Editörler : alex 10
«26272829303132333435363738

alex 10
Editor
29 Nisan 2021 16:01

15 de 12 yaparak büyük bir çıkış yapıp Play-Off'a kal,

Vesely sakatlansın ve ilk 2 maçında oynamasın, 3. maçında da daha maçın ortasında diskalifiye olsun..

Bu kadarı ancak Fenerbahçe nin başına gelirdi zaten..

airjordan45
Aday Memur
01 Mayıs 2021 22:48

Bence Fb. nin yeni sezon için : De colo ,K.Quinn,Barthel ,Ulanovas, j.eddie den acil olarak kurtulması lazım.Yerine Hanga ,K.Punter ,

Polonara + Gerçek bir p.gard alınması gerekir diye düşünüyorum.

hopali
Başbakan Müsteşarı
05 Mayıs 2021 00:47

Yorucu Serinin Ardından Final Foura Kalmayı Başardık. Efes Yorgunluğunu Atıp Mayıs Sonuna Güçlü Çıkacaktır.

hopali
Başbakan Müsteşarı

Yorucu Serinin Ardından Final Foura Kalmayı Başardık. Efes Yorgunluğunu Atıp Mayıs Sonuna Güçlü Çıkacaktır.

hopali
Başbakan Müsteşarı

airjordan45
Aday Memur
05 Mayıs 2021 09:59

Efes in Cska yı geçip finale adını yazdıracağını düşüyorum.Cska bu r.madride göre biraz daha yumuşak ve daha az inatçı bir takım. larkin de kendine gelir bu arada.

hopali
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2021 21:48

Madrid 3. ve 4. Maçta Sonlarda Özel Basketlerle ve Anlarla Geri Geldi ve Motive Oldu. Efes Stres Oldu. Bi Şekilde Geçmek Önemliydi. Cska Maçında Bende Umutluyum.

airjordan45, 3 yıl önce

Efes in Cska yı geçip finale adını yazdıracağını düşüyorum.Cska bu r.madride göre biraz daha yumuşak ve daha az inatçı bir takım. larkin de kendine gelir bu arada.

hopali
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2021 21:48

Madrid 3. ve 4. Maçta Sonlarda Özel Basketlerle ve Anlarla Geri Geldi ve Motive Oldu. Efes Stres Oldu. Bi Şekilde Geçmek Önemliydi. Cska Maçında Bende Umutluyum.

airjordan45, 3 yıl önce

airjordan45
Aday Memur
07 Mayıs 2021 22:07

Efes bence bu seriyi 3- 0 geçmekte bu şekilde kayıplarla geçmek daha iyi oldu.Çünkü Ergin hoca kupayı istiyor.

Beni en çok larkin tedirgin ediyor bugün de formsuzdu (23 dk.da 6 sayı )

hopali
Başbakan Müsteşarı
08 Mayıs 2021 14:22

Larkin'in Yürüyecek Hali Yoktu. Şutları ve Temposu Kötüydü. Ayrıca Oyundayken Savunma Düşüyor. O Yokken 3. Periyotta Farkı Açtık. Sonra Yakalandık. Sonuçta Yıldı Oyuncu. İdare Ediliyor. Formunu Artırırsa Kupayı Getirebilir. Son Düzlükte Lazım.

airjordan45, 3 yıl önce

Efes bence bu seriyi 3- 0 geçmekte bu şekilde kayıplarla geçmek daha iyi oldu.Çünkü Ergin hoca kupayı istiyor.

Beni en çok larkin tedirgin ediyor bugün de formsuzdu (23 dk.da 6 sayı )

airjordan45
Aday Memur
08 Mayıs 2021 19:20

Larkin geçen sene herşeyi yaptı ama sonuç gelmedigi icin hüsran oldu.Ayrıca sezonbaşında sakatlikta geçirdi.Ancak Larkin deki bu

düşüşün nedeni bence mental.Yüźünden okunuyor.Larkin Micic in Oklahama ile anlatığından sonra inanılmaz bir düşüş yaşıyor.

Aynı durum Barca da var bence Gasol geldiğinden beri Mirotiç ortada yok.

Cska maçına gelirsek savunmada larkini yorma üzerine bir plan uygulayabilirler.

imparatorfa
Aday Memur
10 Mayıs 2021 03:56

Son Real maçında da gösterdik ki larkin olmadan da bu takım herkesi yenebilecek oyun planına sahip, şampiyon Efes diyorum başka da birşey demiyorum :)
airjordan45, 3 yıl önce

Larkin geçen sene herşeyi yaptı ama sonuç gelmedigi icin hüsran oldu.Ayrıca sezonbaşında sakatlikta geçirdi.Ancak Larkin deki bu

düşüşün nedeni bence mental.Yüźünden okunuyor.Larkin Micic in Oklahama ile anlatığından sonra inanılmaz bir düşüş yaşıyor.

Aynı durum Barca da var bence Gasol geldiğinden beri Mirotiç ortada yok.

Cska maçına gelirsek savunmada larkini yorma üzerine bir plan uygulayabilirler.

hopali
Başbakan Müsteşarı
10 Mayıs 2021 18:09

Bu Arada Fiba Şampiyonlar Liginde Piınar Karşıyaka Finalde 64-59 Kaybederek Avrupa İkincisi Oldu.

airjordan45
Aday Memur
10 Mayıs 2021 19:14

Evet Karşıya için kötü oldu .Buraya kadar çok iyi gelmişlerdi.Kazabilecekleri bir maçtı ama olmadı.

Larkine gelince onun yeri avrupa , değerine değer kattığı yer burası NBA değil.

alex 10
Editor
20 Mayıs 2021 14:53

Euroleague Final Four'da bu sene;

A.Efes - CSKA

Barcelona - O.Milano

eşleşmelerini izleyeceğiz..

maçlar 28 Mayıs'ta..

airjordan45
Aday Memur
28 Mayıs 2021 22:23

Efes finalde; ama larkin bitirdi beni ,Allahtan Ergin hoca var yoksa efes alamazdı maçı.

Sanki larkin madem Mvp Micic oldu zaten NBA e gidiyor verin topu o oynasın der gibi.Bu mutsuzluk isteksizlik neden ?

Adam benchte beklemek istemiyor .Top kaybediyor şut sokamıyor,

Final maçı çok sert olacak.larkin in kendine gelmesı lazım böyle olmaz isteksizlik kabul edilemez bence.

Efes kupayı alacak inanıyorum.

alex 10
Editor
29 Mayıs 2021 16:15

Barcelona sezona ilk başladığı gibi değil.

Efes için bu durum ciddi avantaj.

Dezavantajı ise fark kaç olursa olsun maçı kopardım diyemiyorlar, acaba sorusu hep akıllarında..

alex 10
Editor
31 Mayıs 2021 19:02

2020-21 sezonu Euroleague şampiyonu A.Efes..

Hakkıyla kazandılar..

Kupa 2.kez ülkemizde..

Teşekkürler A.Efes..

airjordan45
Aday Memur
03 Haziran 2021 20:19

Efes 111 - 71 fb.beko( bu skor nedir ?)

Obradovic nerde ?

Avrupanın en iyi p.gardlarindan biri olan sloukas ı neden gonderdiniz?

Kendini her maçta fb.formasi için yerde yere atan saha her yerinde varını yoğunu ortaya koyan kalinic nerde ?

Yeni transferlerden sadece pierre gerisi sahada yok.Guduric geldi de takım biraz kendine geldi.Ayrica n.delo nün üzerine dayalı nasıl takim kurarsınız?

alex 10
Editor
13 Ekim 2021 11:00

dün A.Efes aldığı maçı verdi..

3'de sıfır ile başladı.. Asvel deplasmanı zordur ama bu kalite maçı vermemeliydi.. Efes'e acilen galibiyet lazım.. Çift maç haftasında birde Milano deplasmanı var..

Fenerbahçe Pana deplasmanında son 27 saniyede verdiği maçın şuursuzluğunu 6 eksiği olan Alba deplasmında da devam ettirdi.. Koçları bile maç öncesi "Onlar farklı bir lig oynuyorlar kabul edelim" derken, böyle bir maçta ilk yarı 8 sayı farkla önde girip maçı bu kadar eksik ve kalitesi diğer takımlara nazaran aşağılarda olan takıma fark yiyerek kaybetmek hiç yakışmadı..

Fenerbahçe'yi Kazan maçından sonra;

ÇOK ÇOK KÖTÜ BİR FİKSTÜR BEKLİYOR..

Sırasıyla;

R.Madrid

Barcelona

Olympiakos

CSKA

O.Milano

5'te SIFIR hiç uzak durmuyor.. Burası Euroleague, elbette belli olmaz ama dibe vurmakta çok yüksek ihtimaller arasında ne yazık ki..

Toplam 747 mesaj
«26272829303132333435363738

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi