Editörler : swat3410

masterrrrr
Memur
20 Ocak 2022 09:42

İlgili icra mudurlugune blokenin kaldirilmasi icin adliyeden dilekce yolladim bekliyorum, bddk dan da sikayet ettim bankayi, bugun bir gelisme olmazsa banka genel mudurlugunu arayacam ve subeye gidecem.

xyzs
Şef
20 Ocak 2022 09:55

Ilk yapacagin isi sona birakmisin senin isi banka cozecek subeye git bugun

masterrrrr, 2 yıl önce

İlgili icra mudurlugune blokenin kaldirilmasi icin adliyeden dilekce yolladim bekliyorum, bddk dan da sikayet ettim bankayi, bugun bir gelisme olmazsa banka genel mudurlugunu arayacam ve subeye gidecem.

masterrrrr
Memur
20 Ocak 2022 10:01

Tmm hemen gidiyorum

xyzs, 2 yıl önce

Ilk yapacagin isi sona birakmisin senin isi banka cozecek subeye git bugun

Mıstılı7
Aday Memur
20 Ocak 2022 11:59

Çözebildiniz mi
masterrrrr, 2 yıl önce

Tmm hemen gidiyorum

masterrrrr
Memur
20 Ocak 2022 12:03

Bankayla gorustum bizim yapabilecegimiz birsey yok dediler, icra mudurlugunden tekrar bildirim gelmesi gerekiyormus dediler bunlar dengeziz mi nedir anlaamdim ki?

Mıstılı7
Aday Memur
20 Ocak 2022 12:17

Anladım benimde başıma gelecek sizden bilgi almak istedim özelden bilgi almak isterim
masterrrrr, 2 yıl önce

Bankayla gorustum bizim yapabilecegimiz birsey yok dediler, icra mudurlugunden tekrar bildirim gelmesi gerekiyormus dediler bunlar dengeziz mi nedir anlaamdim ki?

masterrrrr
Memur
20 Ocak 2022 20:16

Hala hesabimda bloke bulunmakta, lanet olsun bu bankalara.

insangibi90
Yasaklı
20 Ocak 2022 20:29

Sana dedik senin işin icra ile. Bir sen icraya verdi mi finansbank. İki icraya vermediyse sen icra dairesine başvurarak icraya düşmek istediğini ilgili bankanın icra sırasına girerek haciz etmesini kabul ettiğini belirteceksin. Bu yüzden bankanın koyduğu bloke icrasının kaldırılmasını isteyeceksin. İtiraz üzerine icra dairesi icrayı kaldırır. Banka bu karara itiraz için mahkemeye gidecek. Mahkemede de bu beyanı kabul ederek icraya düşebilirsin. Eğer icrada iken bloke konuluyor ise icra mahkemesine gideceksin. Dava sonunda karşı taraftan kötü niyet tazminatı alacaksın

xrainmannnx
Yasaklı
21 Ocak 2022 03:08

Lan, borçlunun borcu bir yerine mi battı ? Parayı cebinden sen mi ödedin ? Bilmediğin bir şey hakkında kesim hükümde bulunma. Yoksa bol bol ders alırsın.

misslavinagk, 2 yıl önce
Ben öyle biliyorum ama terbiyesizlik yapma rezil herif iyi olmuş sana ve senin gibilere müstahak

misslavinagk
Aday Memur
21 Ocak 2022 06:34

Çok korktum miyav
xrainmannnx, 2 yıl önce

Lan, borçlunun borcu bir yerine mi battı ? Parayı cebinden sen mi ödedin ? Bilmediğin bir şey hakkında kesim hükümde bulunma. Yoksa bol bol ders alırsın.

masterrrrr
Memur
21 Ocak 2022 07:31

Kes la uzatma yallah baska kapiyA

misslavinagk, 2 yıl önce
Çok korktum miyav

misslavinagk
Aday Memur
21 Ocak 2022 07:32

Tm
masterrrrr, 2 yıl önce

Kes la uzatma yallah baska kapiyA

masterrrrr
Memur
21 Ocak 2022 18:08

İcra mudurlugu dilekcemi kabul.etti , garanti.bankasina bugun saat 16.30 gibi yazi yolladi haciz ve blokenin maas hesabindan kaldirilmasi icin, hesabim ne zaman normale doner sizce?

Kartal027
Kapalı
21 Ocak 2022 19:55

Şubene ulaşır ulaşmaz kaldırırlar. Aslında icra dairesi o yazıyı sana elden teslim ettirebilirdi. Neyse geçmiş olsun.
masterrrrr, 2 yıl önce

İcra mudurlugu dilekcemi kabul.etti , garanti.bankasina bugun saat 16.30 gibi yazi yolladi haciz ve blokenin maas hesabindan kaldirilmasi icin, hesabim ne zaman normale doner sizce?

masterrrrr
Memur
21 Ocak 2022 20:15

Pazartesiye mi kaldi yani blokenin kalkmasi?

Kartal027, 2 yıl önce
Şubene ulaşır ulaşmaz kaldırırlar. Aslında icra dairesi o yazıyı sana elden teslim ettirebilirdi. Neyse geçmiş olsun.

Kartal027
Kapalı
21 Ocak 2022 20:18

E hocam hafta sonu kalkmaz. Bide biraz eski konulara baktımda bulamadım . Ekfo bi ara bi arkadaşa bi yorum yazmıştı. Bu icra ile ilgili bir yerlere itiraz ediyorsun , bir yıla yakın bi kesinti yapamıyorlar. Ama sonradan faizi ile ödeme yapıyorsun. O yazıyı bulmaya çalıştımda bulamadım. İletişim sağlayabilirsen bence bi konuş onla. O baya bir hakim bu konulara
masterrrrr, 2 yıl önce

Pazartesiye mi kaldi yani blokenin kalkmasi?

masterrrrr
Memur
22 Ocak 2022 21:57

Bloke koyarken mesai saatleri disinda koyanlar, blokeyi kaldirmaya gelirken niye pazartesi mesaiyi bekliyorlar!

icralik hoca
Aday Memur
21 Haziran 2022 21:33

Merhaba son durum nedir icra kesintisi varken maaş bankam da olan kredi otomatik çekilir mi maaştan cekilmemesi için ne yapmam gerekir?

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi