Editörler : E.Kayı Han
«121314151617181920212223»

Mdrmdr
Aday Memur
19 Aralık 2018 19:51

He he

keyifly, 5 yıl önce
arkadaşlar merhaba tekrardan herkese. geçenlerde söylemiş olduğum açıklanma olayı ile ilgili aldığım duyum değişti. ilk söylentiler cuma günü yönündeydi ancak, durum net değilmiş. sizleri aldatıp umut vermiş olmak istemem. kusura bakmayın, özür diliyorum hepinizden. hakkınızı helal edin.

keyifly
Kapalı
19 Aralık 2018 20:31

listeler gelmiş ama açıklanması için net bir bilgi verilmiyor henüz. anlatmak istediğim bu
Aysegulsal, 5 yıl önce
Nasıl yani hocam? Net değilmiş derken komisyona gelmemiş mi liste? Siz de kesin bileceksiniz diye bir şey yok zaten, her an her şey değişiyor

Katipoloji
Şef
19 Aralık 2018 20:53

Ben tanıdık yazı işleri müdürüne sordurtuyorum komisyondan ne zaman açıklanacak diye bilgi alması için, bilgi vermiyorlar diyo komisyon dışına. Kendi adli personeline bile bilgi verilmiyor kaç yıllık müdüre, sizlerin bu kadar duyumu kimden aldığını anlamıyorum, cuma açıklanacak dedin, şimdi açıklanmayacak gibisinden konuşuyorsun.
keyifly, 5 yıl önce
listeler gelmiş ama açıklanması için net bir bilgi verilmiyor henüz. anlatmak istediğim bu

Aysegulsal
Şef
19 Aralık 2018 20:58

E tamam o zamN yani heran açıklanabilir, neyse bekleyeceğiz öyle ya da böyle
keyifly, 5 yıl önce

Atmacasungur
Aday Memur
20 Aralık 2018 00:27

O zaman hesabını kapatıp gidiyorsun buralar dan ?

keyifly, 5 yıl önce
merhaba arkadaşlar, geçen açıklandı mı acaba diye post attım eksi yağmuruna tutmuşsunuz. sanki açıklama mercii benim. moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu cuma günü AÇIKLANACAK. kesin bilgi yayalım. eğer aksi olursa hesabı kapatacağım. risk budur.

Katipoloji
Şef
20 Aralık 2018 01:54

İzmir Adliyesi başsavcısının Twitter hesabını etiketleyerek etkinlik yapabiliriz aslında, ne zaman açıklanacak sonuçlar gibisinden

keyifly
Kapalı
20 Aralık 2018 07:01

bunun seni mutlu edeceğini bilsem yeterli kapatmak için :)
Atmacasungur, 5 yıl önce

O zaman hesabını kapatıp gidiyorsun buralar dan ?

Arda.H
Memur
20 Aralık 2018 09:38

Arkadaşlar hepinize günaydın KARŞIYAKA ADLİYESİNİ bekleyen arkadaşlara seslenmek istiyorum....:) bir arkadaşım aradığını ve haftaya açıklanacağını söyledi bende şimdi komisyonu arayıp bu durumu sordum evet haftaya açıklanacak dedi telefona çıkan beyfendi ( büyük ihtimalle önümüzde ki hafta bayraklı da açıklar diye düşünüyorum ( tahmin ) )
20 Aralık 2018 09:41

inşallah. hakkımızda hayırlısı

Arda.H, 5 yıl önce
Arkadaşlar hepinize günaydın KARŞIYAKA ADLİYESİNİ bekleyen arkadaşlara seslenmek istiyorum....:) bir arkadaşım aradığını ve haftaya açıklanacağını söyledi bende şimdi komisyonu arayıp bu durumu sordum evet haftaya açıklanacak dedi telefona çıkan beyfendi ( büyük ihtimalle önümüzde ki hafta bayraklı da açıklar diye düşünüyorum ( tahmin ) )
20 Aralık 2018 09:41

Ardacığım ben de dün aradım Karşıyaka Adliyesini kardeşim.Bana da bu sene sonuna kadar yetiştirmeyi planlıyoruz dedi.;)

Arda.H, 5 yıl önce

Arda.H
Memur
20 Aralık 2018 09:44

haftaya zaten ay sonu kardeşim :) duyum aldım komisyonda bacanagim var ondan duyum aldım demiyorum :)) aramızda geçen diyologu söyleyim..... bir arkadaşım aramış dün haftaya açıklanacakmis demişler bu doğru mu dedim evet doğru dedi :)
Handsomeman2018, 5 yıl önce

Ardacığım ben de dün aradım Karşıyaka Adliyesini kardeşim.Bana da bu sene sonuna kadar yetiştirmeyi planlıyoruz dedi.;)

20 Aralık 2018 09:52

Aynen komisyonun bana yıl sonuna kadar açıklayacağız demesi geçiştirme değilmiş demek ki :)

Arda.H, 5 yıl önce
haftaya zaten ay sonu kardeşim :) duyum aldım komisyonda bacanagim var ondan duyum aldım demiyorum :)) aramızda geçen diyologu söyleyim..... bir arkadaşım aramış dün haftaya açıklanacakmis demişler bu doğru mu dedim evet doğru dedi :)
20 Aralık 2018 09:56

karşıyaka bekleyenler adına sevindim ama az önce bayraklı adliyesini aradım acaba haftaya açıklanır mı karşıyaka için böyle bir duyum aldık dedim hayır şuan için listeler hazır değil haftaya açıklanması gibi bir durum yok dedi telefondaki bayan en iyisi yılbaşını en güzel şekilde geçirip sonra beklemek :) ben biraz daha beklemeye razıyım 17. girişim başarılı olsun da inşallah artık ocak ta olsun napalım :)

Arda.H
Memur
20 Aralık 2018 09:56

Amin. İnşallah
demet-35-17, 5 yıl önce

inşallah. hakkımızda hayırlısı

Arda.H
Memur
20 Aralık 2018 10:03

İnşallah beklemeye alıştık zaten umut vermek gaza getirmek vs. vs. gibi şeyler için söylemiyorum ne zaman açıklanacağı hakkında da küçük bir fikrim bile yok ( bayraklı ) ama bence sürekli aranmaktan biktiklari için liste hazır değil demişlerdir çünkü aylar geçti bu akla mantığa hiç yatkın değil eğer gerçekten öyle ise vay halimize :))
demet-35-17, 5 yıl önce

karşıyaka bekleyenler adına sevindim ama az önce bayraklı adliyesini aradım acaba haftaya açıklanır mı karşıyaka için böyle bir duyum aldık dedim hayır şuan için listeler hazır değil haftaya açıklanması gibi bir durum yok dedi telefondaki bayan en iyisi yılbaşını en güzel şekilde geçirip sonra beklemek :) ben biraz daha beklemeye razıyım 17. girişim başarılı olsun da inşallah artık ocak ta olsun napalım :)

20 Aralık 2018 10:07

o zaman vay halimize çünkü listelerin hazır olmadığı bilgisini sadece bu bayandan almadım maalesef başka bir yerden daha duymuştum listeler hazır değil ocağa kalabilir diye gerçekten vay halimize yani :)

Arda.H, 5 yıl önce
İnşallah beklemeye alıştık zaten umut vermek gaza getirmek vs. vs. gibi şeyler için söylemiyorum ne zaman açıklanacağı hakkında da küçük bir fikrim bile yok ( bayraklı ) ama bence sürekli aranmaktan biktiklari için liste hazır değil demişlerdir çünkü aylar geçti bu akla mantığa hiç yatkın değil eğer gerçekten öyle ise vay halimize :))

Arda.H
Memur
20 Aralık 2018 10:13

bilgilendirme için teşekkürler ben bir bardak soğuk su içip geliyorum
demet-35-17, 5 yıl önce

o zaman vay halimize çünkü listelerin hazır olmadığı bilgisini sadece bu bayandan almadım maalesef başka bir yerden daha duymuştum listeler hazır değil ocağa kalabilir diye gerçekten vay halimize yani :)

Zkaday35
Aday Memur
20 Aralık 2018 10:22

Ne zaman açıklanır bilmiyorum ama izmir adliyesinde çalışan yakınım var dün daireleri gezip fazla eşya tespiti yapmışlar yılbaşından sonra 196 kişi işbaşı yapacak demişler

Atmacasungur
Aday Memur
20 Aralık 2018 11:56

Bence yap,sözünü yememiş olursun en azından

keyifly, 5 yıl önce
bunun seni mutlu edeceğini bilsem yeterli kapatmak için :)

Mdrmdr
Aday Memur
20 Aralık 2018 13:16

Karşıyakayı aradım yıl sonuna kadar açıklamayı planlıyoruz dediler banada.

Toplam 692 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi