Editörler : crops35
27 Aralık 2016 17:03

genel idari hizmetlere geçtim (bilgisayar işletmeni) önemli soru amirlik

Merhaba arkadaşlar ben 4 yıla yakındır sağlık sorunlarım olması nedeni ile emniyet teşkilatında amir statüsünde iken bilgisayar işletmenliğine geçtim. Amirlikten geçişlerde şeflik verilebilir mi? bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.

batın ener
Memur
27 Aralık 2016 19:56

Askeriyede subayın karşılığı şeftir binbaşıya kadar sizin rütbeniz neydi

police_sadakatli
Aday Memur
29 Aralık 2016 01:30

Komiser idim

kaan2013
Aday Memur
29 Aralık 2016 09:27

gih gectiginizde maas farki ne oldu ne kadar aliyorsunuz simdi bilgi vermeniz mumkunmu

Er-Ça
Genel Müdür
29 Aralık 2016 09:58

Zabıta Komiser yardımcısı kadrosunda olan arkadaşım var. Yardımcı komiser kadroları daha önceki dönemlerde kaldırıldı. Fakat bu kadroları işkal edenler kadrolarını koruyor. Komiserlik kadrolarına atamaları da yapılamıyor. Bunlara rağmen geçen yıl şefler için bazı mali düzenlemeler yapıldı ve yardımcı komiserler de, komiserler de aynı şeflerdeki gibi mali düzenlemelerden faydalanmıştı. Amir, şef, muhasebeci gibi kadrolar bir birlerine eş değer kadrolar. İsteseniz görevde yükselme yönetmenliğinde şef kadrolarına atanabilme şartlarına bakın. (İç İşleri Bakanlığının)

Er-Ça
Genel Müdür
29 Aralık 2016 10:48

Küçük bir araştırma yaptım. KOMİSERİN KARŞILIĞI ŞEFLİK OLUYOR. Size tavsiyem, hiç kimse bu görevi üstlenmek istemiyormuş, fakat parası çok yüksek olan saymanlık görevine atanabilme imkanınız var. Şeflik, amirler, komiserler, saymanlar bir birlerinin yerlerine atamaları yapılabiliyormuş. Eğer 4 yıllık fakülte mezunuysanız uzmanlık için görevde yükselme sınavlarına girmenizi öneririm. Uzmanlar ile şeflerin maaşındaki fark 2200 tl yi bulabiliyor diye biliyorum. Saymanlığa yetkili müdürünüz sizi direk atayabiliyor. uzmanlık için sınava girip 60 almanız ve sözlü mülakatı başarmanız gerekir. Farklı bir kuruma yeni atandıysanız veya tayininiz yeni yapıldıysa uzmanlık için görevde yükselme sınavına giremezsiniz. En az 2 yıl aynı kurumda çalışmış olmanız gerekiyor.

police_sadakatli
Aday Memur
14 Ocak 2017 11:58

teşekkürler

kardon
Şube Müdürü
14 Ocak 2017 17:56

www.memurlar.net/haber/553322

Mahony5
Aday Memur
22 Ocak 2017 00:17

Emniyette gih memurları görev süresi dolmadan eğitim durumundan başka ile tayin istediğindepolislikteki gibi sorun çıkarıyorlar mı?

efe0912
Memur
18 Nisan 2018 10:05

.

Mahony5, 7 yıl önce

Emniyette gih memurları görev süresi dolmadan eğitim durumundan başka ile tayin istediğindepolislikteki gibi sorun çıkarıyorlar mı?

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi