Editörler : swat3410E.Kayı Han
10 Aralık 2019 17:48

Paem 4-5
Paem 4 sınav sonuçları açıklandı bu hafta 5. Dönem çağrısı gelir mi?

paemadayı23
Memur
10 Aralık 2019 18:16

bu çok i

paemadayı23
Memur
10 Aralık 2019 18:19

bu çok iyi haber kardeşim, umarım bu hafta açıklanır 5. dönem

Harman65
Aday Memur
10 Aralık 2019 18:21

Hayırlı olsun paem 4 mezunlarına darısı artık bizlere

KutadguBilig1923
Aday Memur
10 Aralık 2019 18:26

Hayırlı olsun arkadaşlar bence bu hafta içi açıklanacak PAEM 5 sonuçları

redapple1071
Aday Memur
10 Aralık 2019 18:29

Okuldan arkadaş biz mezun olmadan kazananların sağlık işlemi başlar dedi bilginize

paemadayı23
Memur
10 Aralık 2019 18:32

kim dedi kardeşim

redapple1071, 4 yıl önce

Okuldan arkadaş biz mezun olmadan kazananların sağlık işlemi başlar dedi bilginize

Geblo
Aday Memur
10 Aralık 2019 18:52

Ya yeter artık arkadaşlar . Şu böyle demiş bu böyle söylemiş. Bi bırakın şu işleri. 25 inden önce açıklanmaz!!!! Akıl var mantık var . Akademi bu zamana kadar intibaktan 15-20 gün önce sınavmı açıklamış?? Parm 4 okulu 27 sinde terk edecek. Oranın bakımı,temizliğivs en erken 5 ocağa kadar okul boş yine. İnşallah erken açıklanır herkes önüne bakar ama biraz gerçekçidüşünün....

raisondetat
Memur
10 Aralık 2019 18:53

Bu 4.dönemin beklediği mülakat sonuçları mı oluyor? Öyleyse evet PAEM 5 için iyi haber. Eğitim geç başlasın o mühim değil, mezun olacakları tarih belli nasılsa, şimdiden bize açıklasalar da belirsizlik ortadan kalksa.

paemadayı23
Memur
10 Aralık 2019 18:56

eğitim geç başlasada olur şuan açıklansa önümüzü görürüz

redapple1071
Aday Memur
10 Aralık 2019 19:08

2020 Kasım Aralık gibi 5. Dönemin mezuniyeti planlandı sen hala ocakta eğitim başlar diyorsun salla ama biraz az salla, açıklanınca görüşecez senle kim daha mantıklı konuşuyormuş.

Geblo, 4 yıl önce

Ya yeter artık arkadaşlar . Şu böyle demiş bu böyle söylemiş. Bi bırakın şu işleri. 25 inden önce açıklanmaz!!!! Akıl var mantık var . Akademi bu zamana kadar intibaktan 15-20 gün önce sınavmı açıklamış?? Parm 4 okulu 27 sinde terk edecek. Oranın bakımı,temizliğivs en erken 5 ocağa kadar okul boş yine. İnşallah erken açıklanır herkes önüne bakar ama biraz gerçekçidüşünün....

kars2015
Genel Müdür
10 Aralık 2019 19:15

Kim planladı kardeş çok merak ediyorum bak sana abi tavsiyesi emniyet teşkilatında hiçbişey planlı programlı olmaz önce onu bi öğren diyelim ki akademinin sitesinde gördün bu bir imzaya bakar herşey değişebilir sınav sonuçları ne zaman açıklanır bilmem ama eğitim başlangıcı biraz geç başlıcak yaxmayı dedim yine dayanamadım hepinizin hakkında hayırlısı
redapple1071, 4 yıl önce

2020 Kasım Aralık gibi 5. Dönemin mezuniyeti planlandı sen hala ocakta eğitim başlar diyorsun salla ama biraz az salla, açıklanınca görüşecez senle kim daha mantıklı konuşuyormuş.

Geblo
Aday Memur
10 Aralık 2019 19:43

Görecez kardeşim. Senin gibi sallayanlarıda gördük burada. Yok mezuniyet olmadan sağlık bitecekmiş öyle diyosun. Biraz mantıklı açıklama yap şurada. İnsanları ümitlendirme. 2020 Kasımda mezuniyet planlanmış . Akademinin hiç bi işi belli olmaz adamlar isterse 2021. Ocakta mezun eder isterse 2020 haziranda mezun eder. Nereden biliyosun yani gözünle gördünmü takvimi?? Sayın Yılmaz çolak 2020 nin sonuna doğru mezun edicez demiş olabilir. Sayın Süleyman soylu da 10 bin pomem demişti. Noldu 7 bin alındı. Hiç bişeyin garantisi yok.

redapple1071, 4 yıl önce

redapple1071
Aday Memur
11 Aralık 2019 08:41

Herseyi siz biliyorsunuz dimi eğer açıklanırsa yine yazmaya devam edin burdan duydun mu beni? Ben kimseyi ümitlendirmiyorum kendi analizimi paylaşıyorum zoruna gitmesin, diğer arkadaş bana polisligi öğretme benim ailemde kaç tane polis var o yüzden boş yapma

Geblo, 4 yıl önce

Görecez kardeşim. Senin gibi sallayanlarıda gördük burada. Yok mezuniyet olmadan sağlık bitecekmiş öyle diyosun. Biraz mantıklı açıklama yap şurada. İnsanları ümitlendirme. 2020 Kasımda mezuniyet planlanmış . Akademinin hiç bi işi belli olmaz adamlar isterse 2021. Ocakta mezun eder isterse 2020 haziranda mezun eder. Nereden biliyosun yani gözünle gördünmü takvimi?? Sayın Yılmaz çolak 2020 nin sonuna doğru mezun edicez demiş olabilir. Sayın Süleyman soylu da 10 bin pomem demişti. Noldu 7 bin alındı. Hiç bişeyin garantisi yok.

Geblo
Aday Memur
11 Aralık 2019 11:49

Ben yine yazmaya devam ederim birader. Ben sadece kesin tarih vermeni anlayamıyorum. Tabiki tahmin yaparsın ona lafım yok. Kesin konuşuyosun insanlar ümitleniyo.

redapple1071, 4 yıl önce

Herseyi siz biliyorsunuz dimi eğer açıklanırsa yine yazmaya devam edin burdan duydun mu beni? Ben kimseyi ümitlendirmiyorum kendi analizimi paylaşıyorum zoruna gitmesin, diğer arkadaş bana polisligi öğretme benim ailemde kaç tane polis var o yüzden boş yapma

Paem2019
Aday Memur
11 Aralık 2019 12:04

Geblo ne kadar garip düşünüyorsun isteyen tarih isteyen saat söyler neden bu kadar takılıyorsun. Ben de önceki dönemlerin açıklanma zamanına bakarak perşembe günü bu veya haftaya perşembe açıklanacak diyorum aynı sınava bizde girdik ama ben burda aa su zaman demişler dur umutlanayım demedim bekliyoruz işte burda da fikir yürütüyoruz

Geblo
Aday Memur
11 Aralık 2019 13:40

Bu sayfada 2 arkadaş net tarih verdi . Ve söylemleri tutmadı. O yüzden net tarih vermeyin dedim . Ne var bunda. Polis akademisinde görevli bi memur gibi konuşuyolar bazıları. Herşeyi gözüyle görmüş gibi yorumyapıyorlar. Benim lafım o insanlara. Ben kimseye tahmin yürütmeyin demedim ve demem de.

Paem2019, 4 yıl önce

Geblo ne kadar garip düşünüyorsun isteyen tarih isteyen saat söyler neden bu kadar takılıyorsun. Ben de önceki dönemlerin açıklanma zamanına bakarak perşembe günü bu veya haftaya perşembe açıklanacak diyorum aynı sınava bizde girdik ama ben burda aa su zaman demişler dur umutlanayım demedim bekliyoruz işte burda da fikir yürütüyoruz

caca2133
Aday Memur
17 Aralık 2019 14:06

gelmez

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi