Editörler : swat3410

User0290
Aday Memur
08 Ekim 2019 12:51

Dilekçemin pbsde görünmemesinin sebebi nedir bilgisi olan var mı 24Eylülde dilekçemi verdim

DemirCan07
Aday Memur
11 Ekim 2019 17:01

benim de olumsuz, çocuğumun yerleştirildiği okul 5 yıllık anadolu ihl, görev yerimde ise mevcut anadolu ihl ler 4 yıl süreli, nasıl hakkımıza helal edelim diye düşünüyoruz

Nsrt3861
Aday Memur
11 Ekim 2019 17:18

bugün mu olumsuz girildi devrem
DemirCan07, 5 yıl önce

benim de olumsuz, çocuğumun yerleştirildiği okul 5 yıllık anadolu ihl, görev yerimde ise mevcut anadolu ihl ler 4 yıl süreli, nasıl hakkımıza helal edelim diye düşünüyoruz

DemirCan07
Aday Memur
14 Ekim 2019 17:20

08 Ekim günü baktığımda değerlendirilmektedir yazıyordu, 10 Ekim günü akşam üzeri baktığımda olumsuz olarak sonuçlanmış,

Nsrt3861, 5 yıl önce
bugün mu olumsuz girildi devrem

Gölge-Adam
Aday Memur
24 Mayıs 2020 17:40

Poltech Devrem görüşme imkanımız varmı bu sene de senin durumundayım. Gecen sene ki arkadaşlara da hayırlı olsun.surec biraz sıkıntıli geçmiş sıra bu sene bizde. Yol gösterecek arkadaşlardan mesajlarınızı bekliyorum. Bu işler nasıl oluyor?

Poltech25., 5 yıl önce

Benim çocuğumda anadolu lisesine yerleşti dilekçe verdim bekliyorum

okkeskvkli
Aday Memur
13 Temmuz 2020 15:54

16 temmuzda lgs sonuçları açıklanacak eğitim tayini isteyecek varmı iyi puan bekleyen varmı

KULAKULOLMA
Aday Memur
16 Temmuz 2020 19:43

bakalım bende isteyeceğim.umarım olumlu sonuçlanır.hayırlısı,

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 22:02

2020 liseye yerleşme tercih dönemine girdik. Çocuğun eğitim durumundan atanma ile ilgili süreç halkında bilgisi olan arkadaşlarımın paylaşmasını istirham ediyorum.

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 22:09

Bulunduğumuz (İst) ilinde puanımız puanımız Fen veya Sosyal bilimler lisesine yetmiyorsa;

Başka bir ilde Fen veya Sosyal Bilimler lisesine kayıt yaptırarak yerleşirsek;

Böyle bir durumda atanabilme şartları nelerdır.. Atama için nasıl bir yol izlemeliyiz.

Atanamama durumu oluyor mu.

Özellikle Daha önce tecrübe etmiş arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
21 Temmuz 2020 08:52

PBS den mevzuat kısmından atama yönetmenliğine de baktım. Bahsettiğiniz yeni değişiklik halkında hiç bir şey görmedim. Bilgisi olan bir arkadaşım link verebilir veya açıklayabilir mi; 2019 da çocuğun eğitimden atamayla ilgili ne değişti, yönetmeliğe eklenen nedir. Teşekkürler
dadaş 2520, 5 yıl önce

Egitimden dolayı tayinlerle ilgili yaklaşık 1 ay önce EGM bir genelge yayınladı. Bunu okuyun arkadaşlar detaylar yazıyor.

BkrSahin
Aday Memur
21 Temmuz 2020 11:24

Malesef kimseden net bişey öğrenemiyoruz bizde devrem. Konuyla ilgili başlık bile açtım. Herkes farklı bişey söylüyor. Kimsenin net bişey bildiği yok. Keşke burdan birileri çıkıp kendileri izledikleri yol hakkında bilgi verse. Tercihler başladı. Ne yazacağımızı bilmiyoruz

Mavigökyüzü28, 4 yıl önce
PBS den mevzuat kısmından atama yönetmenliğine de baktım. Bahsettiğiniz yeni değişiklik halkında hiç bir şey görmedim. Bilgisi olan bir arkadaşım link verebilir veya açıklayabilir mi; 2019 da çocuğun eğitimden atamayla ilgili ne değişti, yönetmeliğe eklenen nedir. Teşekkürler

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
26 Temmuz 2020 16:25

+

Bulunduğumuz (İst) ilinde puanımız puanımız Fen veya Sosyal bilimler lisesine yetmiyorsa;

Başka bir ilde Fen veya Sosyal Bilimler lisesine kayıt yaptırarak yerleşirsek;

Böyle bir durumda atanabilme şartları nelerdır.. Atama için nasıl bir yol izlemeliyiz.

Atanamama durumu oluyor mu.

Özellikle Daha önce tecrübe etmiş arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

sosyalci polis
Aday Memur
29 Temmuz 2020 11:04

Ben de bu yıl çocuğun eğitim durumundan dilekçe vereceğim.Süreç şu şekilde.

sosyalci polis
Aday Memur
29 Temmuz 2020 11:11

1-Bulunduğunuz ilde görev sürenizi doldurduysanız çocuğunuzun aldığı puan ve aynı ilde o puana uygun okul olup olmadığı önemli değil.Tayinde sıkıntı yok.

2-Bulunduğunuz yerdeki görev sürenizi doldurmadıysanız ve çocuğunuzun puanına göre bulunduğunuz ilde okul varsa (tercih edeceğiniz okul türünde) başvurunuz değerlendirilmiyor.(hersene gelen talimatta bu şekilde)

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
26 Ağustos 2020 08:58

Çocuğum 2020 LYS ile bulunduğum ildeki fen liselerini ilk sıraya yazdığımız halde yerleşemedi.. Başka bir ilde, Daha düşük puanlı bir Fen Lisesine yerleşti.. 24.08.2020 tarihinde kayıt yaptırıp 25.08.2020 tarihinde atama dilekçemi verdim.. Bu durumda süreç nasıl işleyecek.. Atama işleminin değerlendirilmesi ne kadar sürede oluyor.

Gölge-Adam
Aday Memur
31 Ağustos 2020 16:32

okullar açılmadan aciklasalar bari daha ev taşıyacağız.

polmuratmk
Genel Müdür
31 Ağustos 2020 19:56

Eğitim durumundan fen lisesi kazanan bir arkadaşımın 3-4 yıl önce görev süresi dolmadan tayine gittiğini biliyorum ancak süreç ne kadar sürüyor bilemiyorum...Çocuğu Üniversite kazanan, yine görev süresinin bitmesine 1 yıl kalan başka bir arkadaşın ise 18 günde tayini çıktığını biliyorum... Çocuklarımıza başarılar dilerim inşallah tayin bekleyen arkadaşlarında tayinleri sorunsuz hallolur...
Çocuğum 2020 LYS ile bulunduğum ildeki fen liselerini ilk sıraya yazdığımız halde yerleşemedi.. Başka bir ilde, Daha düşük puanlı bir Fen Lisesine yerleşti.. 24.08.2020 tarihinde kayıt yaptırıp 25.08.2020 tarihinde atama dilekçemi verdim.. Bu durumda süreç nasıl işleyecek.. Atama işleminin değerlendirilmesi ne kadar sürede oluyor.

Gölge-Adam
Aday Memur
31 Ağustos 2020 20:33

inşallah iyi dileklerin için sağol. ben bulunduğum ilde görev süremi de doldurdum. inşallah bir sıkıntı çıkmadan gideriz. Aslinda bulunduğum yerden memnunum ama kendimizden çok çocukları düşünüyoruz. Rabb'im hayırlısını nasip etsin cümlemize
polmuratmk, 4 yıl önce
Eğitim durumundan fen lisesi kazanan bir arkadaşımın 3-4 yıl önce görev süresi dolmadan tayine gittiğini biliyorum ancak süreç ne kadar sürüyor bilemiyorum...Çocuğu Üniversite kazanan, yine görev süresinin bitmesine 1 yıl kalan başka bir arkadaşın ise 18 günde tayini çıktığını biliyorum... Çocuklarımıza başarılar dilerim inşallah tayin bekleyen arkadaşlarında tayinleri sorunsuz hallolur...
Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi