Editörler : swat3410E.Kayı Han
22 Ağustos 2019 18:19

Parkur ve kondisyon

25. dönem fiziki yeterlilik sınavına kadar kondisyonumu nasıl arttırabilirim?

brkyclk23200
Memur
23 Ağustos 2019 01:45

koş

pmemadayı
Kapalı
23 Ağustos 2019 10:42

Kardeş ben bitik,yorgun bacakla ilk defa çıktım parkura 48 saniyede bitirdim.Gerçekte olsa geçmiştim.2 aydır koşu yapıyorum.Koşmanı şiddetle tavsiye ediyorum.Parkuru bir kere gör yeter fazla para kaptırma.

Enver1905
Aday Memur
23 Ağustos 2019 10:45

Kardeşim bende günde 3 km koşuyorum ve vucüt çalışıyorum hiç parkur çalışmadım yapılabilir mi
pmemadayı, 5 yıl önce
Kardeş ben bitik,yorgun bacakla ilk defa çıktım parkura 48 saniyede bitirdim.Gerçekte olsa geçmiştim.2 aydır koşu yapıyorum.Koşmanı şiddetle tavsiye ediyorum.Parkuru bir kere gör yeter fazla para kaptırma.

pmemadayı
Kapalı
23 Ağustos 2019 11:04

Yaparsın kardeşm.1 kere görsen yeter bence.Zaten koşan kişi slaloma geldiğinde devam ediyor koşamayan slalomda bildiğin ölüyor :D benim gözlemlediğim bu.
Enver1905, 5 yıl önce
Kardeşim bende günde 3 km koşuyorum ve vucüt çalışıyorum hiç parkur çalışmadım yapılabilir mi

vitoscaletta
Şube Müdürü
23 Ağustos 2019 11:23

Arkadaşlar parkur için pomem kurslarına haftada kaç gün gitmeyi tavsiye edersiniz?

23 Ağustos 2019 11:34

2gün gidip 1 gün dinlen...buşekilde çok verimli olacaktır
vitoscaletta, 5 yıl önce

Arkadaşlar parkur için pomem kurslarına haftada kaç gün gitmeyi tavsiye edersiniz?

muraty41
Aday Memur
23 Ağustos 2019 12:00

Bunun kursuda mı var ya. Basit değil mi parkur

vitoscaletta, 5 yıl önce

vitoscaletta
Şube Müdürü
23 Ağustos 2019 12:43

Düz koşu içinde tavsiyelerinizi öğrenebilir miyim? Parkur kursu dışında düz koşu yapmak da yararlı olur diye düşünüyorum

Tarlacıyım, 5 yıl önce
2gün gidip 1 gün dinlen...buşekilde çok verimli olacaktır

vitoscaletta
Şube Müdürü
23 Ağustos 2019 12:46

Basit olup olmaması kişinin kondisyonuna bağlı. Parkur kursları her il de var internette bulabilirsiniz

muraty41, 5 yıl önce

Bunun kursuda mı var ya. Basit değil mi parkur

captain3406
Aday Memur
25 Ağustos 2019 16:54

çok kilo almamaya çalış ve koşu yap.ama düz koşu degil arada depar atarak.parkuru ne kadar denesen o kadar iyi.sonuçta alışkanlık oluyor.hala var mı bilmiyorum ama ben sıçrama tahtasında zorlanıyordum.zorlandığın etaplara yogunlaş ve her gün deparlı koşu yap mümkünse sabahın köründe

Bynpolisadayı
Aday Memur
25 Ağustos 2019 20:56

Benim sana önereceğim şey hızlı tempoda yürü ve müsait bulduğun her alanda parkur çalışması yap kısım kısım.Ben hızlı tempoda yürüyüşü hiç bırakmadım aynı zamanda bölüm bölüm çalıştım örneğin tekerlekleri kuma çizdim içlerinden atladım, 40cm yüksekliğe ip bağladım 5 kez zıpladım.24. Dönem pomem mülakatına gitmeden birkaç gğn önce de parkur görmek ve tüyo almak adına 1 kez parkura girdim.Tam puan aldım .Ama herşeyden önce kafanda bitiyor parkura benyapabilirim diyerek girersen yaparsın.net.Bu da benim minik maceram

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi