Editörler : Pangaea

fd1453
Aday Memur
19 Ekim 2019 14:04

Makine mühendisliğin sınav sonucunu çaykurun internet sitesinde bulamadım gören bulabilen var mı

yük zir müh
Aday Memur
19 Ekim 2019 17:31

Çaykur'u dün aradım 70 i geçen olmadığı için diğer bölümler yayınlanmamış puanları öğrenmek istediğimi söyledim genel müdür yardımcısını ara öğren dediler yani ben bir şeyler döndüğünü düşünüyorum. Makinenin 2 sorusu direk iptaldi onu nasıl yaptılar ne ettiler puanınızı öğrenmeye çalışın ben öğrenemedim. Dediğim gibi liste açıklanıyor ancak ne puan ne bir şey ...

fd1453, 4 yıl önce
Makine mühendisliğin sınav sonucunu çaykurun internet sitesinde bulamadım gören bulabilen var mı

fd1453
Aday Memur
19 Ekim 2019 18:10

teşekkür ederim. cimere yazarsak belki sonuç alabiliriz. makinede 70 i geçen olmadıysa yeni liste yayinlanir mi ki
yük zir müh, 4 yıl önce

Çaykur'u dün aradım 70 i geçen olmadığı için diğer bölümler yayınlanmamış puanları öğrenmek istediğimi söyledim genel müdür yardımcısını ara öğren dediler yani ben bir şeyler döndüğünü düşünüyorum. Makinenin 2 sorusu direk iptaldi onu nasıl yaptılar ne ettiler puanınızı öğrenmeye çalışın ben öğrenemedim. Dediğim gibi liste açıklanıyor ancak ne puan ne bir şey ...

19 Ekim 2019 23:21

Hissediyorum atama cok yakinda :)

yük zir müh
Aday Memur
20 Ekim 2019 12:17

Evet kasım ortası sonu merkezi alımdan önce olsun da 2000-3000 alsalar hepimiz rahatlasak.

Ziraat mühendisii27, 4 yıl önce

Hissediyorum atama cok yakinda :)

yük zir müh
Aday Memur
20 Ekim 2019 12:19

bir 250 tl nizi daha alırlar sanki tekrar alıma çıkarlarsa.

fd1453, 4 yıl önce
teşekkür ederim. cimere yazarsak belki sonuç alabiliriz. makinede 70 i geçen olmadıysa yeni liste yayinlanir mi ki

kınalıgergedan
Yasaklı
20 Ekim 2019 15:39

müdür yardımcısını ara öğren ne demek yaaa... burnuma pis kokular geliyor sınav ücretinin 250 tl olmasından belliydi ataması yapılanların memleketlerini öğrenip buraya yazacağım şehir dışından 1 gariban çocuğu olacak mı bakalım içlerinde?

yük zir müh, 4 yıl önce

21 Ekim 2019 09:18

Bu hiç normal birşey değil. Ne kazananların ne kazanamayanların puanı yok.

21 Ekim 2019 09:19

Ayrıca 8 kişi istihdam etmek için bütçe verilmişken bu kurum 4 kişiye razı mı olacak? Hiç sanmıyorum

trymaybe
Memur
21 Ekim 2019 14:06

http://www.caykur.gov.tr/Pages/Iletisim/BilgiEdinme/GercekKisiler.aspx

linkinden bilgi edinme yoluyla istediğiniz bilgi ve belgeleri yazılı veya elektronik olarak isteyebilirsiniz.

kınalıgergedan, 4 yıl önce

müdür yardımcısını ara öğren ne demek yaaa... burnuma pis kokular geliyor sınav ücretinin 250 tl olmasından belliydi ataması yapılanların memleketlerini öğrenip buraya yazacağım şehir dışından 1 gariban çocuğu olacak mı bakalım içlerinde?

22 Ekim 2019 14:55

Bu konuda talepte bulundum ancak herhangi bir geri dönüş olmadı.

trymaybe, 4 yıl önce

http://www.caykur.gov.tr/Pages/Iletisim/BilgiEdinme/GercekKisiler.aspx

linkinden bilgi edinme yoluyla istediğiniz bilgi ve belgeleri yazılı veya elektronik olarak isteyebilirsiniz.

trymaybe
Memur
22 Ekim 2019 16:48

belli bir cevap süresi vardır. Cumaya kadar gelmezse ararsınız.

emre4309, 4 yıl önce

Bu konuda talepte bulundum ancak herhangi bir geri dönüş olmadı.

23 Ekim 2019 10:27

Cumaya kadar gelse ne olur gelmese ne olur. Yarın mülakatlar var. Haydi kolay gele

trymaybe, 4 yıl önce

belli bir cevap süresi vardır. Cumaya kadar gelmezse ararsınız.

trymaybe
Memur
23 Ekim 2019 14:58

kardeş sınav sonuçlarında hata olduğunu düşünüyorsan üniversiteden soruları cevaplarıyla birlikte iste. baktın hata var düzeltilmesini iste. düzeltmiyorlarsa kamu denetçiliği kurumuna başvur. bunların hepsini ücretsiz internetten yapabilirsin.

emre4309, 4 yıl önce

Cumaya kadar gelse ne olur gelmese ne olur. Yarın mülakatlar var. Haydi kolay gele

yük zir müh
Aday Memur
25 Ekim 2019 00:36

Ne kadar da güzel konuşuyorsunuz bilmeden etmeden aradık üniversiteyi ne dedi peki? Çaykur'dan öğreneceksiniz dedi.

Tabiki öncesinde Çaykuru arayıp itiraz edeceğim puanımı öğrenmek istiyorum soruları öğrenmek istiyorum dedim Üniversiteden öğreneceksin dendi, sonra genel müdür yardımcısına sor dendi kısacası ne dendiği belli değildi. Sonuç öğrenemedik. Daha sonraki aramamızda toplantıda oldu personel daire yada tel açılmadı.

trymaybe, 4 yıl önce

kardeş sınav sonuçlarında hata olduğunu düşünüyorsan üniversiteden soruları cevaplarıyla birlikte iste. baktın hata var düzeltilmesini iste. düzeltmiyorlarsa kamu denetçiliği kurumuna başvur. bunların hepsini ücretsiz internetten yapabilirsin.

trymaybe
Memur
25 Ekim 2019 08:53

ya sen çok biliyorsun da o zaman burda çene çalacağına cimere yaz bilgi edinmeye yaz. kdk ya başvur. burda çene çalmakla bir şey olacağını mı sanıyorsun. kurumlara resmi olarak başvurdun mu. neyi nasıl yapcağını bilmiyorsun girdiğin sınavdan emin değilsin burda zevzevlik yapma bari.

yük zir müh, 4 yıl önce

Ne kadar da güzel konuşuyorsunuz bilmeden etmeden aradık üniversiteyi ne dedi peki? Çaykur'dan öğreneceksiniz dedi.

Tabiki öncesinde Çaykuru arayıp itiraz edeceğim puanımı öğrenmek istiyorum soruları öğrenmek istiyorum dedim Üniversiteden öğreneceksin dendi, sonra genel müdür yardımcısına sor dendi kısacası ne dendiği belli değildi. Sonuç öğrenemedik. Daha sonraki aramamızda toplantıda oldu personel daire yada tel açılmadı.

yük zir müh
Aday Memur
06 Kasım 2019 16:11

Yazdıklarından gerçekten sonuç alınacağına inanıyorsan zevzekliği kabul ediyorum. Bu arada cimere de yazdık bakalım.

trymaybe, 4 yıl önce

ya sen çok biliyorsun da o zaman burda çene çalacağına cimere yaz bilgi edinmeye yaz. kdk ya başvur. burda çene çalmakla bir şey olacağını mı sanıyorsun. kurumlara resmi olarak başvurdun mu. neyi nasıl yapcağını bilmiyorsun girdiğin sınavdan emin değilsin burda zevzevlik yapma bari.

trymaybe
Memur
07 Kasım 2019 11:25

üniversiteden soruların cevaplarını da bilgi edinmeden resmi olarak iste. ya bunlar herkesin yasal hakkı zaten. bunu anlatmaya çalışıyoruz. haklıysanız her türlü hakkınızı sonuna kadar kullanın. her insan hata yapabilir. ordaki görevliler de insan. hatalı değerlendirme yapılmış olabilir.

yük zir müh, 4 yıl önce

Yazdıklarından gerçekten sonuç alınacağına inanıyorsan zevzekliği kabul ediyorum. Bu arada cimere de yazdık bakalım.

kınalıgergedan
Yasaklı
09 Kasım 2019 08:08

makine mühendisleri yazılı sınavı geçemedikleri için alım olmamış

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi