Editörler : ayşegül bgm
07 Ekim 2019 00:43

Beklemekten yorulduk..

Gerçekten ruh sağlığımız bozuldu. Hala bir ses yok ekimin 2.haftasınada girdik. Artık dağılım belli olsunda insanlar rahatlasın. Arastanda ses yok.

wtfisthisshit
Aday Memur
07 Ekim 2019 01:58

++++++

Deniz esin
Aday Memur
07 Ekim 2019 06:08

+++

prmhakan
Aday Memur
07 Ekim 2019 08:14

++++++

gurbetnurse
Şube Müdürü
07 Ekim 2019 09:41

++

Tıbbi skrter
Aday Memur
07 Ekim 2019 09:44

+++++

elfn
Kapalı
07 Ekim 2019 09:57

gerçekten yıprandık simdi de kasım demeye başladılar etrafta

hemşirepınar
Aday Memur
07 Ekim 2019 10:01

Bu hafta en azından branş dağılımı resmiyet kazansın artık beklemekten yorulduk yıprandık.

magdurlisans2018hem
Aday Memur
07 Ekim 2019 10:49

++++

Sedaerzz
Memur
07 Ekim 2019 10:51

gerçekten sınava çalışmaktan daha yorucu bu bekleyiş

Deniz esin
Aday Memur
07 Ekim 2019 11:49

ha bugün ha yarın derken bunuda ilk alıma çevirler hergün bir umut instagrama memurlar.net giriyorum alıma dair tahmin bile yok insanı hayattan bezdiriyorlar resmen bu sesizlik ne zaman bozulacak acaba

YILDIZbsr
Aday Memur
07 Ekim 2019 13:25

Ekimin sonralarına doğru kılavuz yayımlanacak En geç kasımın başında da tercihler başlayacak inşallah
hemşirepınar, 5 yıl önce

Bu hafta en azından branş dağılımı resmiyet kazansın artık beklemekten yorulduk yıprandık.

paramedikss
Aday Memur
07 Ekim 2019 13:59

ne kesin bi sayı var nede tarih 2 3 gelişme oldu bizi susturdular şimdi istedikleri kadar alımı ertelerler

paramedikss
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:01

güler sağlam dalga geçer gibi kendi face grubunda lisans hemşireler burda mı diyo arkadaşlar burdayız haber bekliyoruz yazıyolar heyecanlandırıyo insanları sonra dalga geçer gibi cevap bile vermiyo ne hallere düştük

Deniz esin
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:51

++

meiners,,
Şef
07 Ekim 2019 14:56

Valla Güler Sağlam'ı bilmem, Ali Aras'ı da tanırım kaynağı direk Cumhurbaşkanlığından diye biliyorum.

Ama siz ne olursa olsun kimseye bel bağlamayın. Sonra hayal kırıklığı yaşamayın.

İnşallah bir an önce şu belirsizlik ortamı yerini neşeli, güzel günlere bırakır hepiniz de atanırsınız.

Piyasada dolaşan listelere vs. bel bağlamayın. Kesin olarak söylüyorum branş dağılımları ile ilgili çalışmaya yeni başlandı. Halihazırda liste vs. yok şu an.

paramedikss
Aday Memur
07 Ekim 2019 15:16

hocam yeni başadıysa nası aras abi 2.hafta açıklıcam 3.hafta büyük ihtimal kılavuz yayınlanıcak diyo

meiners,,, 5 yıl önce

Valla Güler Sağlam'ı bilmem, Ali Aras'ı da tanırım kaynağı direk Cumhurbaşkanlığından diye biliyorum.

Ama siz ne olursa olsun kimseye bel bağlamayın. Sonra hayal kırıklığı yaşamayın.

İnşallah bir an önce şu belirsizlik ortamı yerini neşeli, güzel günlere bırakır hepiniz de atanırsınız.

Piyasada dolaşan listelere vs. bel bağlamayın. Kesin olarak söylüyorum branş dağılımları ile ilgili çalışmaya yeni başlandı. Halihazırda liste vs. yok şu an.

Deniz esin
Aday Memur
07 Ekim 2019 15:27

sözde pazartesinden itibaren atama sayfaları çalışmalarımızı yoğunlastırıcaz diye durum yapmışlardı hiçbir atama sayfasından ses yok

AyyıldıZ-06
Aday Memur
07 Ekim 2019 15:44

aras ve Güler'in bizleri oyalamaktan başka hiçbir halt yaptıklarını düşünmüyorum artık bizleri öyle böyle diye diye sene sonuna kadar itelediler tamamen bakanlıkla danışıklı dövüş diyorum

Demirmfg
Aday Memur
07 Ekim 2019 15:50

bu kadar sürünmemizin tek nedeni var arkadaslar. secimden once 27 bin atama yaptilar. millet 60 puanlarla gitti. 2019 atamasini 2018 seçiminde yapip gectiler. normalde şuanda bence almayi bile pilanlamiyorlarda ayaptiklarini temizlemek icin bir iki atamayi burnumuzdan getirerek yapiyorlar. öyle bir haksizlik yapmasalr suan 3. alim bitmisti.

meiners,,
Şef
07 Ekim 2019 15:51

Ali Aras'ın kaynağı Cumhurbaşkanlığından hocam. Cumhurbaşkanlığına alım total sayısı için olur gitti. Cumhurbaşkanlığı onaylamışsa veya onayladığında Bakanlık bu kez branş dağılımları ile ilgili olan bir liste hazırlayıp onu da Cumhurbaşkanlığına onaya sunacak.

İşte Ali Aras da o noktada duyum verecek. Şu an Bakanlıkta branş dağılımları ile ilgili çalışmalar sürüyor, liste hazır değil.

paramedikss, 5 yıl önce

hocam yeni başadıysa nası aras abi 2.hafta açıklıcam 3.hafta büyük ihtimal kılavuz yayınlanıcak diyo

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi