Editörler : alex 10

Kapalı
03 Ekim 2021 21:33

Rize'de kara gece !

Hadi 100 dk oynanmasını anlayabiliriz oyuncu sakattı vs ama Golden önceki ilk net faulü çalmamak hadi çalmadın Vae dakilerin karışmaması tamamen eyyamın daniskası..hakemlikle falan alakası yok ben maçı galatasaraya zorla kazandıracağım demek bu başla bişey değil..

İşte böyle böyle galatasaray potada tutuluyor her zaman.. tıpkı son 2 şampiyonluğunu aldığı gibi..

Bu arada azıcık yüreği olan hakem olsa sarı gösterdiği musşerayı topa vurduğu için 2.sarıdan atardı. Kural çok açık. O top takım arkadaşına pas için vurulmuypr hakemi protesto için vuruluyor ..

Allah böyle sistemin cezasını versin.. beter olsunlar türk futbolunu bitirdiler hala aynı zümre aynı şeyleri dikte etöeye çalışıyor...

Şu golü fenerbahce atsa ülke karışmıştı..

Mstfclh
Aday Memur
04 Ekim 2021 01:46

Galatasaray lehine yapılan hataları savunmuyorum. Yazdığınız yazımtamamiyle Galatasaray lehine yapılan hatalardan oluşuyor. Peki Rize lehine yapılan hatalara ne demeli? Madem ortada hata var, tüm hataları eleştirmeli. Bu sistemde yanlı durmak bize bir şey katmaz. Temiz maç izlemek istiyoruz hepimiz. Saygılar

Renjiro
Şube Müdürü
04 Ekim 2021 09:17

evet hakemin hataları var ama ice man hocam keşke yine tek taraflı bakmasanız olaylara. bunu beşiktaş fenerbahçeye olunca yazsanız da hakkaniyeti adaleti savunduğunuzu sorgulamasak.

ama her nedense sadece galatasaray olunca bide fenerin canı yanınca sizden bir deklerasyon geliyor.

mç 1-0 iken neredeyse iki yerde yapılan faulu görmeyen hakem ve var dan 100. dakikada galatasaray golünde olnı görmesini istemek içten gelmedi.

bana sorsanız evet rizenin ilk golündeki pozisyon da faul son dakikada morutanın golunden öncesinde de son pozisyon faul

Kimsenin galatasarayı potada tutma gibi bir derdi olduğunu düşünmüyorum bütün büyük takımlara yapılıyor bu ülkede olan kime mi oluyor anadolu takımları ve trabzona..

saygılar.

ice.man
Kapalı
04 Ekim 2021 09:39

Hocam öncelikle şunu belirteyim ben fenerbahçeliyim ve objektif, tarafsız olma gibi bir görevimin olmadığını düşünüyorum. Evet her zaman hakkaniyetten yana olduk amahala bazı şeylerin etkisi halen devam ettiği için hala daha hakkı en çok yenen takım Fenerbahçedir.

Dünkü maçta evet rizenin ilk golünden önce faul bence de var. Ama ilk yarının sonlarında Musleraya verilmeyen kırmızı, sarısı olan M.Muhammedin attığı dirsekle görmediği 2.sarı üstüne de hakemlikle alakası olmayan, en az 2 tanesinin kesin faul olduğu bir gol verilerek bir takım kazandırılıyorsa bu art niyetten başka bir şey değil.

Fenerbahçenin geçen sene VAR da 4 dk 17 saniye didik didik inceleme yapıldığını hatırlatırım. Elle oynama olmadığı halde Valencianın vücudundan sekerek gelen ve koluyla oynamadığı pozisyonda gol iptal edildi. G.Birlği maçında net ofsayttan atılan gol geçerli sayıldı.

Ya bu ülkede photoshopla adamın kalçası büyütülerek ofsayt bozuldu gol geçerli sayıldı. derbide yayıncı kuruluş denen gs tv yancısı ile işbirliği yapıp ofsayt olmayan net golü ofsayt diye iptal ettiler.

e bu hatalar yüzde 90 bir takımın lehine olunca bu takımı potada tutmaya çalışıyorlar diyorsunuz elbette. Ha fener lehine de elbette hatalar yapılıyor, yapılmıyor demiyorum ama devede kulak kalıyor..

Ha bu arada dünkü son golü amatör maçta il hakemi verse o hakeme bir daha maç vermezler. ya da aday hakem yapsa lisans vermezler. ama bunların bilinçli olarak hata yapanlarına maalesef ödül veriliyor.

fenerin önünü kesip g.sarayın önünü açacağız diye türk futbolunu bitirdiler. hala da aynı kafa devam ediyor...beter olsunlar...

alex 10
Editor
04 Ekim 2021 10:22

*** Rize'nin ilk golü faul.. hakem ve VAR atladı..

*** Muslera, Palabıyık'ın hemen yanında sarı kartın ardından topa vuruyor, 2.sarıdan atılmalıydı.. VAR karışamaz buna tamam ancak Palabıyık bunu atladı falan demem, bariz bir şekilde o 2.sarı kartı çıkaracak yüreği yoktu, o kartı çı-ka-ra-ma-dı..

*** Maç 2-2 iken Mustafa Muhammed adamın yüzüne vuruyor, 2.sarı çıkmadı.. VAR buna karışamaz, hadi hakemde bunu atladı diyelim..

*** GS'nin 3.golü dün gece Avrupa'da bile sosyal medyada alay konusu olmuş, futbol ile yakından uzaktan alakası olmayan, amerikan futbolu misali bir pozisyon..

bu ligde çok ilginç hakem hataları gördük her takıma, 50 metreden verilen penaltılarda gördü bu gözler ancak demek ki kısmette bunuda görmek varmış..

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
04 Ekim 2021 10:50

yalnız şöyle bir durum var kimse yazmamış .. tamam rizenin ilk golü faul ama aynı pozisyonun daha sertinin ilk yarı gs de yaptı hatta top ordan döndü feghuli karşı karşıya kaçırdı pozisyonu .. yani demem o ki rize gol yaptı gs atamadı hemen hemen aynı pozisyonda .. şimdi burda suçlu hakem mi oluyor onu anlamadım .. feghuli atsaydı rizenin ilk golünün kopyası faulle atacaktı ..

hüseyin_3232
Genel Müdür
04 Ekim 2021 15:21

Hakem genel olarak iki takımında lehine ve alehine hatalar yaparak berbat bir maç yönetti. Ancak bu yapılan hataların çoğu nasıl tesadüf ki Galatasaray lehine oldu.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kazandığı haftada Galatasaray geride kalmasın diye bir şekilde kazandırdılar maçı. Futbol dehası imPARAtor Fatih Terim hocalarınıda üzmemiş oldular böylece.

Bakalım sezon sonuna kadar neler neler izleyeceğiz.

Hukuk10
Genel Müdür
05 Ekim 2021 12:48

galatasayar'ın 3. golü tam bir facia izleyip izleyip gülüyorum böyle bişey nasıl mümkün olabilir artık gizli saklıda yapılmıyor aleni bence bu bir meydan okuma yani demek istiyorlarki galatarayar her zaman bu yarışın içinde tutulacak kötü de olsa iyi de olsa, baktık kaybediyor işte böyle güreşe güreşe attığı golü dahi veririz demek istyorlar bence ondan sonrada avrupada tek galibiyet alamadan geliriz 100 yılda futbolumuzun geldiği durum ortada, devam edin madem böyle bi 100 yıl sonra da bunları konuşuruz artık

alex 10
Editor
17 Ekim 2021 18:37

Taylan'ın sarısı var

Hakemin kırmızısı yok..

Dünyanın her yerinde ikinci sarıdan kırmızı Kart..

Başlık Rize ama bu haftada Konya..

Değişen sadece rakip..

17 Ekim 2021 20:55

Taylan kararı doğru

alex 10
Editor
17 Ekim 2021 21:01

Kara geceler biter mi??

Trabzon'u da ekle..

70 dk 10 kişi oynadık uydurma bir kırmızı kart nedeniyle.

Aynı hareketin 10 mislinisini Edgar yapar sarı bile çıkmıyor;)

Nwakaeme öldüresiye itiraz ediyor; hiçbir şey yok. Gustavo anında sarı kart..

Türk futbolu niye kötü gidiyormuş muş..

Daha da Beter olsun ..

Her hafta bir rezalet..

bu düzenle siz ancak Estonya Letonya ile yarışırsınız..

alex 10, 3 yıl önce

Taylan'ın sarısı var

Hakemin kırmızısı yok..

Dünyanın her yerinde ikinci sarıdan kırmızı Kart..

Başlık Rize ama bu haftada Konya..

Değişen sadece rakip..

ice.man
Kapalı
17 Ekim 2021 21:09

Ben böyle ligin ta ....

Eğer bu ................ a hakemlik yaptırırlarsa Fenerbahce yönetimine de yazıklar olsun.. Trabzon zerre top oynamadan kazandı çünkü şartlar ne olursa olsun kazandırılmak için çıkmıştı..

Diagne döve döve gol atarken oyna devam - ki başında çok net faul olduğu halde- , bugün omuz omuza ikili mücadelede aha yakaladım diye nasıl hırsla kırmızı veriyor operasyon çocuğu..

Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın Allahın belaları.. İstediğiniz oldu şanlı galatasarayınızı yarışa soktunuz..

Allah topunuzun belasını versin... Futbol değil sirk bu sirk.. Trabzondan cacık olmaz 10 kişilik takıma doğru düzgün pozisyona giremeden maç aldırıldılar zaten piyon onlar maksat abilerinin yolunu açmak...

Aslan1905
Daire Başkanı
22 Ekim 2021 16:53

sinirlenme olur böyle şeyler.

Ama Fenerde işler de o kadar iyi değil. En önemli sorununuz Mesut Özil

ice.man, 3 yıl önce

Ben böyle ligin ta ....

Eğer bu ................ a hakemlik yaptırırlarsa Fenerbahce yönetimine de yazıklar olsun.. Trabzon zerre top oynamadan kazandı çünkü şartlar ne olursa olsun kazandırılmak için çıkmıştı..

Diagne döve döve gol atarken oyna devam - ki başında çok net faul olduğu halde- , bugün omuz omuza ikili mücadelede aha yakaladım diye nasıl hırsla kırmızı veriyor operasyon çocuğu..

Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın Allahın belaları.. İstediğiniz oldu şanlı galatasarayınızı yarışa soktunuz..

Allah topunuzun belasını versin... Futbol değil sirk bu sirk.. Trabzondan cacık olmaz 10 kişilik takıma doğru düzgün pozisyona giremeden maç aldırıldılar zaten piyon onlar maksat abilerinin yolunu açmak...

HAGi 10
Daire Başkanı
28 Ekim 2021 23:57

Tabi Tabi sen Avrup kupalarından 0 puanla dön biz kupayı getirelim siz bu yıl sıradan 2 takıma yenil biz biz güçlü rakiplerimizi devirelim 2 şampiyonluğu hakemler verdi derken utanmalı insan Avrupa hakemleri ile de biz çok başarı elde ettik kedi erişemediği ciğere murdar dermiş :)))))

HAGi 10
Daire Başkanı
29 Ekim 2021 00:03

pardon biri ile kendi evinde berabere kalmıştı

HAGi 10
Daire Başkanı
29 Ekim 2021 00:07

2 puan ve 3. sıradasınız ,7 punla 1. sıradayız rakiplerinizde vasat

ice.man
Kapalı
29 Ekim 2021 13:47

Biri şu arkadaşa 2021 yılının bitmek üzere olduğunu hatırlatsın...

HAGi 10, 2 yıl önce

Tabi Tabi sen Avrup kupalarından 0 puanla dön biz kupayı getirelim siz bu yıl sıradan 2 takıma yenil biz biz güçlü rakiplerimizi devirelim 2 şampiyonluğu hakemler verdi derken utanmalı insan Avrupa hakemleri ile de biz çok başarı elde ettik kedi erişemediği ciğere murdar dermiş :)))))

HAGi 10
Daire Başkanı
29 Ekim 2021 16:42

ben de daha bitmemiş 2021 den bahsediyorum şuanda olipyakos denilen takıma evinde yenilen adı bile bilinmeyen bir takımla berabere kalan daha 2 puanı olan FB den bahsediyorum.diğer tarafta güçlü rakiplerini yenen GS puanı 7 siz zaten hep gelceğe şampiyon olarak başlar sonra da hayal kırıklığına uğrarsınız

ice.man, 2 yıl önce

Biri şu arkadaşa 2021 yılının bitmek üzere olduğunu hatırlatsın...

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi