Editörler : oto-danisman-expert
21 Eylül 2018 02:14

İkinci el otomatik vites hakkında

iyi geceler herkese öncelikle. ikinci el, fazla sorun çıkarmayacak otomatik araç bakıyorum son haftalarda. hyundai accent era'da karar verdim en son. 2010 model 1.4 team paket 151.000 kmde. sizce bu donanıma 39.000 fiyat normal midir ? ileride sorun çıkarır mı era ? bu fiyat aralarında astra, clio, punto, peugeotun çoğu modeli var ama yarı otomatikle uğraşmak çok da istemiyorum. era işimi ne derece görür kullananlardan tavsiye almak istiyorum. iyi forumlar

mhrrmk
Kapalı
21 Eylül 2018 08:45

Lpg şart yoksa otomatıkler bıraz fazla yakıyor

ugurkartal09
Aday Memur
21 Eylül 2018 09:42

bu fiyatta era ideal seçim mi peki
mhrrmk, 6 yıl önce

Lpg şart yoksa otomatıkler bıraz fazla yakıyor

ugurkartal09
Aday Memur
21 Eylül 2018 20:13

yok mu yardımcı olacak
22 Eylül 2018 00:06

Benim tavsiyem toyota honda marka araçlara yönel... hyundai de otomatik konusunda başarılıdır.... diğer pejo ve fiatı pek önermem ... tam otomatik opel modelleri de olur

ugurkartal09
Aday Memur
22 Eylül 2018 02:17

araçta hasar değişen yok fakat sağ kapılarda lokal boya var. sağ çamurluklarda parça boya var. alınır mı peki sizce. takas yoluyla satış yapacağım için imkanlar kısıtlı
oto-danisman-expert, 6 yıl önce

Benim tavsiyem toyota honda marka araçlara yönel... hyundai de otomatik konusunda başarılıdır.... diğer pejo ve fiatı pek önermem ... tam otomatik opel modelleri de olur

22 Eylül 2018 12:55

Boyayı sorun etmeyin....

bulaşıkkk
Yasaklı
23 Eylül 2018 14:36

Yaklaşık 5 yıldır era dizel otomatik kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Normal bakımlar dışında hiç masrafı olmadı.

ugurkartal09
Aday Memur
23 Eylül 2018 21:57

tamamdır teşekkür ederim. ön sislerin hemen yanında bi göçük var küçük sayılmaz. bunun için boya ya da parça değişimi gerekli mi ? plastik mi o taraf

Boyayı sorun etmeyin....

ugurkartal09
Aday Memur
23 Eylül 2018 21:58

1.4 benzinli bakıyorum memnun eder mi
bulaşıkkk, 6 yıl önce

Yaklaşık 5 yıldır era dizel otomatik kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Normal bakımlar dışında hiç masrafı olmadı.

bulaşıkkk
Yasaklı
24 Eylül 2018 12:31

Lpgli olursa daha iyi olur. Otomatiğinde sorun yaşayacağınızı zannetmem.

ugurkartal09, 6 yıl önce
1.4 benzinli bakıyorum memnun eder mi

ugurkartal09
Aday Memur
25 Eylül 2018 11:26

teşekkür ederim yardımlar için. kendi aracımı satmam lazım
bulaşıkkk, 6 yıl önce

Lpgli olursa daha iyi olur. Otomatiğinde sorun yaşayacağınızı zannetmem.

26 Eylül 2018 06:27

Era otomatik olarak sizi üzmez masrafsız basit bir araç tipik uzak doğu aracı tıpkı toyota honda gibi. Ama konfor ve kalite namına hiç birşey beklemeyin.

ugurkartal09
Aday Memur
27 Eylül 2018 00:18

rahatsız ediyorum sürekli ama accent era mı cruze mu ? dolanırken cruze denk geldi aşağı yukarı fiyatları benzer ve cruze daha cazip gerek görüntüsü gerek astra gibi olması çoğu özelliğiyle. ikisinden hangisinin otomatiği iş yapar ? cruze bakmamın nedeni onun da tam otomatik olması
28 Eylül 2018 20:58

Biraz arabadan anlayan biri cruze dururken eraya bakmaz bile. Cruze zaten bir üst sınıf. Şimdiki araçların çoğu zaten kaliteli öyle sürekli arıza açan araç yok. Cruze eraya göre daha sağlam konforlu geniş ve donanımlı olur ama buna karşılık biraz daha fazla yakar ve parça ve bakım maliyeti biraz daha yüksek olur. Ben olsam kesinlikle cruze alırdım.
ugurkartal09, 6 yıl önce
rahatsız ediyorum sürekli ama accent era mı cruze mu ? dolanırken cruze denk geldi aşağı yukarı fiyatları benzer ve cruze daha cazip gerek görüntüsü gerek astra gibi olması çoğu özelliğiyle. ikisinden hangisinin otomatiği iş yapar ? cruze bakmamın nedeni onun da tam otomatik olması

o.b.
Kapalı
04 Ekim 2018 15:46

usta corolla d-4d motor dizel otomatik hakkında yorumun nedir

maskov87
Başbakan Müsteşarı
07 Ekim 2018 16:51

Hyundai - kia gibi kore araçlarının otomatiklerinden çekinmeyin. ikinci elde de gönül rahatlığıyla alınır.

sakaya.fırat
Yasaklı
07 Ekim 2018 22:51

Yakıtı nasil

bulaşıkkk, 6 yıl önce

08 Ekim 2018 21:49

Onlar basit hasarlar... görmeden bişey söylemek zor

ugurkartal09, 6 yıl önce
tamamdır teşekkür ederim. ön sislerin hemen yanında bi göçük var küçük sayılmaz. bunun için boya ya da parça değişimi gerekli mi ? plastik mi o taraf

Baysevgilicanavar
Aday Memur
09 Ekim 2018 15:17

Bütçenize göre alabileceğiniz aracı belirleyin. Sonra internet üzerinden alacağınız araçla ilgili kullanıcı şikayetlere bakın inceleyin. Ör: Fiat Punto yarı otomatik şanzımanları üretim hatalıdır. Not: Kullanıcı hatası ve bakımsızlık nedeniyle şikayetleri dikkate almayın. Otomatik vites kullananlar şanzıman yağını değiştirmeyi bilmezler unuturlar bunun gibi ...

D.K 27
Memur
09 Ekim 2018 23:00

tavsiyem 2 araç olacak.toyota yaris yada polo.yarisin şanzıman harika sorun yaşamazsın asla.
ugurkartal09, 6 yıl önce
yok mu yardımcı olacak
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi