Editörler : crops35
29 Haziran 2022 14:02

Anlayamadım?

Nurullaa, 2 yıl önce
Sizin ortak kodunuz kaç nitelik

Nurullaa
Aday Memur
29 Haziran 2022 14:07

Hangi kodda alım yapıyorlar sizden. Mesela bizim nitelik kodumuz 3293
Habmekelomüh, 2 yıl önce

Anlayamadım?

29 Haziran 2022 16:53

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere benimde aynı kod sizin gibi...

Nurullaa, 2 yıl önce
Hangi kodda alım yapıyorlar sizden. Mesela bizim nitelik kodumuz 3293

Nurullaa
Aday Memur
29 Haziran 2022 21:32

Yani ne bileyim 90+ diyorsunuz. Bu zamana kadar bu puanla beklediyseniz büyük bir sabır
Habmekelomüh, 2 yıl önce

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere benimde aynı kod sizin gibi...

30 Haziran 2022 18:10

Görünen o ki sabrın sonu Selamet...

Nurullaa, 2 yıl önce
Yani ne bileyim 90+ diyorsunuz. Bu zamana kadar bu puanla beklediyseniz büyük bir sabır

Nurullaa
Aday Memur
30 Haziran 2022 18:38

Hayırlı olsun diyelimm
Habmekelomüh, 2 yıl önce

Görünen o ki sabrın sonu Selamet...

30 Haziran 2022 18:48

Sağolasın , teşekkürler...

Nurullaa, 2 yıl önce
Hayırlı olsun diyelimm

Elektron.Teknikerr
Aday Memur
30 Haziran 2022 20:10

7322 nitelik kodu şartları için osymden bilgi alın burda yalan yanlış bilgiler olabilir arayin öğrenin milletin dediğine bakıp basvurmazlik yapmayın
30 Haziran 2022 20:57

Kılavuz gayet açık ve net oluyor genelde, dikkatli okumak yetiyor. Üşenip telefon açan Ösym'deki memurun bilgisine kendisini emanet etmiş olur, oda şansına artık bilen biri mi olur yoksa bilmeyen mi. Araştırsın baksınlar denilenler doğru mu yoksa yanlış mı.

Yanlış bilgi görmedim şu ana kadar yazılanlardan, Elektronikle ilgili tüm konuları okudum ve bende yorum yazdım merak edilen maddeye. Yanlış olan ne vardı mesela yazılanlardan. Söylersen onuda netliğe kavuştururuz ALLAH'ın izni ile...

Elektron.Teknikerr, 2 yıl önce
7322 nitelik kodu şartları için osymden bilgi alın burda yalan yanlış bilgiler olabilir arayin öğrenin milletin dediğine bakıp basvurmazlik yapmayın

Nurullaa
Aday Memur
30 Haziran 2022 22:53

Terminalde görev yapılacağından bahsediyor. Aramaya gerek yok bence de puanınız kaç sizin.
Elektron.Teknikerr, 2 yıl önce

Startupvessel
Aday Memur
30 Haziran 2022 23:49

Kadroların çoğu boş kalacak İngilizce sertifikası olmayanlar tercih yapacak ve atamalarıda yapılmayacağından boş kalacak

binumara
Aday Memur
30 Haziran 2022 23:52

?Terminalde görev yapılacağından bahsediyor. Aramaya gerek yok bence de puanınız kaç sizin.?

Bu bilgi yanlış. Kesinlikle seyrüsefer elektronikte çalışacaklar ve dil şartı var.

Kılavuzu dikkatli okuyun lütfen.

Nurullaa, 2 yıl önce
Terminalde görev yapılacağından bahsediyor. Aramaya gerek yok bence de puanınız kaç sizin.

Nurullaa
Aday Memur
30 Haziran 2022 23:58

Benim hava meydanlarından ümidim yok zaten 81 küsür sizin
binumara, 2 yıl önce

?Terminalde görev yapılacağından bahsediyor. Aramaya gerek yok bence de puanınız kaç sizin.?

Bu bilgi yanlış. Kesinlikle seyrüsefer elektronikte çalışacaklar ve dil şartı var.

Kılavuzu dikkatli okuyun lütfen.

01 Temmuz 2022 01:23

Kadrolar elbet dolacaktır , tercih hatası yapanın zararı kendisine olacaktır. Tercih edilecek bir çok kadro varken şartları taşımayan kimse senelerini yakmak istemez hele ki bu zor ekonomik şartlarda.

Startupvessel, 2 yıl önce

Kadroların çoğu boş kalacak İngilizce sertifikası olmayanlar tercih yapacak ve atamalarıda yapılmayacağından boş kalacak

ElektronikDhmi
Aday Memur
01 Temmuz 2022 02:45

En az 90 almak lazım bu kuruma atanmak için arkadaşım 98 puanla atandı sen düşün
Nurullaa, 2 yıl önce
Benim hava meydanlarından ümidim yok zaten 81 küsür sizin

Elektron.Teknikerr
Aday Memur
01 Temmuz 2022 07:18

90 aldıysan takma atanirsin ÖSYM net cevap veremezse dhmi personel işlerini ararım oradan cevabımı alırım

Nurullaa
Aday Memur
01 Temmuz 2022 09:03

Aynen katılıyorum.

elektronik49
Kapalı
01 Temmuz 2022 09:19

E yds ye gürsel dhmi kabul ediyormu

Nurullaa
Aday Memur
01 Temmuz 2022 09:19

Yalnız Hava meydanlarının 3293 ve 3297 kodundaki alımda 90 bandında kapatacağını düşünmüyorum 86ları görür gibi o yüzden bu puanı alan arkadaşlarıma başvurmalırını söyledim.

Ysfmrcn
Kapalı
01 Temmuz 2022 09:50

Peki bu dil konusunda net bilgisi olan var mıdır?

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi