Editörler : Pangaea
23 Ocak 2022 12:51

İdare memuru başvurusu. Acil yardım

Arkadaşlar idare memuru başvurusunda fotoğraflı özgeçmiş kısmında fotoğraf nereye nasıl eklenecek lütfen yardımcı olur musunuz?

Öözznnuurrr
Aday Memur
26 Ocak 2022 13:20

merhaba hocam,yapabildiniz mi acaba ben de merak ediyorum nasıl yapılacağını

ffffdytb
Aday Memur
26 Ocak 2022 14:29

yapamadım aslında daha bende belki biri görürde birşeyler yazar diye bekliyorum ama yok

Sno95
Aday Memur
26 Ocak 2022 15:56

Normal PDF şeklinde CV miz değil mi ben öyle bi belge koydum yanlış mk
ffffdytb, 2 yıl önce

yapamadım aslında daha bende belki biri görürde birşeyler yazar diye bekliyorum ama yok

prenses07
Aday Memur
26 Ocak 2022 16:46

Bende işkur da cv vardı fotoğrafli onu koydum

Emineoktay
Aday Memur
26 Ocak 2022 17:07

İskurdakini ekledim bende fotoğraflı cv işte

ffffdytb
Aday Memur
27 Ocak 2022 09:23

Arkadaşlar ilanın sonundaki cv doldurulacak diye biliyorum yani bakanlığın kendi cv si en azından önceki senelerin başvurusunda öyleydi genelde ilanların sonundaki belgeler doldurulup sisteme yüklenir

Öözznnuurrr
Aday Memur
28 Ocak 2022 17:57

bilgisayar ortamında mı doldurucaz onu

ffffdytb, 2 yıl önce

Arkadaşlar ilanın sonundaki cv doldurulacak diye biliyorum yani bakanlığın kendi cv si en azından önceki senelerin başvurusunda öyleydi genelde ilanların sonundaki belgeler doldurulup sisteme yüklenir

Engineer.36
Aday Memur
29 Ocak 2022 21:31

Puanlar nereye kadar iner acaba

Öözznnuurrr
Aday Memur
29 Ocak 2022 22:54

işkurdaki özgeçmişi eklesek sıkıntı olur mu acaba?

30 Ocak 2022 12:05

Lisenin müdür yardımcısı bu kadrodan daha fazla maas alıyor. Yaptığı iş karşılığında aldığı para az. Eğitim de itici yapan şeylerden
30 Ocak 2022 12:59

80.66 çağrılırmıyım?
furkan yedek, 2 yıl önce
Lisenin müdür yardımcısı bu kadrodan daha fazla maas alıyor. Yaptığı iş karşılığında aldığı para az. Eğitim de itici yapan şeylerden
30 Ocak 2022 13:00

Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki alımda 85 kusurde kapatmıştı
Legolaskaracı, 2 yıl önce
80.66 çağrılırmıyım?

Zezzze
Aday Memur
30 Ocak 2022 13:11

Ctenin sayfasında fotoğraflı özgeçmiş Eki vardı o doldurulup eklenmeyecek miydi

30 Ocak 2022 13:22

Anladım teşekkürler
furkan yedek, 2 yıl önce
Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki alımda 85 kusurde kapatmıştı

Öözznnuurrr
Aday Memur
30 Ocak 2022 13:57

bilgisayarım eski ve köyde olduğum için onu dolduramadım,ayrıca o formdaki başarı ve becerilere ne gibi şeyler yazdınız bilgi verir misiniz

Öözznnuurrr, 2 yıl önce

işkurdaki özgeçmişi eklesek sıkıntı olur mu acaba?

Öözznnuurrr
Aday Memur
30 Ocak 2022 14:42

başvurudaki özgeçmişte fotoğrafı nereye koyucaz bilen var mı? ismin yanındaki boşluğa mı?

30 Ocak 2022 14:45

O formu doldurmak zorunlu mu kendim koysam olmaz mı
Öözznnuurrr, 2 yıl önce

başvurudaki özgeçmişte fotoğrafı nereye koyucaz bilen var mı? ismin yanındaki boşluğa mı?

31 Ocak 2022 11:16

Cv işini halleden bana bir yol gösterebilir mi
Öözznnuurrr, 2 yıl önce

Öözznnuurrr
Aday Memur
31 Ocak 2022 15:01

sevgili arkadaşlar,cv olayını hallettim ama o kadar yalapşap oldu kii.kimse yardımcı olmadığı için ve bilgisayarım desteklemediği için telefona word indirip ilanın altındaki cv'yi saçma sapan doldurdum.fotoğrafı sağ üst köşeye koydum,pdf e çevirip yükledim sisteme başka sormak istediğiniz bir şey varsa (ben de tam bilmiyorum amaaa) yardımcı olmaya çalışırım

Legolaskaracı, 2 yıl önce
Cv işini halleden bana bir yol gösterebilir mi
31 Ocak 2022 15:58

satıra sığdıramıyorum nasıl olacak kayma oluyor üstelik kişisel profile kendimi tanıtan bir paragraf mı yazmalıyım yoksa bilgilerimi mi ?
Öözznnuurrr, 2 yıl önce

sevgili arkadaşlar,cv olayını hallettim ama o kadar yalapşap oldu kii.kimse yardımcı olmadığı için ve bilgisayarım desteklemediği için telefona word indirip ilanın altındaki cv'yi saçma sapan doldurdum.fotoğrafı sağ üst köşeye koydum,pdf e çevirip yükledim sisteme başka sormak istediğiniz bir şey varsa (ben de tam bilmiyorum amaaa) yardımcı olmaya çalışırım

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi