Editörler : E.Kayı Han

Mateacher70
Kapalı
07 Temmuz 2013 23:59

Ben niye panikliyim?

Benim isyanım mhp ve chp yüzünden akpnin oylarının artması.

öyle olmuyor mu?

bir olaya takılı kalıyosunuz.

Genelden bakın bakalım %30-%48-%51 oy oranıyla gelen bir parti var ve muhalefet hep aynı kim mhp-chp..

Ben mhp ye gönül vermiş birisi olarak partimin iktidar olduğunu göremeyecek miyim bu ülkede?

kızan.efe, 11 yıl önce

akp de chp de bdp de partisiz sarıgül de icazeti ABD den aldılar:

İcazeti Millet olan bir tek MHP dir

Şimdi bunu millet gördü.

Paniğiniz bu yüzden.....

altai2
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 00:02

O bahsettiğin seçimde MHP'ye emniyet ya da mit tarafından sistemli bir operasyon yapıldığı aşikardı. Hatta medya da kullanıldı sürekli MHP'nin baraj altında kaldığı bir meclisin propagandası yapıldı ama tutmadı. Sen olayı o seçime göre yorumlayıp işte Bahçeli %14'ü başarı olarak görüyor diyemezsin. Bugün de aynı propagandalar, operasyonlar yapılıyor. MHP çözümden sonra tabela partisi olacak vs gibi. Akp mitinginde bozkurt sembolü kullandırılması gibi, sahte ülkücüler yaratıp bunlar üzerinden çirkin propagandalar yapılıyor. Ama yine de %14 bizim tarafımızdan başarı olarak falan görülmüyor MHP'nin oy potansiyeli daha fazladır. İktidarın Abd, cemaat, medya, istihbarat desteğine rağmen MHP'ye güvenen kitle oldukça fazladır. Önemli olan onların ikna edilmesi...

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 00:02

Panik yapmayınız...

Son kaçınılmaz...

Ucuz numaralarınızı millet yemiyor.

Git bir kahvehaneye sor "Üç hilalli bayrakların akp mitinginde işi ne?

Yoksa ülkücüler akp ye destek mi veriyorlar" de...

Cevabı 70 yaşına gelmiş bir amca versin...

Hadi len ordan! :))))))

Als İkh Kan, 11 yıl önce

Ama Oktay Vural'ın tepkileri yanlıştı

BDP'liler grup toplantısında duran adam eylemi yapmıştı

Oktay Vural da aynı eylemi mecliste yapmıştı

Yani olmuyor

MHP de bir karar versin artık

Neciyse

Nalcı ve mıhçılık tutmaz

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 00:04

2007 de sandık operasyonu;

2011 milletin algısına yapılan operasyon...

2015 inşallah kurtuluş...

Mateacher70, 11 yıl önce

Ben niye panikliyim?

Benim isyanım mhp ve chp yüzünden akpnin oylarının artması.

öyle olmuyor mu?

bir olaya takılı kalıyosunuz.

Genelden bakın bakalım %30-%48-%51 oy oranıyla gelen bir parti var ve muhalefet hep aynı kim mhp-chp..

Ben mhp ye gönül vermiş birisi olarak partimin iktidar olduğunu göremeyecek miyim bu ülkede?

dreamer66
Şef
08 Temmuz 2013 00:07

canım başbakanım.%60la yola devam durmak yok

Als İkh Kan
Müsteşar Yardımcısı
08 Temmuz 2013 00:09

Sn. Kızan Efe Arkadaş;

Hasta mısınız nedir

Ama komiksiniz bu da bir gerçek

altai2
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 00:10

Sen de fikir diye bir şey var mı? İki satır yazı yazabilir misin?

dreamer66, 11 yıl önce

http://www.youtube.com/watch?v=OxSZeWNAmTA

Mateacher70
Kapalı

Hocam söylediklerinde haklısın.Bak bende bu partiye oy verdim 2 seçimdir.Ama artık bahçeliyi istemiyorum.Çünkü halk bakıyor oy vereceği partinin başındaki adama .Bahçeliden başbakan olmaz erdoğan olsun diyolar haksızda sayılmazlar.Ben mhp nin yönetim kadrosunda akıllı eğitimli bir çizgisi ve Türk insanı duruşu olan kimselerin gelmesini istiyorum.Bugün mhp ve chp nin başlarındaki adamlar için halk en az erdoğan kadar başbakanlığı yürütebilir kanaatinde olsalardı akp bu kadar oy alabilir miydi sence?ben ömür boyu %14 oy alması için oy vermiyorum ki bu partiye

altai2, 11 yıl önce

O bahsettiğin seçimde MHP'ye emniyet ya da mit tarafından sistemli bir operasyon yapıldığı aşikardı. Hatta medya da kullanıldı sürekli MHP'nin baraj altında kaldığı bir meclisin propagandası yapıldı ama tutmadı. Sen olayı o seçime göre yorumlayıp işte Bahçeli %14'ü başarı olarak görüyor diyemezsin. Bugün de aynı propagandalar, operasyonlar yapılıyor. MHP çözümden sonra tabela partisi olacak vs gibi. Akp mitinginde bozkurt sembolü kullandırılması gibi, sahte ülkücüler yaratıp bunlar üzerinden çirkin propagandalar yapılıyor. Ama yine de %14 bizim tarafımızdan başarı olarak falan görülmüyor MHP'nin oy potansiyeli daha fazladır. İktidarın Abd, cemaat, medya, istihbarat desteğine rağmen MHP'ye güvenen kitle oldukça fazladır. Önemli olan onların ikna edilmesi...

kızan.efe
Yasaklı

komiklik arıyorsan aynaya bak... :))))))

Als İkh Kan, 11 yıl önce

Sn. Kızan Efe Arkadaş;

Hasta mısınız nedir

Ama komiksiniz bu da bir gerçek

dreamer66
Şef
08 Temmuz 2013 00:12

klavyem bozuk.online klavyede zor oluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Z8YTgWjyDiw

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 00:12

Kurtuluş kelimesinin oy skalasındaki oranı kaç?

kızan.efe, 11 yıl önce

2007 de sandık operasyonu;

2011 milletin algısına yapılan operasyon...

2015 inşallah kurtuluş...

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 00:13

kurtuluştan sonrası üç nokta...

Skalanda al istediğin yere koy...

Mateacher70, 11 yıl önce

Kurtuluş kelimesinin oy skalasındaki oranı kaç?

Als İkh Kan
Müsteşar Yardımcısı
08 Temmuz 2013 00:14

Çok komik olmuş

Artık neden gülüyorsanız

Nedense şimdi yazdıklarınızla aklıma Cennet Mahallesi diye bir dizi vardı orada Pembe karakteri var; onu getirdiniz

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 00:16

Bak buraya yazıyorumm %15 i geçerse öp başına koy..

kızan.efe, 11 yıl önce

kurtuluştan sonrası üç nokta...

Skalanda al istediğin yere koy...

ramazzoi11
Şube Müdürü
08 Temmuz 2013 00:16

yok öyle değil işte.

vur de vuralım öl de ölelim muhabbetine geçmişlerdir..

altai2, 11 yıl önce

MHP'nin tutumu başbakanın tutumundan bile doğrudur. "Yüzde elliyi zor tutuyorum" deyip kitleleri kışkırtmıştır. Ama MHP bu kaos ortamında sandığı adres gösterdi yasadışı eylemleri değil! İyi ki hükümet yanlısı değilsin bir de öyle olsan acaba ne kadar haksız bir yorum yapabilirdin bilmiyorum...

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 00:17

komikliğe takmışsın kafayı...

yorgan kısa galiba...

iyi çek de açıkta kalmasın komik yerler...

Als İkh Kan, 11 yıl önce

Çok komik olmuş

Artık neden gülüyorsanız

Nedense şimdi yazdıklarınızla aklıma Cennet Mahallesi diye bir dizi vardı orada Pembe karakteri var; onu getirdiniz

altai2
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 00:18

Hocam kimse Bahçeli için çılgınca tezahürat yapmıyor. Ancak şu da bir gerçek Erdoğan seçilmişten çok atanmış bir lider gibi. Kendisi de bir görev üzere başa getirildiğini söyledi. Atadıkları bu adama devletin tüm kurumları ile, medya ile destek sağladılar. Amerika'nın tüm politikalarına istisnasız destek veren bir lider mi yoksa sıradan bir adam mı dersen ben sıradan adama seçerim. Çünkü diğerinden şüphe duyuyorum. Kime çalışıyor bu adam diyorum. Güneydoğu'da artık devlet diye bir şey yok. 4 ayaklı kürdistan'ın kurulmasına resmen destek veriyor ülkemiz. Maliki'yi değil Barzani'yi muhatap alıyor devlet. Yani ben Erdoğan'ı samimi bulmuyorum. Kağıttan da okusa, 100 metrede 50 kere de düşse samimiyetine inandığım Bahçeli'den yanayım...

Mateacher70, 11 yıl önce

Hocam söylediklerinde haklısın.Bak bende bu partiye oy verdim 2 seçimdir.Ama artık bahçeliyi istemiyorum.Çünkü halk bakıyor oy vereceği partinin başındaki adama .Bahçeliden başbakan olmaz erdoğan olsun diyolar haksızda sayılmazlar.Ben mhp nin yönetim kadrosunda akıllı eğitimli bir çizgisi ve Türk insanı duruşu olan kimselerin gelmesini istiyorum.Bugün mhp ve chp nin başlarındaki adamlar için halk en az erdoğan kadar başbakanlığı yürütebilir kanaatinde olsalardı akp bu kadar oy alabilir miydi sence?ben ömür boyu %14 oy alması için oy vermiyorum ki bu partiye

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 00:19

genarın anketine benzemez seçimler dediğim gibi bir amerikulli mitukulli cematikulli olmazsa...

Mateacher70, 11 yıl önce

Bak buraya yazıyorumm %15 i geçerse öp başına koy..

Toplam 158 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi