Editörler : F16 Gökçen
15 Kasım 2018 11:47

Sevgilimle tektas yuzunden tartisma
Hanimefendi gitmis 6 milyarlik tektas istiyor arkadas benim 3 maasim o yazik gunah degil mi bana insani bi sekilde dedim ki bak en fazla 2,5 milyarlik alabilirim maasim 5 6 milyar degil dedim orada koptu engelledi konusmuyor benle bende ulasmaiyorum bugun aradim baktim aramalarada engellemis 2 yillik iliskimiz var ve bu sorun olabilitmi seven insan mutluluk daim olsun birbirmizi maddi acidan yormayalim demesi gerekirken gunumuzun kizlari gosteris meraklsi olmus en azindan cogu olmus demek daha dogru

Saglik tekniker
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:51

Sonra vay efendim neden evlenmiyorsunuz nasil evleniyim evim var kalabilecek kendime ait konu komsuya akrabaya hava atacam diye sevgilin ilerde esin olacak insani maddi acidan ezmek hangi kitaba sigiyor evlenince kira derdin olmicak ben okuyorum diyor bide hanimefendi lan universite okumayan mi turkiyede bende atandimdvr para getircem her istedigim olacak diyor ingiliz kraliyetinden kiz aliyoruz sanki havalara bak

siyahalpacino
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:54

Bi yuzuk icin engellediyse sevmiyodur seni evlenme bence

Saglik tekniker
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:56

Artik aska sevgiye inancim kalmadi insanlarin gozunu hirs burumus en guzeli en iyisi benim olmali butun herkes bana alinan seylere gipta ile bakmali altin fiyatlari mobilya fiyatlari ev fiyatlari bu kadar artmisken ne evlilik yapilir ne ev alinir ne de bu zorluklari assan bile evlenince odeyecegin borclar belini buker sogudum evlilikten

Astay
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:58

Böyle bir insanı hayatına asla alma.Dönsün diye ısrar da etme.Biz kadınlar hepimiz böyle değiliz.

Astay
Aday Memur
15 Kasım 2018 12:03

Neden evlilik sadece erkeğin üstüne yıkılıyo ki. Erkeğin evi olsun isi olsun arabası olsun süper lüks düğün isterim arkadaşlarıma tek taşımla hava atarım ayrıca yakışıklı ve kültürlü olsun. Kadınlar peki siz nesiniz de ne istiyorsunuz. Bu nitelikler sen de yok bomboşsun ama erkek herşeyi yapsın. Boş kızların kulu kölesi olan erkeklere de yazık.

Sen kurtulmuşsun allah yüzüne bakmış. inşllah anlayışlı biriyle evlenirsin.

Saglik tekniker, 5 yıl önce
Artik aska sevgiye inancim kalmadi insanlarin gozunu hirs burumus en guzeli en iyisi benim olmali butun herkes bana alinan seylere gipta ile bakmali altin fiyatlari mobilya fiyatlari ev fiyatlari bu kadar artmisken ne evlilik yapilir ne ev alinir ne de bu zorluklari assan bile evlenince odeyecegin borclar belini buker sogudum evlilikten

Saglik tekniker
Aday Memur
15 Kasım 2018 12:08

Bir kiz sunu dermi gercekten merak ediyorum kizdirma beni 8 milyarlik beggenirim karati fazla olan neyse artik . Sen beni degil parami sevmissin dedim paragoz olmussun dedim ona kirilmis hanimefendi en son bu mesaji atmis o bide kizin babasi annesi hepsi biliyor beni illaki ulasacak bana oyle yada boyle beklemede kalmak en iyisi
Astay, 5 yıl önce

Neden evlilik sadece erkeğin üstüne yıkılıyo ki. Erkeğin evi olsun isi olsun arabası olsun süper lüks düğün isterim arkadaşlarıma tek taşımla hava atarım ayrıca yakışıklı ve kültürlü olsun. Kadınlar peki siz nesiniz de ne istiyorsunuz. Bu nitelikler sen de yok bomboşsun ama erkek herşeyi yapsın. Boş kızların kulu kölesi olan erkeklere de yazık.

Sen kurtulmuşsun allah yüzüne bakmış. inşllah anlayışlı biriyle evlenirsin.

Astay
Aday Memur
15 Kasım 2018 12:08

"Sevmeler yalan olunca,gitmeler kolay olur."

Saglik tekniker
Aday Memur
15 Kasım 2018 12:17

agzina saglik ne guzel bi soz bu
Astay, 5 yıl önce

"Sevmeler yalan olunca,gitmeler kolay olur."

thecaptain
Kapalı
15 Kasım 2018 12:17

6 binlik yüzüğü almayarak sosyal medyada hava atmasına engel olmuşsun hocam :) Bu arada sevgilinin bu yüzünü evlenmeden önce görmen Allahın bir lütfu. Böyle bir kadınla bir ömür geçirilir mi, senin vermen gereken karar.

caliskanadamim
Kapalı
15 Kasım 2018 12:32

dostum, olayın iç yüzünü ve ne kadar doğru söylediğini bilemeyiz ama dediğin gibiyse sanırım verilmiş sadakanız varmış evlenmeden önce gerçek yüzünü göstermiş size.

sen bilirsin sana karışmak istemem ama bugün böyle yapan yarın neler yapabilir diye düşün bence. Allah hakkında hayırlısını nasib etsin.

Saglik tekniker
Aday Memur
15 Kasım 2018 15:10

herkesin kendine gore hakli sebepleri vardir ama bi tektas yuzunden param yetmez baska turlusune bakalim gibisinden konustum agzina gelen herseyi saydi ben hayatimda bi kere evleniyorum demek ne ya benim 10. evliligim mi arkadas sinirden guluyorum artik
caliskanadamim, 5 yıl önce

dostum, olayın iç yüzünü ve ne kadar doğru söylediğini bilemeyiz ama dediğin gibiyse sanırım verilmiş sadakanız varmış evlenmeden önce gerçek yüzünü göstermiş size.

sen bilirsin sana karışmak istemem ama bugün böyle yapan yarın neler yapabilir diye düşün bence. Allah hakkında hayırlısını nasib etsin.

gkhansparta
Memur
15 Kasım 2018 17:09

Bile bile hata yapma çabuk kaçarak uzaklaş

yeniyim38
Kapalı
15 Kasım 2018 17:13

yazdıklarından çıkardığım sen hala onu seviyorsun ve aranızın düzelmesini istiyorsun hala bir umudun var yani bu ilişkinin yoluna girmesi için ve buraya sırf dertleşmek için başlık açmışsın akıl almak için değil kardeşim kalbin ne diyorsa onu yap bize laf söylemek düşmez ama duygusal değil de mantıklı düşenen her insan bu sebepten ayrılık olmayacağını bilir iyi düşün derim ya bu kızı yanlış tanımışsın ya da başka birşey var senden ayrılmak için bunu bahane yapmış

Saglik tekniker, 5 yıl önce
herkesin kendine gore hakli sebepleri vardir ama bi tektas yuzunden param yetmez baska turlusune bakalim gibisinden konustum agzina gelen herseyi saydi ben hayatimda bi kere evleniyorum demek ne ya benim 10. evliligim mi arkadas sinirden guluyorum artik

gkhansparta
Memur
15 Kasım 2018 17:24

boşver onu bunu şunu izle sen

https://www.youtube.com/watch?v=29uq0o0WxIw

caliskanadamim
Kapalı
15 Kasım 2018 17:31

kızlarda öyle bir durum olabilir, yani 1 kere evleniyorum her şey hayalimdeki gibi olsun diye düşünebilirler. Oturup acaba evlendikten sonra da bana böyle mi davranır sorusunu düşünebilirsiniz, veya siz bilirsiniz, arkadaşın dediği gibi belli ki kızı seviyorsunuz.

gkhansparta
Memur
15 Kasım 2018 17:32

Bu arada aradığımı bulamadım belki buradan bulurum mümkünse yukarıda ki vidioda ki gibi olmasın memur olursa iyi olur ayrıca gümüş üzeri altın serpmeli tespih alsın isterim :d

Saglik tekniker
Aday Memur
15 Kasım 2018 18:24

soyle bisey var 2 yillik iliski ha diye unutulmuyor buraya yazmamdaki amac bu tarz seyler canimi sıkıyor sadece boyle ayrilik sebebi sacma geliyor

Astay
Aday Memur
15 Kasım 2018 18:56

Yorumuzun her kelimesine aynen katılıyorum.

Bence kulak asmalısın bizim soylediklerimize sağlık tekniker.

yeniyim38, 5 yıl önce

yazdıklarından çıkardığım sen hala onu seviyorsun ve aranızın düzelmesini istiyorsun hala bir umudun var yani bu ilişkinin yoluna girmesi için ve buraya sırf dertleşmek için başlık açmışsın akıl almak için değil kardeşim kalbin ne diyorsa onu yap bize laf söylemek düşmez ama duygusal değil de mantıklı düşenen her insan bu sebepten ayrılık olmayacağını bilir iyi düşün derim ya bu kızı yanlış tanımışsın ya da başka birşey var senden ayrılmak için bunu bahane yapmış

Saglik tekniker
Aday Memur
16 Kasım 2018 00:23

kulak asiyorum Allah razi olsun hepinizden guzel yorumlariniz guzel ogutleriniz icin artik vazgectim hayat kisa bu tarz seyleri dert edipte gunumu gunlerimi mahvedemem
Astay, 5 yıl önce

Yorumuzun her kelimesine aynen katılıyorum.

Bence kulak asmalısın bizim soylediklerimize sağlık tekniker.

Nozdormu
Daire Başkanı
20 Aralık 2018 08:38

Kaç kurtul, 6000 TL yi cebine koy ukraynaya git hayatını yaşa.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi