Editörler : swat3410

timci
Şube Müdürü
03 Temmuz 2022 10:21

Kocaeli ve Eskişehir'de isteyen herkesin ipkalari kabul edildi, özellikle ikici şarkıcılar hep kaldı.il emniyet müdürü geldiğinden beri bu böyle.

El İnsaffff
Aday Memur
03 Temmuz 2022 10:23

Adaletli mantıklı idarecilerimiz de var.
timci, 2 yıl önce

Kocaeli ve Eskişehir'de isteyen herkesin ipkalari kabul edildi, özellikle ikici şarkıcılar hep kaldı.il emniyet müdürü geldiğinden beri bu böyle.

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
03 Temmuz 2022 11:14

Şef kocaeli kadrosuyum..1.ipkada tenekeyi bağladılar...2 sene oldu malum konudan 45 ay sonra açıktan döndüm...Arkadaşların 5.ipkası kabul oldu.Biz mimlendik adamlar bizi sevmedi sevmeyecek de...Allah büyük bakalım...Allaha havale ettim...

timci, 2 yıl önce

ataegemen17
Aday Memur
03 Temmuz 2022 14:49

tek şark görevi var diye giriyorsun mesleğe, sonradan 2 ye çıkarılıyor. madem çıkardın o tarihten sonrakilere uygula, oyun başlıyor oyunun içinde kural değiştiriliyor, herkes çocuklar küçükken şarkını yapıp döndü, bilsek böyle olacağını, kalma süremizi uzatırdık bizde, çiftlerdik

ataegemen17
Aday Memur
03 Temmuz 2022 14:50

bu mağduriyeti personeline yaşatanlara hakkımı helal etmiyorum

yıldırım han
Aday Memur
03 Temmuz 2022 16:19

Kalmak isteyene niye izin verilmez anlamış değilim sanki yeni gelenler evliya torunu mu olacaklar

yıldırım han
Aday Memur
03 Temmuz 2022 16:21

Tek yapılması gereken şu an ikinci sark çıktığı tarihten sonrasini kapsayacak öncesi de gönüllük esasli yani adaleti saglamak bu kadar zor mu anlamış değilim

El İnsaffff
Aday Memur
03 Temmuz 2022 16:29

İnsan yaşattığını yaşamadan ölmez derler
ataegemen17, 2 yıl önce

bu mağduriyeti personeline yaşatanlara hakkımı helal etmiyorum

El İnsaffff
Aday Memur
03 Temmuz 2022 16:31

Allah senin karşına senin gibi insanları çıkarsın tek dileğim bu

Cheeek
Aday Memur
03 Temmuz 2022 18:45

Arkadaşlar avukatım bolge idare mahkemesine dava açtı bu kadar adaletsizliğe %99 kazanırız dedi fakat biraz mahkeme süresi uzuyormus 6 ay falan olsun dedim ; Aynı sartlarda gecen sene mahkemeye veren arkadasim kazandi gel gör ki bu sefer geçici olarak aynı yere görevli gonderiyorlar mis Allah a havale ediyorum sen 1.sarkini dahi yapmiyani gondermiyeceksin,yada 5,6,7 ipkayi torpili yüzünden mecburi kabul edeceksin ... diyecek laf bulamıyorum.

El İnsaffff
Aday Memur
03 Temmuz 2022 18:52

Evet dava tazanılsa bile er geç bi şekilde kılıfına uydurup gönderiyorlarmış. İnatlaşma İddalaşmaya savaşa çeviriyorlar olayı. Hayatları kabusa çevirmeye ara vermeden devam. Yazık!!!!! İmdat mobing var. Polis neden intahar ediyor cevabı basit mobbing
Cheeek, 2 yıl önce

Arkadaşlar avukatım bolge idare mahkemesine dava açtı bu kadar adaletsizliğe %99 kazanırız dedi fakat biraz mahkeme süresi uzuyormus 6 ay falan olsun dedim ; Aynı sartlarda gecen sene mahkemeye veren arkadasim kazandi gel gör ki bu sefer geçici olarak aynı yere görevli gonderiyorlar mis Allah a havale ediyorum sen 1.sarkini dahi yapmiyani gondermiyeceksin,yada 5,6,7 ipkayi torpili yüzünden mecburi kabul edeceksin ... diyecek laf bulamıyorum.

El İnsaffff
Aday Memur
03 Temmuz 2022 19:07

Mobbingin kralı var adaletsizliiğin çifte standartın alası var birinci ikinci şark var bölge sistemi geldi ki evlere şenlik. Bayramın seyranın yok cumartesi pazarı yok gecesi gündüzü yok sıcağı soğuğu yok. Bayram düğün göremezsin. Anan ölür gömemezsin. çocuğun olur göremezsin. Ecelinle bile ölemezsin.

ataegemen17
Aday Memur
03 Temmuz 2022 23:17

şu an 2. şark ataması çıkan personel yana döne siyasi adam bulup 1 sene durdurmaya çalışıyor, adamı olmayan ilişik kessin gitsin, sonra adaletten bahsederler

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
03 Temmuz 2022 23:43

Birde 1.şarka gitmeyen torpille 10 yıl 15 yıl batıda görev yapanları görsen...45..50 yaşına girmiş adam ne yapsın.çoluk çocuğu bırakıp gitsin aile hayatı kalmasın öylemi

ataegemen17, 2 yıl önce

şu an 2. şark ataması çıkan personel yana döne siyasi adam bulup 1 sene durdurmaya çalışıyor, adamı olmayan ilişik kessin gitsin, sonra adaletten bahsederler

El İnsaffff
Aday Memur
03 Temmuz 2022 23:47

Bir bakan yardımcısına bir daire başkanına telefon açtır kalırsın diyen o kadar çok kişi oldu ki ne kadar acı bir durum değil mi
ataegemen17, 2 yıl önce

yıldırım han
Aday Memur
04 Temmuz 2022 00:19

Yeni yönetmelik ckcakms dogru mu

El İnsaffff
Aday Memur
04 Temmuz 2022 15:31

Öyle deniyor. İnşallah bu mağduriyetleri giderecek bir madde de yer alır.
yıldırım han, 2 yıl önce

Yeni yönetmelik ckcakms dogru mu

Magnezia
Aday Memur
04 Temmuz 2022 17:05

İnşallah yeni bir yönetmelik çıkar

El İnsaffff
Aday Memur
04 Temmuz 2022 17:07

Çıkarsa ilişik kesip gidenler ne olacak acaba giden oldu değil mi
Magnezia, 2 yıl önce

İnşallah yeni bir yönetmelik çıkar