Editörler : F16 Gökçen
16 Mart 2016 15:56

Anadolubank A.Ş. Müfettiş Yardımcılığı 2016

Bu sınav için dün başvuru yapmıştım ve bugün mesaj atmışlar. Sınav 2 Nisan daymış.

İTÜ Maçka kampüsünde 2 oturumda gerçekleştirilecekmiş.

Sınav için davet göndermişler. Önceki sene forumlarında mezun olunan okul açısından seçicilikleri olduğunu okudum.

Şehir dışından bu sınava gidip gitmemekte kararsızım. Var mı bu sınava girecek olan ??

mandalina2015
Aday Memur
16 Mart 2016 17:22

Merhaba, basvuruyu nereden yaptiniz acaba?

ceteris paribusss
Aday Memur
16 Mart 2016 17:31

Merhaba. Bankanın kendi sitesindeydi duyuru. Öylesine gezinirken gördüm.Başvuru için son gün dünmüş. 15.03 yazıyordu . Bu ilanı hiçbiryerde görmemiştim. Göz önünde bir ilan değildi .

Sanırım katılım az olucak.

ol.cay-ol.ci
Aday Memur
16 Mart 2016 23:53

Bugun bana da geldi ayni mail.. Bende sehir disindayim, sansimi denemek icin gitmeyi dü?ünüyorum.ama sinav hakkinda, alimlar hakk?nda hic bir bilgim yok. Hay?rl?s? olsun.

dagdas55
Aday Memur
17 Mart 2016 01:02

Ben de davet aldım. Benim çekindiğim bilim konusu, acaba neler içericek? Pek güvenemiyorum kendime. acaba bu sınavda başarısız olursak ya da yedeklere kalırsak bizi uzman/uzman yardımcılığı için mülakata çağırırlar mı daha sonra?

Müfettisadayadayi
Aday Memur
17 Mart 2016 01:18

Başvurunun dün bitmiş olması ve bugün başlık açmanız ne kadar da tesadüf güzel kardeşlerim benim. İnşallah iyi niyetli tilkisi daha az adaylar da vardır ve onlar seçilir. İyi çalışmalar, kolay gelsin.

17 Mart 2016 02:09

Arkadaşlar, başvuru bittikten sonra konuyu açmanız bana da manidar geldi. Elbette kimse bu tür şeyleri paylaşmak zorunda değil, o konuda sanırım hepimiz hemfikiriz; fakat bu tür haberleri paylaşmayıp sonrasında yardım beklemek de bir o kadar saçma geliyor bana. Açıkçası önceki dönemlerden bilgim var; fakat başvuru öncesi burada paylaşım olmadığı için ben de bu konudaki bilgilerimi paylaşmayacağım. Umarım herkes kısmetinde ne varsa biran önce kavuşur.

mülkiyelii34
Aday Memur
17 Mart 2016 02:26

http://forum.memurlar.net/konu/1759302/ önceki dönemde açılmış başlık. ben de şimdi öğrendim açıldığını ama insanlık ölmedi arkadaşlar işinize yarar umarım.

ceteris paribusss
Aday Memur
17 Mart 2016 03:23

Arkadaşlar 1 aydır yayında olan ki; tesadüfen başvurunun Son Günü gördüğüm ilan için forumda konu acilmis mi açılmamış mi diye bakmak zorunda degilim kusura bakmayın da. Zamanım da yoktu zaten foruma girmeye. Sınava davet edilebileceğimi tahmin bile etmiyordum zaten.

Ben sadece sinava girecekler veya girmeyi dusunenlerle istişare amaciyla açtım konuyu. Gerisini fikirleri pek umrumda değil .15 şubatta yayınlanmış ilanı görmeyen kendinize sitem ediniz .iyi forumlar.

ecemcanil
Aday Memur
17 Mart 2016 10:20

merhaba arkadaslar,hangi kaynaklardan hazırlanacaksınız bu sınava

iddaaw3435
Aday Memur
17 Mart 2016 11:03

Arkadaşlar ben bankaya sordum genel kültür genel yetenek alan ve ingilizce var dediler

Vilfredoo
Şef
17 Mart 2016 11:29

Firsatçilar yine kol geziyor.

üzümünçöpü06
Aday Memur
17 Mart 2016 12:27

yok sana yardim falan.

nilovski13
Aday Memur
17 Mart 2016 21:25

bana da davet geldi ben gidip şansımı denemeyi düşünüyorum bakalım kısmet

fırsatmaliyetiii
Aday Memur
21 Mart 2016 18:24

Arkadaşlar sınavın ankara ayağı yapılmayacak mı?

ecemcanil
Aday Memur
25 Mart 2016 21:06

sınav istanbulda sadece

Berilyrkn
Aday Memur
25 Mart 2016 23:04

Gene kaçirdigim bir basvuru:( Her sene açar mi Anadolubank ilan bir bilginiz var mi?

ayseyilmaz123
Aday Memur
29 Mart 2016 13:34

Arkadaslar Merhaba, yazılanlari yeni gördüm ve üye oldum. Bende katılıcam ..burdan bilgi paylaşımı yaparsak sevinirim

dagdas55
Aday Memur
29 Mart 2016 17:14

arkadaşlar önceki yılların soruları var mıdır acaba bir yerlerde?

ceteris paribusss
Aday Memur
29 Mart 2016 17:30

Soruları ben de bulamadım. Birşey sorucam.

Sadece davet e maili aldım. Başka bir işlem yapmadım. Sınav giriş belgesi de yok malum. Bankayı arayıp katılacağım dememiz gerekiyor mu biliyor musunuz?

dagdas55, 8 yıl önce

arkadaşlar önceki yılların soruları var mıdır acaba bir yerlerde?

ayseyilmaz123
Aday Memur
29 Mart 2016 17:45

Bende soruları çok aradım ama çok kısıtlı bir kaynak var bankaya ilişkili malum sorular filan hiç yok zaten.

Arkadaşlar evet ya yanlızca mail attılar teyitle alakali hiç bir bilgi de yoktu mailde yada sinv giriş belgesi hakkinda ..ama giriş belgesine gerek olucagini sanmiorum . Ulaşınca görevliler yönlendirme yapar.

Toplam 118 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi