Editörler : swat3410
12345678910111213»
10 Ocak 2023 11:56

Bejliyoruz okullar kapannca ciksaydi bari

Miralay1071
Aday Memur
10 Ocak 2023 12:11

İnşallah sadece dava açanları çağırırlar, inşallah daha da kendinden nefret ettirmez EGM.
JW Argo İzmir 3310, 1 yıl önce
Bejliyoruz okullar kapannca ciksaydi bari
10 Ocak 2023 12:13

Beklenti bu ay içinde çıkması şeklinde, herkes için hayırlısı olsun inşallah
12 Ocak 2023 01:56

Anayasa Mahkemesinin kararı Resmi Gazate'de yayınlandı, KARARI BEKLEYEN HERKESE HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
12 Ocak 2023 03:19

Hayırlı olsun. 257 sayfa oku oku bitmiyor
12 Ocak 2023 09:05

97. Sayfadan başlıyor bizi ilgilendiren kısım
Adcet, 1 yıl önce
Hayırlı olsun. 257 sayfa oku oku bitmiyor

Serkan212121212121
Aday Memur
12 Ocak 2023 09:53

Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun bu saatten sonra süreç nasıl ilerler fikri olan var mi

12 Ocak 2023 09:58

Süreç için istişare yapılıyor gerekli bilgilendirmeyi buradan yapacağım Önemli olan kısmı kazandık bundan sonrası teferruat Ayrıca tazminat davasının da önü açıldı
Serkan212121212121, 1 yıl önce

Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun bu saatten sonra süreç nasıl ilerler fikri olan var mi

Diegosan
Memur
12 Ocak 2023 11:44

Bende ihraçtan döndüm, polis memuru olarak başlattılar. Bugün bile araştırma merkezi olmasını o kadar çok isterdim ki anlatamam. Gelin bakalım, her yeni girdiğiniz ortamda yeniden o günleri hatırlayın, sanki egm yi bilmiyorsunuz. Araştırma merkezi bana göre fırsattı ve siz bu fırsatı ellerinizle kaybettiniz.
12 Ocak 2023 11:51

Araştırma merkezi ucube bir kurumdu, ben 30 sene hizmet ettiğim kuruma hakkım olarak devam etmek isterken cebren ve hile ile istemediğim kuruma verildim Hukuk Adalet geç de olsa işliyor, hakkımızı aldık sonunda Benim için onur şeref haysiyet daha önemli Araştırma Merkezine verilmek aklanmak değil ki neyinin kıymetini bilelim Aslanlar gibi üniformayı giyip kaldığımız yerden devam edeceğiz
Diegosan, 1 yıl önce
Bende ihraçtan döndüm, polis memuru olarak başlattılar. Bugün bile araştırma merkezi olmasını o kadar çok isterdim ki anlatamam. Gelin bakalım, her yeni girdiğiniz ortamda yeniden o günleri hatırlayın, sanki egm yi bilmiyorsunuz. Araştırma merkezi bana göre fırsattı ve siz bu fırsatı ellerinizle kaybettiniz.

Diegosan
Memur
12 Ocak 2023 11:53

Sizin için hayırlı olsun, işiniz bitmiş kurumla. Genç arkadaşlar da sizin gibi emeklilikleri gelene kadar aynı duygular içinde olurlar inşallah.
Kuzey992009, 1 yıl önce
Araştırma merkezi ucube bir kurumdu, ben 30 sene hizmet ettiğim kuruma hakkım olarak devam etmek isterken cebren ve hile ile istemediğim kuruma verildim Hukuk Adalet geç de olsa işliyor, hakkımızı aldık sonunda Benim için onur şeref haysiyet daha önemli Araştırma Merkezine verilmek aklanmak değil ki neyinin kıymetini bilelim Aslanlar gibi üniformayı giyip kaldığımız yerden devam edeceğiz
12 Ocak 2023 11:57

Konunun emeklilik ile alakası yok Ben polis kalabilmek için 2 kere şark hizmeti yaptım 9 senem şarkta geçti, madem başka kuruma vereceksin neden benim hayatımdan 9 sene çaldın, kısacası ben mesleğime aşığım, polis kalmak istemeyen zamanında polis olmamalıydı, çünkü istemeden sevmeden yapılacak bir meslek değil
Diegosan, 1 yıl önce
Sizin için hayırlı olsun, işiniz bitmiş kurumla. Genç arkadaşlar da sizin gibi emeklilikleri gelene kadar aynı duygular içinde olurlar inşallah.

Diegosan
Memur
12 Ocak 2023 11:58

Yanlış anlamayın bende kurumu seviyorum, meslek bence yapılacak en güzel iş. Ama içinde bulunduğumuz şartlarda kurum normal haliyle bile çekmek zorken, ihraçtan dönmüş biri olarak her zaman yaralı hissediyorum. O sebepten kimseyle işim olmadığı bir yer çok daha cazip geliyor malesef. Neyse dediğim gibi hepiniz için hayırlı olsun. Allah Ayağınıza bundan sonra taş değdirmesin.

umit2733
Memur
12 Ocak 2023 12:02

Aynen Amirim. Benim fikrim de öyle 👏👏👏👏👏

Kuzey992009, 1 yıl önce
12 Ocak 2023 12:02

Valilikte baslayali yil olmak uzere ne adam gibi maas yaptilar ne derece kademe hala yaoacaklar ars mer ariyorum muhatap yok sahipsiz ortada kaldik vs vs
Diegosan, 1 yıl önce

Diegosan
Memur
12 Ocak 2023 12:05

Uzasın konu diye yazmadım, içimden geçeni yazdım. Tekrar hayırlı olsun. Teşkilat olarak Allah yardımcımız olsun.
12 Ocak 2023 12:07

İhraç olduk sonra iade olduk diye neden yaralı olalım, haksız hukuksuz yargılanmadan attılar bizi, geri dönünce göğsümüzü gere gere görevimizi yapacağız, yan gözle bakanın gözünü oyarım, kaç tane kurum bizi aklamışken kimsenin şüpheyle bakmak haddi değil, EGM kimsenin tapulu yeri babasının çiftliği değil Şimdi sırada bizi haksız yere atanlardan tazminat almaya geldi, çünkü AYM tazminatın da önünü açtı, şimdi kakara kikiri ederek bizim atanlar düşünsün
umit2733, 1 yıl önce

Aynen Amirim. Benim fikrim de öyle 👏👏👏👏👏

12 Ocak 2023 12:38

Yazdıklarıma Eksi puan veren şerefsiz bir fetöcü takip ediyor bu sayfayı, hadi yavrum sen git fetö itinin donunu kokla sümüklü peçetesini öp, sana ekmek çıkmaz burdan
12 Ocak 2023 12:43

Şef ;) Bura geri gel bildigin yerler ben burayi yazmaycm kutukten dolayi
Kuzey992009, 1 yıl önce
Yazdıklarıma Eksi puan veren şerefsiz bir fetöcü takip ediyor bu sayfayı, hadi yavrum sen git fetö itinin donunu kokla sümüklü peçetesini öp, sana ekmek çıkmaz burdan
12 Ocak 2023 12:47

Bende düzenimi kurdum, bulunduğum rütbede yaş haddime 5 sene var istediğim yeri tercih edebiliyorum o yüzden kendi ilimi ve komşu illeri yazıp kendi evimden gidip gelmeyi planlıyorum
JW Argo İzmir 3310, 1 yıl önce
Şef ;) Bura geri gel bildigin yerler ben burayi yazmaycm kutukten dolayi
Toplam 315 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi