Editörler : E.Kayı Han
22 Temmuz 2019 15:15

İçişleri mülakat sonuçlarını açıklasın!

memurlar.net olarak bu konu hakkında bir haber daha yapsaniz binlerce kişi bu sonucu bekliyor

memurolcazyakinda
Aday Memur
22 Temmuz 2019 15:19

evet yasal 60 gün iş süresi doldu soruşturma ne beklenmektedir ???

Albayrrak
Aday Memur
22 Temmuz 2019 15:21

sahil güvenlik mülakatı 2 ayda açıklandi 112 mülakatı neden 3 ay olduğu halde hayla açıklanmadı ikiside İçişleri bakanlığına bağlı

atamaeem2019
Aday Memur
22 Temmuz 2019 15:25

tahminimce açm ler tam olarak faliyete geçmedi ve atama olursa maaş verileceği için böyle bekletiyorlar dolayısı ilede sonuçları belli olan atamayı geciktiriyorlar böyle.

tugcekaplan
Aday Memur
22 Temmuz 2019 16:05

Sanmıyorum. Sadece 112 değil valiliklere de alım yapıldı bu ilanda. Öyle bile olsa sonuçları açıklayıp işe başlama süresini ileri atabilirler.
atamaeem2019, 5 yıl önce

tahminimce açm ler tam olarak faliyete geçmedi ve atama olursa maaş verileceği için böyle bekletiyorlar dolayısı ilede sonuçları belli olan atamayı geciktiriyorlar böyle.

Akguness
Aday Memur
22 Temmuz 2019 23:26

En azından bizde atandık mı atanmadik mı biliriz ona göre yolumuza bakarız.
tugcekaplan, 5 yıl önce
Sanmıyorum. Sadece 112 değil valiliklere de alım yapıldı bu ilanda. Öyle bile olsa sonuçları açıklayıp işe başlama süresini ileri atabilirler.

atamaeem2019
Aday Memur
22 Temmuz 2019 23:32

az önce baktım içişlerinin alımlarına bi kaç alımınıda mulakattan 4 ay sonra açıklamış.eğer 4 ay olursa bayramdan sonra açıklarlar büyük bi ihtimalle

tugcekaplan, 5 yıl önce

tugcekaplan
Aday Memur
23 Temmuz 2019 08:36

Evet. Öyle olacak gibi duruyor.
atamaeem2019, 5 yıl önce

az önce baktım içişlerinin alımlarına bi kaç alımınıda mulakattan 4 ay sonra açıklamış.eğer 4 ay olursa bayramdan sonra açıklarlar büyük bi ihtimalle

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi