Editörler : F16 Gökçen
16 Ekim 2019 18:10

2019-3 sgs sınavına girenler

Bu ankete 30 günde, 6 kişi oy kullandı ve 15/11/2019 18:10 tarihinde sona erdi.

Bekleyengil
Aday Memur
21 Ekim 2019 00:10

Herkes bir başkası yazdımı acaba diye bakıp çıkıyor. Arkadaşlar bir şeyler yazın.

Bizden sonra sınava girecek arkadalarada bir yol göstermiş bir ışık tutmuş oluruz Herkes başkaıs yazsın bende bokuyup bilgimi alayım çıkayım istiyor ama herkes böyle düşündüğü için de yazan olmuyor.

**sude**
Başbakan Müsteşarı
21 Ekim 2019 14:39

Ben girmediğim için hayır dedim anketinize.

İki arkadaşım girdi sınava.

Bir 54 net diğer 50 net yapmış alanda. Standart sapma olayını hiç almazsak incelemeye ikisi de kazandı.

Bazı siteler de 47 net alan ile sınav geçilir diyorlar. Çünkü sınav zor bulan kesim çok fazla.

Bekleyengil
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:48

Ah o sınava girenler. Kazandık edasıyla yorum yapmıyorlar sanırım. Siz cevap vermişsiniz teşekkürler nezaketinizden dolayı.

Ben 56 GY. 16 GK yaptım. Hatırlayamadığım 20 den fazla soru var iki şık arasında kaldım onları nete eklemek istemedim. Neyi işaretlediğimi hatırlayamadığım için.

Bekleyengil
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:57

Sude Hocam;

Bazi siteler demişsiniz ya net sayısını 47 olarak gösteren link atar mısınız?

**sude**, 4 yıl önce

Ben girmediğim için hayır dedim anketinize.

İki arkadaşım girdi sınava.

Bir 54 net diğer 50 net yapmış alanda. Standart sapma olayını hiç almazsak incelemeye ikisi de kazandı.

Bazı siteler de 47 net alan ile sınav geçilir diyorlar. Çünkü sınav zor bulan kesim çok fazla.

Bekleyengil
Aday Memur
22 Ekim 2019 14:48

Fuat Hoca'da 47 GY 10 GK diyor (2+ -) net yapanlara baktım GY'ten 50 neti geçen çok az GK 10 neti geçen çok olmuş. Bu demek oluyor ki GK neti çok olan ortalamanın üstünde puan alacak.

GY'ten ise 50 nin üstüne çıkan GK ile birlikte bu sınavı rahat kazanacak.

Bir de buradan bir şeyler öğrenmek isteyenler burada bilgi yok kimse bir şey yazmıyor.

Başka yerde arayın yaptığınız netlere kıyas yapacaksanız.

**sude**
Başbakan Müsteşarı
24 Ekim 2019 09:22

Alanda 56 netiniz varsa, siz de kazanırsınız bu sınavı. İkilemde kalınan sorularda öyle bir psikoloji var ki; mutlaka yanlış şıkkı işaretliyorsun. Bu sebeple onları hiç hesaba katmayın, pek iyi bir sonuç çıkmıyor. 56 net de eminseniz, şimdi den hayırlı olsun stajınız.

Bekleyengil, 4 yıl önce

Ah o sınava girenler. Kazandık edasıyla yorum yapmıyorlar sanırım. Siz cevap vermişsiniz teşekkürler nezaketinizden dolayı.

Ben 56 GY. 16 GK yaptım. Hatırlayamadığım 20 den fazla soru var iki şık arasında kaldım onları nete eklemek istemedim. Neyi işaretlediğimi hatırlayamadığım için.

Bekleyengil
Aday Memur
24 Ekim 2019 10:14

Hayatım da atma konusunda hiç ama hiç başarılı olamadım. Yanlış doğruyu götürmüyor diye bir özgüven geldi ki sormayın. 10 Soruda 6 doğru bebce attıklarımdan 5 ya da 6 doğru gelir.

Bekleyengil
Aday Memur
30 Ekim 2019 11:12

Herkes hazırcı olmuş. Siz de okuyup siteden çıkacağınıza netinizi yazında bizden sonra sınava girecek olanlar çalışırken ya da sonuç beklerken bir fikir sahibi olsunlar.

Öyle oku git olmaz ki.

Daha yorum yazmam. Sonuç açıklansa dahi yazmam.

Sizde sınavdan önce araştırdınız değil mi? Kaç net yeter diye?

Yazın buraya netinizi kaç net yeter görsün herkes.

Bekleyengil
Aday Memur
09 Kasım 2019 01:41

4. haftanın sonundaki ilk iş gününde açıklıyorlar. Bu pazartesi, sabahtan puanlarımızı görebileceğiz inşallah.

Hadi bakalım beleşçiler ben yazayım siz hazıra konun.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi