Editörler : swat3410
07 Şubat 2023 12:17

Deprem bölgesine dilekçe ile gitmek
Deprem bölgesinde çalışmak için dilekçe yazsam kabul edilir mi acaba. Bilgili abilerim cevaplarsa teşekkür ederim.

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
07 Şubat 2023 13:27

Bağlı olduğun ilçe yada il personele ulaş, istekli olanlar uçak bileti temin edilip gönderiliyor, 2 kafile gitti benim bildiğim

Policee11
Aday Memur
07 Şubat 2023 13:28

Anladım çok teşekkür ederim. Ailemde deprem bölgesinde durumları kötü, hiç değilse onlara yakın olayım
07 Şubat 2023 19:38

Deprem bölgesine 10bin polis gönderildi dedi bakan bey nerelerden gitti bu arkadaşlar nasıl başvuruluyor

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
07 Şubat 2023 20:10

Burda sormak yerine ilçende yada ilinde personel şubene sorsa idin, bu akşam gidicek kafile ile giderdin.

yakışıgım, 1 yıl önce

Deprem bölgesine 10bin polis gönderildi dedi bakan bey nerelerden gitti bu arkadaşlar nasıl başvuruluyor

aynasızz55
Yasaklı
07 Şubat 2023 20:58

Yazildik ama hala haber yok.

Gece mi gidilcek yarın mi bekliyoruz.

07 Şubat 2023 21:11

Herkesi kendin gibi dangalak sanma sorduk öyle Bi yazı gelmedi dediler neyse senin gibi mallarla muhatap olmayacam

misyon.2010, 1 yıl önce

Burda sormak yerine ilçende yada ilinde personel şubene sorsa idin, bu akşam gidicek kafile ile giderdin.

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
07 Şubat 2023 21:28

Kardeş (¿) Üç gündür ilk sabah dahil istekli olanlardan 3 kafile gitti, personele gidicen bizzat soracan eğer polissen, başka bişi isen sieeeeee

yakışıgım, 1 yıl önce

Herkesi kendin gibi dangalak sanma sorduk öyle Bi yazı gelmedi dediler neyse senin gibi mallarla muhatap olmayacam

Policee11
Aday Memur
07 Şubat 2023 21:37

Nerede gittiler isim aldılar sadece hala bekliyorum
misyon.2010, 1 yıl önce

Kardeş (¿) Üç gündür ilk sabah dahil istekli olanlardan 3 kafile gitti, personele gidicen bizzat soracan eğer polissen, başka bişi isen sieeeeee

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
07 Şubat 2023 22:30

Kardeş, bulunduğun ili bilmiyorum, seni tanımıyorum, ama nasıl gideceğini söylüyorum bunda anlaşılmayan bişi yok, mesai saatinde il emniyete gidip orada personel şubeyi bulacaksın, içeri girip, deprem bölgesine gönüllü gitmek istiyorum diyeceksin, orada hazır dilekçe var onu dolduracaksın, akşama kadar hazırlığını yap onay çıkınca biz seni arayacaz diyecekler, o saatte il emniyetin önünden hareket edilecek, uçak yada otobüsle diyecekler, ben yardımcı olmaya çalışıyorum ama burada yazışarak bişi elde edemezsin ok?

Policee11, 1 yıl önce
Nerede gittiler isim aldılar sadece hala bekliyorum

resulank18
Memur
07 Şubat 2023 23:26

Afat eğitimi almayanlari göndermiyor İstanbul

Polisesii13
Aday Memur
07 Şubat 2023 23:41

Allah yardımcıları olsun depremzedelerin. Ölenlere allahtan rahmet diliyorum zaten inşallah şehit oldular bu pis dünyadan kurtuldular. Enkaz altındakilere bir an önce kurtulur özellikle çocuklara dayanamiyorum Allah'ın hiç birini annesi babasız bırakmasın. Çok çok üzgünüz.... Dünya gercekten ne kadar boşsun!!! Her şey zor yaşamak zor insan olmak zor anne olmak zor geçim Zor ölüm zor... Bizim manevi olarak zaten evimiz basimiza yıkılmıştı 7 ay önce 6000 ihracla!!! Millet bir anda damga yiyip işsiz kaldılar.... Şimdi de evsiz... 15 temmuzda tankın üstünde olan eşimi çıkardılar. Şimdi bile diyor ki gönüllü gitmek istiyorum böyle eli kolu bağlı oturmak istemiyorum. Devletimiz alsın geri masum askeri polisi yine bu devlete millete hizmet etsinler ailelerinden önce Lütfennnnn!!!!! Bize ailemiz destek oldu maddi anlamda olamayanlar vardır elbet yazık onlara çocuklarına nasıl bakıyorlar aklım almıyor benim artık!!!!!!

geçti o günler
Aday Memur
09 Şubat 2023 14:10

YAZI GELDİ,BAYANLAR BILE ISMINI VERDI HEMEN....

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi