Editörler : Pangaea
26 Temmuz 2020 16:28

28 Temmuz'da mülakat sıralamaları açıklanacak mı?

Arkadaşlar biliyorsunuz, ilk atamada mülakata gidenler, isteğe bağlı olarak ek atamada mülakata gitmedi.

Mevcut mülakat puanını kullandı.

Bu hakkını kullanan veya kullanmayan herkes, 28 Temmuzda güncel mülakat sıralamasını görebilecek mi,

bilginiz var mı?

sspks
Memur
26 Temmuz 2020 16:42

Evet herkesinki açıklanacak tabiki sadece bu mülakata gidenlerin açıklansa olmazki hepsinin aciklanacak anlami. Olmaz yani tercih yapılacak elde sıralama yok herkes olacak sıralama da

birogretmenim
Aday Memur
26 Temmuz 2020 17:34

Hocam şimdiye kadar her mülakat sonucunda mülakat sıralaması açıklanıyor muydu?

Mülakat puani açıklayıp sıralamasını açıklamama durumu olmaz değil mi?

sspks, 4 yıl önce

Evet herkesinki açıklanacak tabiki sadece bu mülakata gidenlerin açıklansa olmazki hepsinin aciklanacak anlami. Olmaz yani tercih yapılacak elde sıralama yok herkes olacak sıralama da

matteacherss
Yasaklı
26 Temmuz 2020 18:39

siralama net aciklanacak mulakata gitmeyenlerde siralamaya dahil cunku şuanda sistemde buzim mulakat puanimuz gorunuyor.

geography5
Aday Memur
26 Temmuz 2020 18:51

Arkadaşlar 2018liler ek atamaya haziran ek atama basvurmuyor değil mi?

geography5
Aday Memur
26 Temmuz 2020 18:53

Olmaması lazım çünkü 2 yıl doldu

drssmyrdm
Şef
26 Temmuz 2020 20:44

açıklanıyor her mülakat sonrası sıralama, sonra itirazlar ve tercih süreci başlıyor
birogretmenim, 4 yıl önce

Hocam şimdiye kadar her mülakat sonucunda mülakat sıralaması açıklanıyor muydu?

Mülakat puani açıklayıp sıralamasını açıklamama durumu olmaz değil mi?

drssmyrdm
Şef
26 Temmuz 2020 20:45

başvurabiliyor, zira sınav eylül'de daha iki ay daha puanlar kullanılabiliyor.
geography5, 4 yıl önce

Arkadaşlar 2018liler ek atamaya haziran ek atama basvurmuyor değil mi?

geography5
Aday Memur
26 Temmuz 2020 22:18

Ölmüsuz aglayanimiz yok:(((

Sabriokan
Aday Memur
27 Temmuz 2020 00:25

Çalışıp 74-75 alamayıp 2018liler ek atamaya başvuruyor puan 70 e düşmüyor diye yakınıyorsanız gerçekten ölmüşsünüz ağlayanınız yok.

geography5, 4 yıl önce

Slltp25
Aday Memur
27 Temmuz 2020 01:36

Sabriokan hocam branşınız nedir merak ettim.74-75 almaktan bahsetmişsiniz de çalışmadan bile alınabilir.Zor bi sey değil tabi branşa göre değişir:)

Qwertyu1
Aday Memur
27 Temmuz 2020 08:36

Hocam puanınızı ilk mülakat sıralamanız kaç ? Coğrafyacıyla konuşamadım bu dönemde.
geography5, 4 yıl önce

Sabriokan
Aday Memur
27 Temmuz 2020 08:53

Sınıf öğretmenliği hocam,bizde alan sınavı düşürüyor puanları ama yine de çalışmadan 70 küsür alınıyor, çok insan 2018 yüzünden diyip duruyor da düzgünce çalışmadan ona binaen söyledim yoksa sadece yazan hocamızın şahsına değil sözüm.

Slltp25, 4 yıl önce

Sabriokan hocam branşınız nedir merak ettim.74-75 almaktan bahsetmişsiniz de çalışmadan bile alınabilir.Zor bi sey değil tabi branşa göre değişir:)

geography5
Aday Memur
27 Temmuz 2020 10:05

Zor bir sınava gir emek ver yüksek puan al sonra gerilerdeki adam senin önüne gecsin hocam senin durumlardan haberin yok anlaşılan

Sabriokan
Aday Memur
27 Temmuz 2020 10:31

Düşünmeden yazdım hocam, bölüm farklılığını düşünmedim bir an, sonra da silinmediği için geri alamadım. Bizim bölümde çok fark yok hemen hemen aynı sırada ama diğer bölümlerde sorun olanlar var sanırım. Hakkımızda hayırlısı olsun, hakkınızı helal edin kırdıysam.

geography5, 4 yıl önce

Zor bir sınava gir emek ver yüksek puan al sonra gerilerdeki adam senin önüne gecsin hocam senin durumlardan haberin yok anlaşılan

geography5
Aday Memur
27 Temmuz 2020 11:01

Hepimiz için hayırlısı olsun hocam

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi