Editörler : Pangaea
09 Mayıs 2018 18:34

Mülakat sonuçları ve ek atama ihtimali

Bakan Bey'in mülakat sonuçlarının seçim sonrası açıklanacağına yönünde açıklamalar var bu kabul edilemez!

Geçen sene 4 gün sonrasına bırakıldı.

24 Haziran seçimlerinden bu iktidarın çıkacağının garantisi mi var?

Yeni gelen iktidar ben mülakatları adaletli bulmuyorum ve kabul etmiyorum derse ne olacak?

Bu 20 bin insanın suçu nedir?

Mülakat sonuçları derhal açıklanmalıdır.

Bu sonuçlar açıklanmadıkça bu 20 bin atama kullanılır ve ek atama hayal olur.

ücretliata
Şube Müdürü
09 Mayıs 2018 18:42

Demiştim secim sonrasına kalacak diye.Güya tepki olmasın diye böyle yapıyorlar. gene bisürü kişi +10+15 ler olacaktır.

mhmdunlu
Aday Memur
09 Mayıs 2018 18:44

İnsanı sinir hastası yaptılar . Sağlıklı düşünemediğimi ve öfke patlamaları yaşadığımı farkediyorum bazen . Bilinç altında sürekli atama , mülakat mevzusu ve siyasi söylemler kemiriyor insan beynini . Arka planda çalışıp şarj tüketen uygulamalar misali .

09 Mayıs 2018 18:49

Tekrar söylüyorum o gün geldiği zaman noldu aldın mı tecrübenle +10 +20 diye sana yazacağım!

Seçim boyunca 20 bin atamayı kullanmak istiyorlar senin gibiler de hayal kuruyor.

ücretliata, 6 yıl önce

Demiştim secim sonrasına kalacak diye.Güya tepki olmasın diye böyle yapıyorlar. gene bisürü kişi +10+15 ler olacaktır.

Güven00
Daire Başkanı
09 Mayıs 2018 19:04

Bir düzeltme yapalım: Bu 20 binin değil, bu 60 binin suçu ne? Mülakata o kadar kişi çağırıldı. Aslında diğer CB adaylarına baskı yapsak ve onlar bir vaatte bulunsa ortalık karışır.

koby24
Aday Memur
09 Mayıs 2018 19:36

3günde açıklanan bi şeyi 60gün sonrasına atmak nedir ya.ne bitmek bilmeyen işmiş bu arkadaş.İnşallah bir karar değişimi olur da açıklanır. 2 ay beklemekle nasıl geçecek

09 Mayıs 2018 19:42

Çok oy kaybettirecektir çok...

Dördermısra
Aday Memur
09 Mayıs 2018 20:16

Ogretmenleri umursayan var mi ? Aylardir bekliyoruz yaziktir gunahtir ya ...

koby24
Aday Memur
09 Mayıs 2018 20:23

Bu işte bir yanlış anlaşılma var bence atama sonuçları seçimden sonra demiştir. Mülakat puanının 60gün sonraya alınmasının bir mantığı yok

09 Mayıs 2018 20:28

Keşke mantıkla yürüse bu işler. Yönetici mülakat sonuçları seçim sonrasına bırakıldığı düşünülünce...

Şaşırmayız.

Ama şunu söyleyebilirim seçim sonrası açıklanırsa ve ek atama olmazsa kesinlikle oy vermeyeceğim. (Sürekli oy verdiğim partidir.)

koby24, 6 yıl önce

Bu işte bir yanlış anlaşılma var bence atama sonuçları seçimden sonra demiştir. Mülakat puanının 60gün sonraya alınmasının bir mantığı yok

bornova525
Aday Memur
09 Mayıs 2018 20:44

Hocam bu aslında koyun can, kasap et derdinde meselesi. Tarihin en şanssız atama bekleyen nesli olduk. Özellikle kontenjanda olan hocalarım için bari açıklansaydı da 2018 başvuruları yüzünden 150₺ söğüşlenmeselerdi. Ülkede namusunla meslek sahibi olmak veya mesleğini yapmak acı çekmeyi gerektiriyor. Ek atamaya dair bir tek umudum kaldı. Son günlerde yaşanan seçim kızışması biraz daha artarsa belki kesenin ağzını açabilirler. Onun dışında söylenecek pek de birşey kalmadı

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
09 Mayıs 2018 21:28

Ben,bu iktidarın ek atama yapabilme ihtimalini sevdim

Ben, bu iktidarın torpilli mülakatları bir gün kaldırabilme ihtimalini sevdim

Ben,bu iktidarın tekrar kadrolu öğretmen atayabilme ihtimalini sevdim

Size ne ben onları çok sevdim!

Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersiniz?:)

Okdusty
Memur
09 Mayıs 2018 21:36

yönetici mülakat sonuçları seçim sonrasına bırakıldı bizimle alakası yok
09 Mayıs 2018 22:57

Başıma bir iş gelmeyecekse eğer, düşüncenize katılmamakla beraber onaylıyorum.

ben.vedat.sen, 6 yıl önce

Keşke mantıkla yürüse bu işler. Yönetici mülakat sonuçları seçim sonrasına bırakıldığı düşünülünce...

Şaşırmayız.

Ama şunu söyleyebilirim seçim sonrası açıklanırsa ve ek atama olmazsa kesinlikle oy vermeyeceğim. (Sürekli oy verdiğim partidir.)

koby24
Aday Memur
09 Mayıs 2018 23:33

Enseyi karartmayın yanlış anlaşılma vardır. Haftaya açıklanır en geç

BuluttanLale
Kapalı
10 Mayıs 2018 00:29

1 saat kadar önce TRT'de sn Kalın açıklama yaptı canlı yayında ve ifadesinden şunu anladım: ek atama Yok maalesef

Güven00
Daire Başkanı
10 Mayıs 2018 00:41

Hocam, siz her şeyden atama yok sonucunu çıkarıyorsunuz. Zaten yok, olsun diye uğraşıyoruz. Bu kadar karamsar olmayın.

BuluttanLale, 6 yıl önce

1 saat kadar önce TRT'de sn Kalın açıklama yaptı canlı yayında ve ifadesinden şunu anladım: ek atama Yok maalesef

akt90
Şef
10 Mayıs 2018 00:42

Hanggi cümlesinden bunu çıkardınız hocam
BuluttanLale, 6 yıl önce

Dejavu4545
Kapalı
10 Mayıs 2018 03:37

Degerli hocam Bakan Bey mulakatin genel anlamda atamalar olarak secim sonrasini isaret etti. Ama ortamda bircok felaket tellahi oldugu icin bunu puanlar olarak da dusunduler. Bunlarda normal tabi insanlarin psikolojisi iyi degil. Ama sunu belirtmekte fayda var puanlar bu ay icinde aciklanacaktir tahminimin hala arkasindayim kpss basvurusundan oncede aciklanmasi zor gibime geliyor . İnsallah aciklanir tabi temennimiz bu yonde. Kolay gelsin

BuluttanLale
Kapalı
10 Mayıs 2018 08:29

Hangi cümlesinden mi çıkardım? Tüm akp bürokratları, bakanları, danışmanları hepsi de aynı şeyi söylüyor: "25 bin atama yapacağız." C.başkanından tutun da hepsi ama hepsi aynı satırları söylüyor.

Yani aylardır yapmadıkları atamayı ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar. Bizler biliyoruz eski konu olduğunu ama halk bilmiyor. Ve maalesef bunu Yen'i bir atama müjdesi zannediyorlar.

Sınırdayım ve ek atama olsun diye dua ediyorum. Ama görünen köy ortada ve ek atama yapmayacaklar. Benim artık umudum kalmadı 😔

kayraki
Aday Memur
10 Mayıs 2018 08:36

sanki işkence görüyoruz arkadaş...

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi