Editörler : Pangaea
«858687888990919293949596»

TomrisssHatun
Aday Memur
12 Eylül 2017 17:18

Hangisinden aldınız hocam?

DuruladımÇıkmadı, 7 yıl önce

Gramer kitabı olarak arkadaş yazmış zaten irem gayet güzel. Ingilizcen nasıl bilmiyorum ODTÜ'nün 3-4 tane reader at work 1-2 ve diğerleri çok faydalı olur. Ben online eğitim aldım oradan çalışıyorum.Gramer olarak ELS'yi de tavsiye ederim.

imalatmuh84
Memur
12 Eylül 2017 17:22

haklısınız, hep bildiğim şeyler şuan hızlı geçiyorum ama püf noktalarına değinilmiş olduğundan devam etme gereği hissediyorum, okuma olarak ben upuzun makaleler sevmiyorum bi yerden sonra bayıyor beni , bu dedikleriniz uzunluk açısından nasıldır? acaba pdf bulabilir miyim?

TomrisssHatun, 7 yıl önce

Hocama katılıyorum ODTÜ Reader at work 1-2 ve more to read 1-2 mutlaka okunmalı. Kolaydan başlıyor üstelik metinler merak uyandırıcı. Zaten bir süre sonra ingilizce olarak düşünüyorsunuz. YDS passagework kitabınıda güzeldir. Hocam tavsiyem grammer e boğulmayın. Bol bol okuma ve kelime çalışın.

gıdacıebru
Aday Memur
12 Eylül 2017 17:31

Iyi çalışmalar videoları izleyip de iyi net yapan var mı acaba ben pek katkısı olacağını düşünmüyorum. Eğer katkısı varsa çok işime yarar.

imalatmuh84
Memur
12 Eylül 2017 17:46

tşkler hocam, buldum pdflerini indirdim, eve giderken okurum :)

Hocama katılıyorum ODTÜ Reader at work 1-2 ve more to read 1-2 mutlaka okunmalı. Kolaydan başlıyor üstelik metinler merak uyandırıcı. Zaten bir süre sonra ingilizce olarak düşünüyorsunuz. YDS passagework kitabınıda güzeldir. Hocam tavsiyem grammer e boğulmayın. Bol bol okuma ve kelime çalışın.

TomrisssHatun
Aday Memur
12 Eylül 2017 17:53

Hocam uzun değiller önce reader at work leri okuyun. Birincisi biraz basit gelebilir tam seviyenizi bilimyorum. Yinede okuyun keyifli metinlerdir sıkılacağınızı sanmam. More to read ler ortalama bir sayfa kadar ancak burada metnin uzunluğundan çok seviye artışı baz alınmış. Pdf leri vardır hocam bir bakın. Şimdi nasıl bilimiyurm ama bir ara baya uygundu fiyatları.

imalatmuh84, 7 yıl önce

haklısınız, hep bildiğim şeyler şuan hızlı geçiyorum ama püf noktalarına değinilmiş olduğundan devam etme gereği hissediyorum, okuma olarak ben upuzun makaleler sevmiyorum bi yerden sonra bayıyor beni , bu dedikleriniz uzunluk açısından nasıldır? acaba pdf bulabilir miyim?

imalatmuh84
Memur
12 Eylül 2017 18:21

tşk ederim buldum hepsini :)

Hocam uzun değiller önce reader at work leri okuyun. Birincisi biraz basit gelebilir tam seviyenizi bilimyorum. Yinede okuyun keyifli metinlerdir sıkılacağınızı sanmam. More to read ler ortalama bir sayfa kadar ancak burada metnin uzunluğundan çok seviye artışı baz alınmış. Pdf leri vardır hocam bir bakın. Şimdi nasıl bilimiyurm ama bir ara baya uygundu fiyatları.

12 Eylül 2017 19:32

YDSTIME Hocam çok faydalı kesinlikle tavsiye ederim. Hepsini inceledim ve Eskişehir'den Seyfi Hoca ve Isparta'dan Yunus Hoca arasında kaldım. Yunus Hoca'yı tercih ettim gayet memnunum.

12 Eylül 2017 19:34

Reader at work ler 15-20 tl arasıdır.

TomrisssHatun
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:59

Teşekkür ederim hocam :)

DuruladımÇıkmadı, 7 yıl önce

YDSTIME Hocam çok faydalı kesinlikle tavsiye ederim. Hepsini inceledim ve Eskişehir'den Seyfi Hoca ve Isparta'dan Yunus Hoca arasında kaldım. Yunus Hoca'yı tercih ettim gayet memnunum.

Eem.ermes
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:12

Eğer sende yds den bahsetmiyorsan evet kpss benim hocam videoları iş yapar:) hiç temeli olmayanlara özellikle tarihle coğrafya ama not tutmakla vakit kaybetme derim video ders notu yeter. Ya da videosuz yaparım okurken sıkılmam dersen en iyi kaynak pusula kolay gelsin.

gıdacıebru, 7 yıl önce

Iyi çalışmalar videoları izleyip de iyi net yapan var mı acaba ben pek katkısı olacağını düşünmüyorum. Eğer katkısı varsa çok işime yarar.

TomrisssHatun
Aday Memur
12 Eylül 2017 21:48

Hocam yds de kpss için lazım bize. Burda bize taş atar gibi olmuş sanki :)

Actually, everything is for KPSS :))

Eem.ermes, 7 yıl önce

Eğer sende yds den bahsetmiyorsan evet kpss benim hocam videoları iş yapar:) hiç temeli olmayanlara özellikle tarihle coğrafya ama not tutmakla vakit kaybetme derim video ders notu yeter. Ya da videosuz yaparım okurken sıkılmam dersen en iyi kaynak pusula kolay gelsin.

herak998
Aday Memur
12 Eylül 2017 22:11

Kardesim peki vatandasliktan özgür özkinik nasil önerir misin videolarini izlesem ?

Eem.ermes, 7 yıl önce

Eem.ermes
Aday Memur
12 Eylül 2017 23:32

Özgür özkınık isemdeydi 2016 da hepsini izledim ancak ben verim alamadım. Neden diye soracak olursan adam kötü anlatmıyor ama çok gereksiz ayrıntıya giriyodu mesela bu konu sınavınız kapsamında değil alana giriyor yinede bilin deyip anlatıyordu gereksiz kafa karışıklığı. Soru bankasında da çok uç sorular vardı.Ben tavsiye etmem.

herak998, 7 yıl önce

Kardesim peki vatandasliktan özgür özkinik nasil önerir misin videolarini izlesem ?

rocker1978
Şube Müdürü
12 Eylül 2017 23:49

merhaba bir yakınım için soruyorum da, kpss den ve alesden hazırlanacak biri için en iyi kitap hangisi?

herak998
Aday Memur
12 Eylül 2017 23:52

Peki ilyas gunesin matematigi nasil kardesim ?

Eem.ermes, 7 yıl önce

Özgür özkınık isemdeydi 2016 da hepsini izledim ancak ben verim alamadım. Neden diye soracak olursan adam kötü anlatmıyor ama çok gereksiz ayrıntıya giriyodu mesela bu konu sınavınız kapsamında değil alana giriyor yinede bilin deyip anlatıyordu gereksiz kafa karışıklığı. Soru bankasında da çok uç sorular vardı.Ben tavsiye etmem.

Eem.ermes
Aday Memur
12 Eylül 2017 23:54

Yok hocam taş atmak değil geçmiş bir kaç mesajı hep yds ile ilgili görünce okuyamadım da video onunla ilgili olabilir diye düşündüm:) Yoksa yds nin öneminin farkındayım benimde 80 çok işimi görür aslında ama emek istiyor oda pas geçtim. Emek verenlere saygımız sonsuzdur.Başarılar:)

Hocam yds de kpss için lazım bize. Burda bize taş atar gibi olmuş sanki :)

Actually, everything is for KPSS :))

Eem.ermes
Aday Memur
13 Eylül 2017 00:00

İlyas güneşi izlemedim kardeşim. Ama burada benim hocam soru bankasıyla ilgili iyi yorumlar okudum. Türkçe de dil bilgisiyle ilgili sıkıntıların varda önder hocayı tavsiye ederim.

herak998, 7 yıl önce

Peki ilyas gunesin matematigi nasil kardesim ?

kairos01
Aday Memur
13 Eylül 2017 00:04

Öncelikle herkese iyi akşamlar.Bugün dil bilgisi sıradışı analiz tamamı çözümlü test kitabını aldım fakat eve geldim ve basım tarihi:kasım 2015 diye yazıyor gerçi yeni basımı var mı yok mu bilmiyorum ama varsa da arada fark var mıdır sizce?Şimdiden cevaplayan arkadaşlara çok teşekkürler.Herkese iyi çalışmalar.

rec.ka
Kapalı
13 Eylül 2017 10:20

ben aldım cok ayrıntı yok gıbı ama daha calışmadım

EEdaElif, 7 yıl önce

Arkadaşlar Benim Hocam 2018 coğrafya konu anlatim kitabı güzel mi, satın alan var mi?

rec.ka
Kapalı
13 Eylül 2017 10:23

kardes ben aldm 3. gün elime ulaştı

ozdali, 7 yıl önce

arkadaşlar kitapsec den sakin siparis vermeyin şirket iflasmi etti artik ne oldu bilmiyorum. daha once siparis verdimmi elime geliyordu. ama benim ve tanıdıgim 2kisinin daha kitaplarini yollamadilar. sikayet sitelerine bir baktim ki sikayetler cok fazla. aman ogrenci adamiz bazen 1lira arıyoruz bu firma bizi madur etti sizi etmesin

Toplam 5746 mesaj
«858687888990919293949596»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi