıyor dedi kesin nasıl öğrenirim dedim komiser lik sınavına falan başvur eğer başvurun kabul edilirse kapanmıştır dedi yani bildiğin fal açıyoruz

blackpoople
Aday Memur
02 Eylül 2019 21:38

Bilgi sahibi sıfatıyla ifade vermesi demek, birisi seni tanık olarak yazdırmış demek oluyor. Bu durumda savcı sana soruşturma başlatmaz. karışık olmuş senin iş.bi yanlışlık var sanki

se2424
Genel Müdür
02 Eylül 2019 21:46

Bu bilgi sahibi ifadesi derken ne oluyor zamanında gittim yaptım ettim mi demek oluyor itirafçılığın başka bir versiyonumu

Confused34
Şef
02 Eylül 2019 22:18

Yok bu itirafçı olan iftiracilarin bu da olabilir sanki bi ara görmüştüm diyerek aklına gelen isimleri saydıkları esnada senin ismini de vermesi neticesinde hiç bir şekilde ilgin olmamasına rağmen bu lanet şeyle karşılaşmam sonucunda savcı talimatıyla kom da bilgi sahibi sıfatıyla ifade mi aldılar durum bu
se2424, 5 yıl önce
Bu bilgi sahibi ifadesi derken ne oluyor zamanında gittim yaptım ettim mi demek oluyor itirafçılığın başka bir versiyonumu

oncevatan51
Memur
02 Eylül 2019 22:50

Açıktan döneli 2 yıl oldu ama hala idari soruşturma kapanmadı 5 ay önce ifade vermiştim

se2424
Genel Müdür
02 Eylül 2019 22:54

Anladım seninki öyle olmayabilir ama senin bilmediğin birileri itirafçı değil ama kendisine zarar gelmesin diye bilgi sahibi adı altında itirafçı gibi ifade verenlerde var
Confused34, 5 yıl önce
Yok bu itirafçı olan iftiracilarin bu da olabilir sanki bi ara görmüştüm diyerek aklına gelen isimleri saydıkları esnada senin ismini de vermesi neticesinde hiç bir şekilde ilgin olmamasına rağmen bu lanet şeyle karşılaşmam sonucunda savcı talimatıyla kom da bilgi sahibi sıfatıyla ifade mi aldılar durum bu

Cek60
Kapalı
09 Eylül 2019 22:56

Merhaba arkadaş lar malum konudan soruşturması olan bir memurun derece kademe ilerlemesi nasıl oluyor 68b kanunundan 3/1 ne düşemedim ama yıl olarak bir kademe almışım 5/2 sinden 5/3üne düşmüşüm

Beymnn3866
Yasaklı
11 Eylül 2019 00:00

İyi geceler bilgisi olan varmı birşey soracağım.2018 şubatta müfettişe ifade verdim 11 martta iade oldum aradan 19 ay geçti hala idari kapanmadı benimle beraber ifade veren bir arkadaş müfettişe telefonla ulaşmış bütün dosyaları 2018 şubattan 2 ay sonra yani 2018 mayısında kapattım,emniyete verdim demiş ama hala arayan soran yok ne gibi bir yol izleyeceğiz,ne yapacağız,nereye başvuracağız bilgisi olan özelden yazarsa çok teşekkür ederim..

Yinedeşükür
Aday Memur
11 Eylül 2019 12:03

Arkadaşlar ben de 6 ay açıkta kaldım suçsuzluğum anlaşıldı geri döndüm idari soruşturmam devam ediyor galiba (tam da bilmiyorum açıkçası. )öğretmenliğe başvurdum güvenlik soruşturmasında bu durum sıkıntı olur mu ?

AKrep36
Aday Memur
12 Eylül 2019 07:12

Cümleten s.a geçen sğne kasım ayı gibi ifadede adım geçtiğinden dolayı soruşturma geçirdim 15 gün içerisinde ifademi almadan takipsipsizlik öerdi savcı bizim emniyet giriş sisteminde falan şüpheli şerhi vardı tc numaramı girdiğimde sormuştum ozaman idari soruşturma vardır kapanmadan kalkmaz dediler ozaman geçen gün hudut kapılarına gittim işim vardı sordum bişey varmı diye herhangibir şerh yok dediler emniyetin girişinde arkaşa tc yi verdim normal sıkıntı yok dediler şerhleri kaldırmışlar hudutkapılarındaki arkadaşa sordum böyle adli soruşturma geçirdim şerhler görünmüyor diye idari kapanmıştır dedi tebliğ edilmedi dedim gerel müdürlüğün açtıkları tebliğ ediliyor illerin açtıkları tebliğ edilmiyor dedi konu hakkında bilgisi olan varmı

se2424
Genel Müdür
12 Eylül 2019 18:59

Senin ifadeni almadan isim geçtiğini nerden biliyorsun
AKrep36, 5 yıl önce

Cümleten s.a geçen sğne kasım ayı gibi ifadede adım geçtiğinden dolayı soruşturma geçirdim 15 gün içerisinde ifademi almadan takipsipsizlik öerdi savcı bizim emniyet giriş sisteminde falan şüpheli şerhi vardı tc numaramı girdiğimde sormuştum ozaman idari soruşturma vardır kapanmadan kalkmaz dediler ozaman geçen gün hudut kapılarına gittim işim vardı sordum bişey varmı diye herhangibir şerh yok dediler emniyetin girişinde arkaşa tc yi verdim normal sıkıntı yok dediler şerhleri kaldırmışlar hudutkapılarındaki arkadaşa sordum böyle adli soruşturma geçirdim şerhler görünmüyor diye idari kapanmıştır dedi tebliğ edilmedi dedim gerel müdürlüğün açtıkları tebliğ ediliyor illerin açtıkları tebliğ edilmiyor dedi konu hakkında bilgisi olan varmı

AKrep36
Aday Memur
12 Eylül 2019 21:42

Takipsizlik kararında yazıyor ordan öğrendim soruşturmamı nerden öğrendiğimide merak edersin sen şimdi onuda sınava giremeyeceğim tebliğ edilince öğrendim benim merak ettiğim senin benim sorduğum soruyla alakalı bir bilgin varmı

Singam gabbar
Aday Memur
18 Eylül 2019 16:48

Malum konudan ifade verip ceza almayan araştırma merkezine verirler mi

fencihg86
Şef
18 Eylül 2019 19:24

Araştırma merkezi ihraçtan dönenler için ama tabi ne yapacaklarıda belli olmaz

Singam gabbar, 5 yıl önce

Malum konudan ifade verip ceza almayan araştırma merkezine verirler mi

Toplam 1313 mesaj
«293031323334353637383940»