Editörler : Pangaea
26 Şubat 2012 13:23

gncl

26 Şubat 2012 20:00

gncl

seker55
Aday Memur
04 Mart 2012 23:03

arkdaşlar samsun dokuz eylül dersanesi hakkın bilgisi olan..? hocaları- eğitimi- düzeni -olsun bilgisi olan paylaşırsa çok memnun olruumm ...

seker55
Aday Memur
17 Mart 2012 00:27

siteye kimsecikler uğramazmıı?????????

ebruburak2
Aday Memur
15 Nisan 2012 14:07

yeni bir dersane arayan arkadaşlara tavsiyem öğretmenleri dışarıdan gelen dersaneye gitmeyin.soru sormak istediğinizde bulamazsanız diyorlar.ben seçimim de bunlara dikkat edeceğim.en akıllısı daha önce dersaneye gidenlere sormak. burada yazılanları okudum kafam karıştı. bir bilene soracağımmmm

pr_fonda
Memur
26 Nisan 2012 21:57

Ben bir eğitimci değilim arkadaslar.genel kültür genel yetenek ten ders alıyorum.karacan dershanesine gidiyorum.ozelde hocalarda bir sorunum yok.hepsi karakterinde iyi insanlar ancak konu verilen egitim ise sizi uyarayım uzak durun.sadece turkce hocası mükemmeldir.zaten 1 tane turkce hocası var.cografya hocası sizden fotokopi toplamak görsel atlas almak maksatlı para ister vermeyin arkadaslar cebine atıyor.tarih ve cografya hocası iyi ders anlatıyor ama günde 5-6 sorudan fazla gelmemeniz gerekir yoksa mirin kirin eder.matematik hocası Salih Bey'den bahsetmiyorum bile rencide olursunuz ağır şakalarından ama soru çözme konusunda ilkesi sudur:anlatmadığım konunun sorusunu çözmem e iyi de sene sonuna geldik yeni yeni problemlere gecti.ki size de etüt ayarı çok az ve ender yapar.geometri asla işlemez.inanin günde 8 saatten az ders çalışmıyorum ama yine de 100 net yapamıyorum.soru çözmek tabi ki iyidir de yanlışlarını yanıtlayacak hoca olmadıktan sonra kısır döngü oluyor bir nevi.velhasil çokta tavsiye etmiyorum Karacani.

ömrümü yedin kpss
Daire Başkanı
26 Nisan 2012 23:29

valla ben tarih de bir ali hocayı bırde faruk hocayı tanırım ali hoca gıttı cok kötu oldu ama sakarya tarıhcı faruk hoca var o da çok ıyı kesınlıkle tavsıye ederım suan samsunda tek ıyı olan tarıhcı faruk hoca..DERSANE İLK ÜÇ SAKARYA,YARGI,YEDİİKLİM

ömrümü yedin kpss
Daire Başkanı
02 Mayıs 2012 22:32

güncel

ömrümü yedin kpss
Daire Başkanı
25 Temmuz 2012 20:37

?????

ilkknurr
Genel Müdür
25 Temmuz 2012 20:42

zirveden uzak durun da nereye giderseniz gidin

okul7beni
Şef
25 Temmuz 2012 21:07

7iklim

getbig
Daire Başkanı
25 Temmuz 2012 21:08

Zirve'ye gitmeyin :) ama baska isimle dersane acabilr,sahibi muduru Burhan olan bi dersaneye gitmeyn,karalama degil bu ben gittim daha once,yediiklim ve yargi acildi,dokuman acisndan iyilerdir, sakarya bi ise yaramaz,sadece denemelerine gir sakarya'nin.bu sene sorulari aldinz mi diye sor yardmci olabilrler :)

okul7beni
Şef
25 Temmuz 2012 21:16

getbig doğru diyor burhanın dersanesinden uzak durun :)

bagwell34
Şef
24 Eylül 2012 15:59

bu sene ben de gideceğim..

dokuz eylül ?

sakarya ?

yargı ?

bu üçünden birini düşünüyorum.ama karar veremedim.

fezadayım
Aday Memur
24 Eylül 2012 16:21

kesinlikle sakarya çünkü eğitim hocaları özellikle öyt öğrenme gelişim samsunun en iyileri tarih mat coğrefya da aynı samsunun en iyileri diyebilirim

bagwell34
Şef
24 Eylül 2012 16:26

bir arkadaşım sakarya'da o yüzden sakarya(fem) istiyodum..birkaç arkadas ille de dokuz eylül diyor.dokuz eylülü aradım konustum grup gelirseniz indirim falan yaparız diyor ama atla deve indirecek değil.fiyatlar aynı gibi zaten.

kharizma61
Kapalı
24 Eylül 2012 16:42

hocalarım üstünüze lütfen alınmayın ama bana samsun demeyin bi zillinin yüzünden nefret ettim o memleketten üniversitede dört yılımı yedi şimdide ömrümü yiyo Allah benim onu sevdiğim kadar onuda aşık etsin baska birine ancak o zaman beni anlar istanbula falan giderken samsundan gecerken gözlerim doluo ağlayasım gelio a.q lan. ömrümü yedin lan Allahsızın kız ömrümü

kharizma61
Kapalı
24 Eylül 2012 16:50

yasemin yıldızdan sen yarum idun şarkısı ALLAHSIZIN KIZINA TERMENİN EN GÜZEL KIZINA GİTSİN

sbaaaa
Aday Memur
24 Eylül 2012 18:56

arkadaşlar samsunda gidecekseniz yedi iklim akademiye gidin orda nurşat hoca ve murat hoca var eğitimciler çok çok iyi hocalardır diğer kadroda iyidir mutlaka tavsiye ederim

matematikçi55
Daire Başkanı
24 Eylül 2012 20:45

sbaa yediiklimemi gittin geçen sene.nurşat hocayı tanıyom.diğer hocaların ismi ne

Toplam 259 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi