Editörler : supporters.
13 Şubat 2016 11:24

2017 KPSS için Ankara'da dershane

2017 kpss için dershane araştırmalarına başladım. Birçok dershane erken kayıt fırsatları sunarak reklam yapmaya başladı.Tecrübelerini paylaşmak isteyen arkadaşlar olabileceğini düşünerek bu başlığı açtım. Dershane seçiminde bilgileri olan arkadaşlar paylaşım yaparsa memnun olurum.

koraymiharbi
Aday Memur
13 Şubat 2016 12:19

Ankara kariyer dershanesini tavsiye edebilirim....

Mutadis
Memur
13 Şubat 2016 13:23

Ben İzmir'de oturuyorum. Forumlarda ve Facebook gibi platformlarda gözlemlerimk aktarayım. Hocaların tanılırlığı açısından Makro Akademi için çok iyi deniyor. Tufan Samet, Murat Bilem, Dağlar Hoca gibi meşhur hocaları kadrolarında bulunduruyorlar. Ayrıca Ankara Kariyerde çok büyük atılım yaptı. Facebook gruplarında oldukça olumlu yorumlar oluyorum. Themis dershaneside Hukuk hocalarıyla bilinen bir dershane

mmeliskurt
Aday Memur
13 Şubat 2016 15:22

Ankara da bu işi yapan çok dershane var ve birçoğu gerçekten iyidir.Aklıma gelen bir kaç yerden

bazıları Yükseliş, Monopol, Data, Makro, Başkent diyebilirim. Ama dershaneden daha önemlisi tabi ki hoca kadrosudur. Bu noktadan bakınca sadece 1 ya da 2 derse göre de dershane seçilmiyor. Genel kadronun iyi olması gerekiyor.Onun için mutlaka yüz yüze görüşmeler yapın ve en önemlisi dershaneye gitmiş kişilerden tavsiye alın. Ben gitmedim ama giden arkadaşlar Monopol ve Makro nun iyi olduğunu söylemişlerdi.

yazmanhalit
Aday Memur
13 Şubat 2016 16:19

Ankarada yukseli yorunge

data iyiler arasinda.

mustafa2024
Aday Memur
15 Şubat 2016 01:25

g

serdarraziz
Aday Memur
25 Şubat 2016 16:11

Arkadaşlar bir kaç dershane gezdim ve fiyatların aşağı yukarı aynı olduğunu gördüm. Hocalar hakkında topladığım bilgiler neticesinde monopol aklıma yattı. Hocaların neredeyse tamamı akademisyen ve gazi üniversitesi ağırlıklı.Ayrıca verilen kaynakların derse giren hocaların kitapları olduğu söylendi ve kitapları şöyle bir inceledim hoşuma gitti.sınıfları gezdim geniş ve oturma düzeni gayet iyi görünüyor.

Aldığım notlara göre;

muhasebe: adem altay

mikro: erol bulut

maliye : özgür şahan

hukuk derslerinde: alper bulur, dilhun ayaydın, tevfik güneş ve bir kaç hoca daha demişlerdi(ama tek tek hepsini yazmamışım)

makro: göktuğ şahin

Kadro içime sinde ama kayıt yaptırmadım daha, çünkü arkadaş grubu olarak gelmeyi düşünüyoruz.

Düşüncesi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum.

srkkoc
Aday Memur
27 Şubat 2016 10:09

Burada paylaşılan tecrübelerin ve bilgilerin çok faydası olacağını düşünüyorum. Herkese teşekkür ederim

enginnorhhan06
Aday Memur
01 Mart 2016 12:14

bu işte hocalar naşrolde bu yüzden yaklaşım kariyeri tavsiye ediyorum

yildirimburak
Kapalı
02 Mart 2016 15:36

Bende makroya yazılacağım arkadaşlar yazıllmayı düşünen varsa beraber yazılalım indirim alırız

03 Mart 2016 19:57

kardeş 100 kişi gitsende fiyat ceteris

yildirimburak, 8 yıl önce

Bende makroya yazılacağım arkadaşlar yazıllmayı düşünen varsa beraber yazılalım indirim alırız

mmeliskurt
Aday Memur
09 Mart 2016 10:09

Arkadaşlar themis ile ilgili bilgisi olan var mı. Themis kendi facebook sayfasında kadro dağıldı söylentilerine kulak asmayın babında bir paylaşım yapmış. Biraz araştırdım yanılmıyorsam iktisatçıları data ve makroya gitmiş ama çok ta tatmin edici hocalar değillermiş.Birde muhasebe hocalarının yeterli olmadığını duydum ama sonuçta ismi olan bir kurum.Yanılmıyorsam kpss den ziyade biraz daha hakimlik üzerine ağırlık vermişler.

fefdünyası
Aday Memur
09 Mart 2016 10:36

ben ankara 4T akademiye gıdıyorum. yani gidiyorduk. artık dersler bitti. tekrar başlyck

iktisat: yüksel bilgili - okan fidan

maliye: baştan sona arda hakan öğretir

muhasebe: baştan sona ferhat yıldız

hukuk: anayasa idare kutluay kararlı (kaymakamlık sorularını yakalayan meşhur hoca)

cezaya kerem tekeş

medeni borçlar: timur kaptan

ticaret icra: ebru çorbacı

bu hocaların tüm konu anlatımı + çıkmış soru + özgün soru kitaplarını verdiler. yaklaşık 1200 tl değerinde kıtap verıyoalr. kayıt parasından bunu düşünce zaten bedavaya yazılmış gibi olduk.

kantin pazartesi günleri kapalıydı. tek sorunumuz o oldu bence. onu da hallettik.

diğer rakip kursları gezerken o hocaların ismi var kendileri yok. derslere gelmez dıyerek bızı kandırmaya calıstılar. ama hepsı de dersinin her saatine geldi.

yazmanhalit
Aday Memur
09 Mart 2016 12:26

alan bilgisi için daha öncede söylemiştim. hem deneyimim hemde arkadaşlarımın ortak kanati. yükseliş yörünge ve data. birini tercih edebilirsiniz. şunuda hemen belirteyim. mükemmel kurs yoktur. her kursta belli sıkıntılar olur. önemli olan hoca kaliteleri ve sizin ne kadar çalıştığınız. yoksa kursa gidiyorum işim tamamla olmaz...

AvamAdam
Şef
09 Mart 2016 13:48

ben themis dağılmadan önceki halinde kursa gittim.Gerçekten efsane bi kadroydu açık ara iyiydi. Ben giren hocaları yazayım değişmiş mi siz bakın,

Bu arada eğer Alican dovletov giriyorsa muhasebeye bence yanlış yorum.Kitapları efsane zaten hocamın.Tabi hiç bilmeyenlere başta zor gelir ama biraz muhasebe bil.en çok iyi netlere çıkar.

Mikro makro para banka uit Tufan samet özdurak

Muhasebe alican dovletov

Maliye İsmal engin-serdar şahin

Hukuk

İdare Ümit kaymak

anayasa Soysal aygün

Ceza erçağ hoca

icra iflas mehmet kodakoğlu

Borçlar ali hoca

Medeni bahadır hoca

Bu 2015 kpss için gittiğimiz ekipti hala aynı mı karşılaştırırsınız themis i.

Bu arada makroyu bu sene çok övüyorlar giden arkadaşlar memnun.Data ve başkent kariyer de iyi sanırım.Görüşmekte fayda var.

mmeliskurt, 8 yıl önce

Arkadaşlar themis ile ilgili bilgisi olan var mı. Themis kendi facebook sayfasında kadro dağıldı söylentilerine kulak asmayın babında bir paylaşım yapmış. Biraz araştırdım yanılmıyorsam iktisatçıları data ve makroya gitmiş ama çok ta tatmin edici hocalar değillermiş.Birde muhasebe hocalarının yeterli olmadığını duydum ama sonuçta ismi olan bir kurum.Yanılmıyorsam kpss den ziyade biraz daha hakimlik üzerine ağırlık vermişler.

mmeliskurt
Aday Memur
11 Mart 2016 10:47

Şuan themisin iktisatçısı tufan samet değilmiş (onun da bu konuda vasat olduğunu söylemişlerdi), söylediklerine göre ulaş hoca dediler ve hakkında çok bir bilgiye ulaşamadım. Siz memnun kalmışsınız ama muhasebe hocasıyla ilgili çok iyi tavsiye ve yorum göremedim. Sonuçta iktisat ve muhasebe kpss nin bel kemiği onun için themisi tercih etmek büyük risk bence. Maliyecileri ismail engin alanında iyi hocadır hakkını vermek lazım. hukukçulardan sizin yazdığınız kadroya göre değişmeler var. Ümit kaymak sadece idari yargı ya geliyormuş belki 2 sorunun geleceği alan çokta önemli değil. Onun harici diğer hukukçulardan bazılarını duydum. Herkes için hayırlısı olsun

AvamAdam, 8 yıl önce

ben themis dağılmadan önceki halinde kursa gittim.Gerçekten efsane bi kadroydu açık ara iyiydi. Ben giren hocaları yazayım değişmiş mi siz bakın,

Bu arada eğer Alican dovletov giriyorsa muhasebeye bence yanlış yorum.Kitapları efsane zaten hocamın.Tabi hiç bilmeyenlere başta zor gelir ama biraz muhasebe bil.en çok iyi netlere çıkar.

Mikro makro para banka uit Tufan samet özdurak

Muhasebe alican dovletov

Maliye İsmal engin-serdar şahin

Hukuk

İdare Ümit kaymak

anayasa Soysal aygün

Ceza erçağ hoca

icra iflas mehmet kodakoğlu

Borçlar ali hoca

Medeni bahadır hoca

Bu 2015 kpss için gittiğimiz ekipti hala aynı mı karşılaştırırsınız themis i.

Bu arada makroyu bu sene çok övüyorlar giden arkadaşlar memnun.Data ve başkent kariyer de iyi sanırım.Görüşmekte fayda var.

Themis Egt
Aday Memur
11 Mart 2016 14:22

THEMİS EĞİTİM KURUMLARINDAN AÇIKLAMA!

Özellikle kayıt dönemlerinde ortaya atılan "THEMİS EĞİTİM KURUMLARI DAĞILDI" ya da "THEMİS'TEN AYRILAN HOCALARLA ÇALIŞIYORUZ" gibi iftiralara dikkatiniz çekmek isteriz.

Themis Eğitim'in kökleri 20 yıllık bir tecrübeye dayanır. Öğretim kadromuz, ülke çapında tanınan ve yayınları ile bilinir öğretmenlerden kurulur. Adresimiz bellidir, dileyen herkesi bekleriz. Hatta dileyen, buradaki öğrencilerimizle dahi konuşup bilgi alabilir.

Bu platformda aleyhimize yazılan yazıların sektör içi ve manipülasyon amaçlı olduğu aşikardır. Bu konuda Savcılığa yaptığımız başvuruların sonuçları yakında kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Aleyhimizde yazılan yazılarda, sürekli "iktisat ve muhasebe derslerine yapılan aleyhte göndermeler", yazılanların sektör içi, kendi işlerini düzgün yapmak yerine Kurumumuzla uğraşan kişilerin hezeyanından öte bir şey değildir. Her alandaki eğitimin yüksek kalitesinin ve bunun sonuçlarının araştırılması için Kurumumuzun kapıları sonuna kadar açıktır.

Kurumumuz bundan böyle söz konusu iftiralara sessiz kalmayacaktır.

THEMİS EĞİTİM, ANKARA - İZMİR

KURUM MÜDÜRÜ

Aslı EREN

srkkoc
Aday Memur
11 Mart 2016 15:32

Deneyimlerin paylaşılması bu süreçte herkese büyük katkı sağlayacaktır. Üniversite mezunu ve kariyer meslek düşünen birisinin sadece formlar da yazılanlara göre hareket etmeyeceği malumdur. Dershane de yüzü yüze görüşmeler yaparak kayıt olmak gerekir tabi ki. Burada ki paylaşımlar ön değerlendirme açısından önemlidir. Hoca kadrosunun paylaşılması, ücretlerin paylaşılması herkesin faydasına bir durumdur. Şahsi kanaatim hiç bir kurum kusursuz değildir. Herkesin bir eksiği mutlaka vardır.

Themis eğit. kurumunun foruma yazması duyarlı ve takip ettiklerinin bir gösterğesi olarak bence iyi bir hareket olmuş. Sadece açıklamalarını çok sert buldum.Çünkü başlık altında yazılanları tek tek okudum hakaret edici,küçük düşürücü bir söylem göremedim.Çünkü form altında farklı başlıklar da bir çok kurumla ilgili gerçekten küçük düşürücü sözler bulunmakta. Bence yapıcı, karalamayan, hakaret içermeyen eleştirilere açık olmak gerekir.

11 Mart 2016 23:44

aynen bu ne böyle bende şaşırdım insaf be kardeşim.bu açıklamadan sonra gideceğim varsada gitmem

srkkoc, 8 yıl önce

Deneyimlerin paylaşılması bu süreçte herkese büyük katkı sağlayacaktır. Üniversite mezunu ve kariyer meslek düşünen birisinin sadece formlar da yazılanlara göre hareket etmeyeceği malumdur. Dershane de yüzü yüze görüşmeler yaparak kayıt olmak gerekir tabi ki. Burada ki paylaşımlar ön değerlendirme açısından önemlidir. Hoca kadrosunun paylaşılması, ücretlerin paylaşılması herkesin faydasına bir durumdur. Şahsi kanaatim hiç bir kurum kusursuz değildir. Herkesin bir eksiği mutlaka vardır.

Themis eğit. kurumunun foruma yazması duyarlı ve takip ettiklerinin bir gösterğesi olarak bence iyi bir hareket olmuş. Sadece açıklamalarını çok sert buldum.Çünkü başlık altında yazılanları tek tek okudum hakaret edici,küçük düşürücü bir söylem göremedim.Çünkü form altında farklı başlıklar da bir çok kurumla ilgili gerçekten küçük düşürücü sözler bulunmakta. Bence yapıcı, karalamayan, hakaret içermeyen eleştirilere açık olmak gerekir.

aayla09
Aday Memur
12 Mart 2016 00:03

Hoca kadrosu cok onemli her dersanenin artisi eksisi var. Themise gecen yil gitmis biri olarak kesinlikle tavsiye ederim bildigim kadariyla hoca kadrosu degismedi

hacettpemaliye
Aday Memur
12 Mart 2016 10:51

YAKLAŞIM MI MURAT MI ? BU DERSANELERE GİTMİŞ OLAN VARSA LÜTFEN YAZSIN

Toplam 353 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi