Editörler : swat3410
«171819202122232425262728»

ümitli09
Kapalı
19 Ağustos 2017 16:59

Esi ihrac olmus, kendi polis olanlar suphe uzerine aciga alindilar devrem. Ayni sekilde anne, baba vs de olabilir. Aktif calisanlar da var ilin, ilcenin rapor tutmasiyla alakali. Yani falanca subemizdeki polisin esi ihrac diye bildirmis bazi iller ilceler

dislowall06, 7 yıl önce

Aile durumdan açığa alınma nasıl devrem

kaynak_06
Şef
19 Ağustos 2017 17:19

ümitli09 devrem tespitin do?rudur, arkada?lar yeni üyelik ald?m, 06 ili 4 ekim aç?k, h?z?r,abt,filiz,alican efe,korluda?,kuzey amirim,ilk k?ll?bo?an a,eski taltif sayfas? yeni 26 nisanc?lar sayfas?ndan naz?m yüksel e selam olsun, eskilerden iade olan tüm kaderda?lara hay?rl? olsun, pazartesi bi haber bekliyorum tamamen bizimle ilgili ?n?allah hay?rl? haber payla?mak nasip olur, bu sayfadaki alper devrem sanada selam olsun, ayr?ca devreler alaca??m haber egm bakanl?k ve siyasi kaynakl? olacak, sayg?lar

Osmanlıyımben
Kapalı
19 Ağustos 2017 17:31

Valla cok sevindim be kardesim iade oldum haberleriyle srvinc doldu yuregim esim iade olamadi onun huz u de var tabiii allah annenizden razi olsun hergun okuyarak andik ruhu sad olsun hayirli gorevlerrrr

ALTÜSTDEVRE, 7 yıl önce

Görevin birinci günü bugün Allah sizlerede en yakın zaman da nasip etsin inşallah. İlk geldiğim günde arkadaşlar her ne kadar hoş karşılasa da tabiki içiniz de onlara karşı bir temkinli yaklaşma oluyor. Açığa alındığım günden bu yana bir kez bile hal hatır sormayan yolda görüpte kafasını çevirenler kardeşim diyerek ooo iyi yattın, toplu para alıcan yiyelim içelim diyenlere toplu bir şekilde zaten siktiri çektim. Artık onlarla muhatap olacağımı dahi sanmıyorum. Geri kalanlar vefalı olanlar her zaman baştacı onlarda bize yeter zaten. Masum olan her kardeşime her zaman Dualar ediyorum sizleri de en yakın zaman da aramızda görmek isteriz.hayırlı haberler alırsınız inşallah. Herkese saygı ve selamlarımla.

34yigit34
Memur
19 Ağustos 2017 17:40

Hz Yakub as duasi ile, " Bir bekleyis icinde olanlara beklediklerini nasip et Allah'im"

Tum Masum devrelerim tez vakitte hayirli haberler almak dilegiyle. 01 ili 4 ekim saygilar...

Umutspor
Aday Memur
19 Ağustos 2017 17:54

İkinci bir Yagmurcu Arif Efendimiz vardi o da iade olamadiydi galiba. 1eksik iki fazla da olsa 4 ekimciler olarak kacinci gunumuz oldugunu soylerdi :))

Yazdigimizi okuyorsa selam olsun kendisine...

sıfıR1
Şube Müdürü
19 Ağustos 2017 18:11

Kesinlikle bekarken evde kaldığım samimi olduğum arkadaş bağlantısı varmış ihraç oldu ama benim hiç bir sekilde birşeyim yok ayni evde kaldik die benide mi ihraç edecekler veya neden bu zamana kadar etmedilerde bekliyorum azcik rutarli yorum yapilsin ya bu kadar basit harcamayin insanlari

10ekimm, 7 yıl önce

Şuan bekar evinde kalmış. Arkadaşı ilk khk da ihraç olmuş. Ama kendisi hala tem de çalışan var. Bi yorum yapacaksan biraz tutarlı yap.

19 Ağustos 2017 18:31

Her bekar evinde kalanı, ev arkadaşı ihraç oldu diye ihraç etmiyorlar. Tespitli adresler var. O adreslerde kalanlar ihraç oluyor. Olsun da.

alperen145306
Kapalı
19 Ağustos 2017 18:35

Allah razi olsun devrem aleykum selam insallah guzel duyumlar alir ve bizlerle paylasirsin ciksada cikmasada canin sagolsun

kaynak_06, 7 yıl önce
ümitli09 devrem tespitin do?rudur, arkada?lar yeni üyelik ald?m, 06 ili 4 ekim aç?k, h?z?r,abt,filiz,alican efe,korluda?,kuzey amirim,ilk k?ll?bo?an a,eski taltif sayfas? yeni 26 nisanc?lar sayfas?ndan naz?m yüksel e selam olsun, eskilerden iade olan tüm kaderda?lara hay?rl? olsun, pazartesi bi haber bekliyorum tamamen bizimle ilgili ?n?allah hay?rl? haber payla?mak nasip olur, bu sayfadaki alper devrem sanada selam olsun, ayr?ca devreler alaca??m haber egm bakanl?k ve siyasi kaynakl? olacak, sayg?lar

YANLIZKURT1071
Aday Memur
19 Ağustos 2017 20:03

Slm olsun masum olan meslektaslarima..

Yeni uyeyim ve sessiz takipciyim. 07 Ocak EGM acigiyi ve 15 yillik pol.mem. im. Ilk Adli sorusturma gerekcesiyle valilik aciga aldi. Cum.Bş.Svc.ligi KOVUSTURMAYA YER OLMADIGI karari verdi. Uzun sure sonra valilikce iade oldum. 10 gun sonra EGM 07 Ocakta tekrar aciga aldi. Umitle ve tukenmis halde iade bekliyorum. Allah tez zamanda masumlarin iadesini nasip etsin ve bu cirkin iftiradan bizleri kurtarsin.

Ha bu arada Allah tan baska referansim yok. Sizlere bilgi duyum getiremicem.

19 Ağustos 2017 20:17

A. S. Kaderdaşım kaçırmışsın yazdı idim, 319 oldu maalesef!!! Sabırla bekliyoruz...

Umutspor, 7 yıl önce

İkinci bir Yagmurcu Arif Efendimiz vardi o da iade olamadiydi galiba. 1eksik iki fazla da olsa 4 ekimciler olarak kacinci gunumuz oldugunu soylerdi :))

Yazdigimizi okuyorsa selam olsun kendisine...

19 Ağustos 2017 20:36

Bismillahirrahmanirrahim

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

mtlh
Şef
19 Ağustos 2017 21:13

Aynı senin duruunda olup son iadede iade olan var ümitsizliğe kapılma

YANLIZKURT1071, 7 yıl önce

Yeni uyeyim ve sessiz takipciyim. 07 Ocak EGM acigiyi ve 15 yillik pol.mem. im. Ilk Adli sorusturma gerekcesiyle valilik aciga aldi. Cum.Bş.Svc.ligi KOVUSTURMAYA YER OLMADIGI karari verdi. Uzun sure sonra valilikce iade oldum. 10 gun sonra EGM 07 Ocakta tekrar aciga aldi. Umitle ve tukenmis halde iade bekliyorum. Allah tez zamanda masumlarin iadesini nasip etsin ve bu cirkin iftiradan bizleri kurtarsin.

YANLIZKURT1071
Aday Memur
19 Ağustos 2017 21:16

Sgl.Insallah hepimiz hakettigimiz sekilde onurumuzu geri alacagiz..

se2424
Genel Müdür
19 Ağustos 2017 21:28

Adli konun neydi gardasim

YANLIZKURT1071
Aday Memur
19 Ağustos 2017 21:35

Icerigini bilmiyorum. Muhtemelen birinin ifadesinde gecmistir. Bilgi alamadim.

YANLIZKURT1071
Aday Memur
19 Ağustos 2017 21:42

Mtlh begeni yaparken eksi verdim galiba kusura bakma.

se2424
Genel Müdür
19 Ağustos 2017 21:42

Savciliga ifade vermedinmi ismin gecse benim g8bi gozalti falan olurdu gerci ilden ile degisiyor tele falan alinmismiydi

Icerigini bilmiyorum. Muhtemelen birinin ifadesinde gecmistir. Bilgi alamadim.

Ha.pol79
Memur
19 Ağustos 2017 21:44

Arkadaşlar iade olmayacak diyenlere itibar etmemek lazım daha önce iade olanların bizden neyi fazlaydı. İadeler yine olcak inşallah ancak temennim artık 40 günlük sürelerde değilde inşallah daha erken olur

mtlh
Şef
19 Ağustos 2017 21:46

Önemli değil kardeşim artık öyle ufak detaylara takılamayacak kadar büyük saygımız var buradaki herkese

Mtlh begeni yaparken eksi verdim galiba kusura bakma.

YANLIZKURT1071
Aday Memur
19 Ağustos 2017 21:49

Tayine geldigim ilde sb ye davetle giderek verdim. Ikmalen istenmis ifade.Genel sorular vardi. Sahsima ozel sorular sorulmadi.

se2424, 7 yıl önce

Savciliga ifade vermedinmi ismin gecse benim g8bi gozalti falan olurdu gerci ilden ile degisiyor tele falan alinmismiydi

Toplam 39532 mesaj
«171819202122232425262728»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi