Editörler : crops35

CAMDALİO
Kapalı
20 Haziran 2019 17:48

Ayrıca bende bugün Cimere yazdım hem kendimden hem bekleyen arkadaşlardan bahsettim. Yolladığım metin aşağıda:

Sayın Yetkili;

Ben ekte ekran görüntüsü yer alan 2018/2 kpss yerleştirme sonuçlarına göre MKE Kırıkkale iline bağlı kurumlarına memur olarak atanmış bulunmaktayım. Ekte göreceğiniz üzere 28 Aralık 2018 tarihi itibariyle atanmış olup son evrak teslim tarihi olan 16 Ocak 2019 tarihinden önce kuruma evraklarımı eksiksiz olarak teslim ettiş bulunmaktayım. 2018 Ekim ayında yayınlanan İçişleri Bakanlığı genelgesinde yer alan güvenlik soruşturması 60 iş gününü geçemez ibaresi tamamen yok sayılarak, 6 aya yakın süredir devam eden soruşturmamız bizleri ekonomik olarak çok zor durumda bırakmaktadır. Ben 29 yaşında ve 1 çocuk babası olarak Ailemin geçimini tek başıma sağlamaktayım. Bu sürecin daha fazla uzamaması ve ivedilikle sonuçlandırılması konusunda yardımlarınızı beklemekteyim. Gereğinin yapılmasını rica eder iyi çalışmalar dilerim.NOT: Benim gibi beklemekte olan 29 arkadaşımız daha bulunmaktadır. WhatsApp grubu aracılığıyla haberleştiğimiz için onlarında aynı sıkıntıları çektiğini belirtmek isterim.

Elm1nster
Aday Memur
21 Haziran 2019 21:12

Bende sizin gibi cimere şikayette bulundum ayrıca bugun MKEK insan kaynakları şube müdürüyle konuştum ve güvenlik soruşturmaları ne durumda yapılıyor mu bi aksama varmı gibisinden yazılı olarak sorar mısnız dedim fakat yazılı olarak değil telefonla iletişim halinde olduğunu söyledi kendisi. Benim anladıgım kadarıyla sorun mkek ten cok MSB de. İnsan kaynaklarından yarı iyi niyetli yarı geçiştirici bi cevap aldım . Yazılı teyit almak istemdiler ama telefonla soruyorlarmış ancak yazılı bi belge gibi yaptırımı olmaz bence telefonla görüşmenin. İşin cok uzadığını düşünüyorlar onlarda.

CAMDALİO, 5 yıl önce

Ayrıca bende bugün Cimere yazdım hem kendimden hem bekleyen arkadaşlardan bahsettim. Yolladığım metin aşağıda:

Sayın Yetkili;

Ben ekte ekran görüntüsü yer alan 2018/2 kpss yerleştirme sonuçlarına göre MKE Kırıkkale iline bağlı kurumlarına memur olarak atanmış bulunmaktayım. Ekte göreceğiniz üzere 28 Aralık 2018 tarihi itibariyle atanmış olup son evrak teslim tarihi olan 16 Ocak 2019 tarihinden önce kuruma evraklarımı eksiksiz olarak teslim ettiş bulunmaktayım. 2018 Ekim ayında yayınlanan İçişleri Bakanlığı genelgesinde yer alan güvenlik soruşturması 60 iş gününü geçemez ibaresi tamamen yok sayılarak, 6 aya yakın süredir devam eden soruşturmamız bizleri ekonomik olarak çok zor durumda bırakmaktadır. Ben 29 yaşında ve 1 çocuk babası olarak Ailemin geçimini tek başıma sağlamaktayım. Bu sürecin daha fazla uzamaması ve ivedilikle sonuçlandırılması konusunda yardımlarınızı beklemekteyim. Gereğinin yapılmasını rica eder iyi çalışmalar dilerim.NOT: Benim gibi beklemekte olan 29 arkadaşımız daha bulunmaktadır. WhatsApp grubu aracılığıyla haberleştiğimiz için onlarında aynı sıkıntıları çektiğini belirtmek isterim.

kciy66
Aday Memur
22 Haziran 2019 20:47

Arkadaşlar MKE yı kazanıp Ankara'da ikamet edenler varsa bu watsap gurubuna gelsin

https://chat.whatsapp.com/EiAzltdc02iKX2wDnBl2kI

ekonomistmemur
Aday Memur
04 Temmuz 2019 12:32

Sali gunu aradim hala evraklar gelmedi dediler, sanirim beklemeye devam..

ekonomistmemur
Aday Memur
08 Temmuz 2019 16:40

+

mukartal
Aday Memur
08 Temmuz 2019 18:07

Arkadaşlar Mke ye gidildi ,

başlamayanların evrakları yeni başlatılmış bir 3-4 ay daha sürermiş , başlamayan varsa kendine iş bulsun. Haydi hayırlı beklemeler.

buraky111
Aday Memur
08 Temmuz 2019 19:01

Başlamayanlarin evraklarinin yeni başlatılma sebebi ne acaba, öğrenebildiniz mi hocam mke' den

mukartal, 5 yıl önce

başlamayanların evrakları yeni başlatılmış bir 3-4 ay daha sürermiş , başlamayan varsa kendine iş bulsun. Haydi hayırlı beklemeler.

Elm1nster
Aday Memur
08 Temmuz 2019 21:54

4ay sürer diye süre veren kim acaba?

mukartal, 5 yıl önce

Elm1nster
Aday Memur
08 Temmuz 2019 21:55

yanlız ankaralılar değil ataması hala yapılmayan diğer arkadaşlarda gelsin

kciy66, 5 yıl önce

Arkadaşlar MKE yı kazanıp Ankara'da ikamet edenler varsa bu watsap gurubuna gelsin

https://chat.whatsapp.com/EiAzltdc02iKX2wDnBl2kI

Troya Trak
Aday Memur
11 Temmuz 2019 13:20

Son durum nedir arkadaşlar bilgi alan var mı?

kimmuhhh
Kapalı
11 Temmuz 2019 14:28

Merhaba arkadaşlar sizler geçen tercihlerde mke'ye atanmışsınız hayırlı olsun şimdi bu 2019/1 tercihlerinde ben de mke ankara merkezi yazmayı düşünüyorum kimya mühendisiyim aranızda bilgisi olan var mı merkez binadaki işleyiş hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim

aga5110
Şef
11 Temmuz 2019 21:53

İnan akşam akşam güldüm nereden çıkarttın merkez bina işleyişini FABRİKALARA gelirsin tanışırız 5 fabrikada Ankara merkez bilgin olsun. Ankara, merkez binadan ibaret değil.

kimmuhhh, 5 yıl önce
Merhaba arkadaşlar sizler geçen tercihlerde mke'ye atanmışsınız hayırlı olsun şimdi bu 2019/1 tercihlerinde ben de mke ankara merkezi yazmayı düşünüyorum kimya mühendisiyim aranızda bilgisi olan var mı merkez binadaki işleyiş hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim

kimmuhhh
Kapalı
11 Temmuz 2019 23:47

Valla sen de beni güldürdün şimdi gerçekten yalan yanlış yorumlarına inanıp da kadroyu yazmaktan vaz mı geçeceğim sanıyosun :D
aga5110, 5 yıl önce

İnan akşam akşam güldüm nereden çıkarttın merkez bina işleyişini FABRİKALARA gelirsin tanışırız 5 fabrikada Ankara merkez bilgin olsun. Ankara, merkez binadan ibaret değil.

ekonomistmemur
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:08

hocam işin kötü tarafı bizler 2018/2 ile ocak ayında atandık lakin göreve başlayamadık daha soruşturma sebebiyle, detaylı bir bilgi vermek çok olası değil.

kimmuhhh, 5 yıl önce

kimmuhhh
Kapalı
12 Temmuz 2019 14:46

Doğrudur benim mke ye 2016 da atanan bir tanıdığımın soruşturması 1 buçuk yıl sürmüştü ama sabrın sonu selamettir yapacak birşey yok siz de başlarsınız hayırlısıyla yakında inşallah
ekonomistmemur, 5 yıl önce

hocam işin kötü tarafı bizler 2018/2 ile ocak ayında atandık lakin göreve başlayamadık daha soruşturma sebebiyle, detaylı bir bilgi vermek çok olası değil.

buraky111
Aday Memur
12 Temmuz 2019 18:25

Yok artık, bir buçuk yıl mi ???

kimmuhhh, 5 yıl önce
Doğrudur benim mke ye 2016 da atanan bir tanıdığımın soruşturması 1 buçuk yıl sürmüştü ama sabrın sonu selamettir yapacak birşey yok siz de başlarsınız hayırlısıyla yakında inşallah

kimmuhhh
Kapalı
12 Temmuz 2019 19:13

Evet ama o sene 15 temmuz olaylarından dolayı herkesin çok uzamıştı
buraky111, 5 yıl önce

Yok artık, bir buçuk yıl mi ???

gençmühendis1111
Aday Memur
14 Temmuz 2019 15:28

evrakları teslim ederken 3 isim veriyormuşsunuz doğru mu

yesil1903
Aday Memur
02 Ağustos 2019 09:05

Arkadaşlar dosyalarınız Fabrikalara gönderilmiş.İki hafta içinde göreve başlama yazınnız adresinize gelir büyük ihtimalle.Herkese hayırlı olsun.

trci51
Aday Memur
25 Eylül 2019 04:15

varmı 2018 de atanıp başlayan
Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi