Editörler : ayşegül bgm

Buklelikız
Aday Memur
20 Şubat 2020 19:37

Nerden bakıyoruz ben bulamadım
Şerafettin112, 4 yıl önce

Arkadaşlar Eşimin istediği ilde 3 kişilik kadro açmışlardı. istediği kadroyada onla birlikte 3 kişi başvurmuş ve 2 kişi onaylanmış 1 kadro boş kalmış .eşime görev yaptığı ilde daha fazla kadro ihtiyacı olduğu için red cevabı vermişler . itirazda bulundum 1 kadro boş kalmış diye. ayrıca 5 aylık kızımın olduğunu ve süt alerjisi olduğunu dikkatli bakılması gerektiğini tayin istediğimiz ilde ailelerimizin olduğunu ve çocuğa onların bakıcağını belirttim. Bi sonuç alırmıyız aceba ???

Muhammed212147
Aday Memur
20 Şubat 2020 22:14

Arkadaşlar bana uygunluk geldi. Ama baş vurduğum şehirde benim pozisyonda 8 kişilik konteyjan açıldı. 4 kişi uygunluk vermiş. Bu durumda benim unvanda olup aynı şehir e tercih veren 4 kişi içinde kura niçin yapılacak ki. Kura gerek anladığım kadarıyla

Şerafettin112, 4 yıl önce

Arkadaşlar Eşimin istediği ilde 3 kişilik kadro açmışlardı. istediği kadroyada onla birlikte 3 kişi başvurmuş ve 2 kişi onaylanmış 1 kadro boş kalmış .eşime görev yaptığı ilde daha fazla kadro ihtiyacı olduğu için red cevabı vermişler . itirazda bulundum 1 kadro boş kalmış diye. ayrıca 5 aylık kızımın olduğunu ve süt alerjisi olduğunu dikkatli bakılması gerektiğini tayin istediğimiz ilde ailelerimizin olduğunu ve çocuğa onların bakıcağını belirttim. Bi sonuç alırmıyız aceba ???

Muniroglu
Aday Memur
21 Şubat 2020 11:48

red gelen arkadaşlardan itiraz eden var mı ya da daha önce itiraz edip olumlu geri dönüş alan var mı arkadaşlar nasıl yapmalıyız bilen yardımcı olabilir mi bulunduğu ilde daha fazla personel ihtiyacı var gerekçesiyle Red aldık biz

Şerafettin112
Aday Memur
21 Şubat 2020 13:23

bizede bu sbepten dolayı red verdiler ankaradan nevşehire sitedik . bakanlığa yakın olduğum için gittim ve görüşme yaptım. pdc durumu ankara yüzde 89 nevşehir 95 dediler. boş kalan yer olduğunu vs söyledim ama mevzuata bakarız orda pdc durumuna bakılması gerekiyor dediler çocuğum olduğunu alerjik hastalığı olduğunu bakımının ailesi tarafından yapılması gerektini belirttim . itrazada yazdım. komisyon değerlendirir dediler. daire başkanlarıyla görüştüm durumu anlattım iyi niyet göstermemiz çok zor . mevzuata uymamız gerekiyor dedi. saçma sistemin mağduruyuz yine zaten yeni bi alım yapmışın ne alaka pdc durumu eş durumunda ben nevşehirde görev yapıyorum ç orda att orenı arasındaki fark yüzde 30larda ben istesem vericekler buraya . böyle saçma bi sistem olabilirmi yüzde 65 lık yerden adam alıp 95 lik yere vericeksin mecburum diye ama yüzde89 luk yerden 95lik yere vermiceksin .

Muniroglu, 4 yıl önce

red gelen arkadaşlardan itiraz eden var mı ya da daha önce itiraz edip olumlu geri dönüş alan var mı arkadaşlar nasıl yapmalıyız bilen yardımcı olabilir mi bulunduğu ilde daha fazla personel ihtiyacı var gerekçesiyle Red aldık biz

Muniroglu
Aday Memur
21 Şubat 2020 13:50

Bizim eş durumu istedigimiz ilin pozisyonlarında hepsi boş kaldı görüştüğümüz zamanda başvuracaklar zordurumda kalmasın diye açtık bizim Bi kaybımız yok diye cevap aldık suan daha ne kadar zor durumda kalabiliriz diye merak ediyorum

Şerafettin112
Aday Memur
22 Şubat 2020 21:59

Madem pbs ye bıkıcaksın sayı vermemin kura yapmanın anlamı ne cimere yazalım belki faydası olur

Muniroglu
Aday Memur
25 Şubat 2020 08:41

İtiraz sonuçları ne zaman belli olur gene beşi bulur mu

paramedikss
Aday Memur
25 Şubat 2020 10:03

Arkadaslar ben 1 ind sindeyim esim 3 un b sinde ikimizde paramedigiz ve 3+1liyiz ben basvuru yapmayi dusunuyorum bi dahakinde sizce olurmu nasi bi yol izlemeliyim

tyfndmr27
Aday Memur
25 Şubat 2020 11:21

Gene akşam açıklanır 5 30 6 civarları

Muniroglu, 4 yıl önce

İtiraz sonuçları ne zaman belli olur gene beşi bulur mu

tyfndmr27
Aday Memur
25 Şubat 2020 11:23

Arkadaşlar şimdi onay verildikten sonra hangi hastane olacağı çkys ye düşünce mi öğreneceğiz yoksa tercih falan yapacak mıyız bilgisi olan var mı

33eray78
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:02

arkadaslar uygun geldı cok sukur sımdı surec nasıl ıslıcek ne yapıcaz bılen var mı

LaigLeNoiR
Şef
25 Şubat 2020 13:07

İl sağlık Müdürlüğüne atamanız olacak orası yeni görev yerinizi belirleyecek.

Bundan sonraki süreç için de gerekli duyurular yapılır oradan takip edersiniz ne yapmanız gerektiği yazacak.

mhadi
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:42

Bana alt bölge üst bölge sebebli red verdi esimde daha yeni atandı 1 yıl tayin istiyemiyor itiraz ettim acaba olumlu gelirmi sonuç böyle şeyler olabiliyormu red sonra itiraz edip olumlu gelme

Smyye60
Aday Memur
25 Şubat 2020 22:37

Arkadaşlar kendisi 3+1 olupta eşi belediyede taserondan kadroya geçen personellerden 696lı olupta eş durumuyla gidebilen var mı

selinalkylr
Aday Memur
28 Şubat 2020 15:48

merhaba. çkys ye düşen olursa buradan bilgi verebilir mi ? sürekli takipteyiz ama en azından düşmelerin başladığını bilelim

Muhammed212147
Aday Memur
28 Şubat 2020 18:15

Malesef selin bugün baktım düşmedim daha pazartesi düşeriz herhalde

Cigdemz, 4 yıl önce

bende 3+1 sağlık bakanlığı personeliyim 1 yılımı doldurdum eşimde büyükşehir belediyesinde taşerondan kadroya geçen 4 d işçi süresiz sözleşmeli olarak geçiyorlar sanırım eş durumu mazeretiyle yanına gidebilir miyim bilgisi olan var mı acaba

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi