Editörler : ayşegül bgm
21 Kasım 2020 13:02

Hemşire 13 Bin Sıralamaya İstanbul Gelir mi?

Arkadaşlar herkese hayırlı günler öncelikle. 74 puanım var ve 13 bin sıralamam var. 12 bin atamada tüm tercihlerime İstanbul yazmayı düşünüyorum. Sizce bu atamada gelme şansı nedir?

17-59
Şube Müdürü
21 Kasım 2020 13:45

senin önünde mezun olmayıp sınava girenlerde çoktur. Fakat yinede önümüzdeki ilk atamada atanacağını düşünmüyorum. İkinci belki üçüncü atamalarda. Geçmiş dönemlerin taban puanlarını incelemende fayda var.

hmsrbey
Aday Memur
21 Kasım 2020 13:57

pandemi olmadan önce 2018 puanıyla ilk 3 alımda toplam 8300 kişi atandı ve 73 e düştü puan. şu an ise pandemi koşulları var ve üniversite hastanelerinde çalışanlar,3 ve 4. sınıflar, istanbul istemeyen bir sürü kişi var. bu koşulları göze alarak sordum.

17-59, 3 yıl önce

senin önünde mezun olmayıp sınava girenlerde çoktur. Fakat yinede önümüzdeki ilk atamada atanacağını düşünmüyorum. İkinci belki üçüncü atamalarda. Geçmiş dönemlerin taban puanlarını incelemende fayda var.

Emirzeynp
Şube Müdürü
21 Kasım 2020 19:13

Hocam istabvul hepsini yazarsan gelme şansı var, sapmalar fazla oluyor rahat ol yani, ayrıca istabvul yazarken dikkat et öncesinde sıkıntılıydi şimdi daha da kötü durumda

hmsrbey, 3 yıl önce

pandemi olmadan önce 2018 puanıyla ilk 3 alımda toplam 8300 kişi atandı ve 73 e düştü puan. şu an ise pandemi koşulları var ve üniversite hastanelerinde çalışanlar,3 ve 4. sınıflar, istanbul istemeyen bir sürü kişi var. bu koşulları göze alarak sordum.

hmsrbey
Aday Memur
21 Kasım 2020 19:39

Hocam 1 senedir bekliyorum evde duramıyorum artık. Bu süreci herkes yaşayacak. Atanamazsam uzun dönem askerliğe başvuracağım.

Emirzeynp, 3 yıl önce

Hocam istabvul hepsini yazarsan gelme şansı var, sapmalar fazla oluyor rahat ol yani, ayrıca istabvul yazarken dikkat et öncesinde sıkıntılıydi şimdi daha da kötü durumda

Emirzeynp
Şube Müdürü
21 Kasım 2020 19:54

Yüksek puan almıştım 2 yıl bekledim, maddi durumun nedir bilemiom ama ileriyi de düşünmek lazım, yani 2 ye kalıp daha düzgün bir ilde çalışabilirsiniz mesela, ben sadece öneri sundum hayırlısı olsun

hmsrbey, 3 yıl önce

Hocam 1 senedir bekliyorum evde duramıyorum artık. Bu süreci herkes yaşayacak. Atanamazsam uzun dönem askerliğe başvuracağım.

hmsrbey
Aday Memur
21 Kasım 2020 20:04

Hocam maddiyat değilde ailevi sebepler. O kadar okuduk ettik babam polis olmam için ısrar ediyor.

Emirzeynp, 3 yıl önce

Yüksek puan almıştım 2 yıl bekledim, maddi durumun nedir bilemiom ama ileriyi de düşünmek lazım, yani 2 ye kalıp daha düzgün bir ilde çalışabilirsiniz mesela, ben sadece öneri sundum hayırlısı olsun

Emirzeynp
Şube Müdürü
21 Kasım 2020 20:43

Nedn? Onu olmakta kolay mi, kesin okula alıcaklar mi seni?

hmsrbey, 3 yıl önce

Hocam maddiyat değilde ailevi sebepler. O kadar okuduk ettik babam polis olmam için ısrar ediyor.

hmsrbey
Aday Memur
21 Kasım 2020 20:56

Biraz eski kafalı babam. Zamanında üni tercihime inşaat mühendisliği yazmadım diye 2 ay tavırlıydı bana. Ben mesleğimi seviyorum. Kalkıp da 4 yıl okuyup o kadar kpss çalıştıktan sonra kendi mesleğim yapmayı istiyorum. Polislere çok büyük saygım var ama bana göre değil.

Emirzeynp, 3 yıl önce

Nedn? Onu olmakta kolay mi, kesin okula alıcaklar mi seni?

Lufy16
Aday Memur
21 Kasım 2020 23:02

Kendi mesleğinizi seviyorsanız bence her yerde yaparsınız. Bende zamanın da ailem için hemşirelik yazmıştım ama şimdi çok pişmanım o yüzden kimsenin dediğine bakmayın istediğiniz işi yapın. Umarım atanırsınız özellikle şehir hastanelerini yazarsanız şansınız artar

hmsrbey, 3 yıl önce

Biraz eski kafalı babam. Zamanında üni tercihime inşaat mühendisliği yazmadım diye 2 ay tavırlıydı bana. Ben mesleğimi seviyorum. Kalkıp da 4 yıl okuyup o kadar kpss çalıştıktan sonra kendi mesleğim yapmayı istiyorum. Polislere çok büyük saygım var ama bana göre değil.

Lisanshemşire1234
Aday Memur
24 Kasım 2020 17:53

hocam bende 3090.sıradayım aydın gelir mi( bence zor :/ ) yada balıkesir şehir hastanesi ?

Emirzeynp, 3 yıl önce

Emirzeynp
Şube Müdürü
25 Kasım 2020 01:33

Alım sayısı belli mi illerin? Ben gelir yada gelmez neye göre diyem hocam, önceki alımlarla kıyasla aydın ilk iicn zor Balıkesir alırsa gelme şansı var

Lisanshemşire1234, 3 yıl önce

hocam bende 3090.sıradayım aydın gelir mi( bence zor :/ ) yada balıkesir şehir hastanesi ?

Lisanshemşire1234
Aday Memur
25 Kasım 2020 14:54

evet hocam aydın 2018e göre zor bugün yarın kılavuz gelecek 2018e göre aydın 2 kişi almış . atıyorum 10 kişi alırsa şansım var mı peki? puanlar düşecek diyorlar hocam. 2020 kpss illerin ortalamasını çıkarmışlar aras abi var belki bilirsiniz. orada aydın 78 ortalama gözüküyor hocam

Emirzeynp, 3 yıl önce

Alım sayısı belli mi illerin? Ben gelir yada gelmez neye göre diyem hocam, önceki alımlarla kıyasla aydın ilk iicn zor Balıkesir alırsa gelme şansı var

Lisanshemşire1234
Aday Memur
25 Kasım 2020 14:57

balıkesir şimdiye kadar hep almış hocam. bende pandemiden ümitliyim.. bi etkisi olur diyorlar hocam

Emirzeynp, 3 yıl önce

Emirzeynp
Şube Müdürü
25 Kasım 2020 21:47

Ortalamaya göre olmuyor bu işler, aydın bu alımda 0 alırsa aras abinin ortalaması sıfır olur

Lisanshemşire1234, 3 yıl önce

evet hocam aydın 2018e göre zor bugün yarın kılavuz gelecek 2018e göre aydın 2 kişi almış . atıyorum 10 kişi alırsa şansım var mı peki? puanlar düşecek diyorlar hocam. 2020 kpss illerin ortalamasını çıkarmışlar aras abi var belki bilirsiniz. orada aydın 78 ortalama gözüküyor hocam

Lisanshemşire1234
Aday Memur
26 Kasım 2020 16:27

evet hocam haklısınız ama pandemi döneminde sanmıyorum hiç almasın.ve her kpss tercihlerinde aydın açılmış bi ihtimal o yüzden sormuştum yine de haklısınız tabiki

Emirzeynp, 3 yıl önce

Ortalamaya göre olmuyor bu işler, aydın bu alımda 0 alırsa aras abinin ortalaması sıfır olur

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi