Editörler : "eskiyara"Pangaea
09 Eylül 2019 11:11

EKYS Tercih
MEBBİS Ekys tercih modülü açılan var mı?

mavsih
Daire Başkanı
09 Eylül 2019 11:16

Yok öğretmenim

Teacher1759
Aday Memur
09 Eylül 2019 11:18

Heyecanla bekliyoruz herkesin hakkında hayırlısı olsun şimdiden

enensonmohikan
Kapalı
09 Eylül 2019 11:33

batman daha kontenjanları yayinlamadi.modul desen nerde.bu işe akil sir erdirmek zor.nasil başariyorlar anlamiyorum.atama tarihi zaten belli.arayi da cok geniş tutmuşlar.başarmamak için çok çalişmak lazim.

timurt80
Aday Memur
09 Eylül 2019 11:39

Adana'dan ses yok henüz

yaşarimam
Memur
09 Eylül 2019 13:32

Bir MEB klasiği... Bekletmek :)

09 Eylül 2019 14:55

Tercih modülü açılmış hocalarım.

Teacher1759
Aday Memur
09 Eylül 2019 15:47

Açıldı

09 Eylül 2019 16:16

Branşım Bilişim Teknolojileri. Mebbiste ilkokullarda açılmış tercihlerde. İlkokullarda müdür yardımcısı olabiliyor mu Bilişim öğretmenleri acaba? Ben olamıyoruz diye biliyordum ama..

AzeleAYitimci
Aday Memur
09 Eylül 2019 16:40

Hocam merhaba. Bana 1. aşamaya başvuru yaptığınız il ile 2. aşamaya başvuru yaptığınız il aynı olmadığı için başvuru yapamazsınız, yazıyor. Ama öyle değil. Sizce neden böyle yazıyor?

cleaning
Şef
09 Eylül 2019 16:43

hocam siz il mi degistirdiniz
AzeleAYitimci, 5 yıl önce
Hocam merhaba. Bana 1. aşamaya başvuru yaptığınız il ile 2. aşamaya başvuru yaptığınız il aynı olmadığı için başvuru yapamazsınız, yazıyor. Ama öyle değil. Sizce neden böyle yazıyor?

cleaning
Şef
09 Eylül 2019 16:44

hocam siz il dışı isteğe bağlı veya özür grubu ile il dışı yer degistirdiniz mi?

AzeleAYitimci
Aday Memur
09 Eylül 2019 16:45

il dışından geldim. ama mülakata burda gidim

cleaning
Şef
09 Eylül 2019 16:53

bende aynı durumdayım hocam. ben özür grubu yoa il degistirdim. ilişik kestim ama henüz yeni ilimde goreve başlamadım. önceki ilin tercihleri açılıyor bana. yarın göreve başlayacağım. göreve başlayınca MEBBİS yeni ili görev yeri olarak görür ve tercih yaparım diye umudum vardı. fakat size böyle yazıyorsa bende başvuru yapamam sanırım.

il dışından geldim. ama mülakata burda gidim

AzeleAYitimci
Aday Memur
09 Eylül 2019 16:54

ama hocam başvurumu burda yaptım ve mülakata da burda girdim ben. açılması lazımdı okulların.

cleaning, 5 yıl önce
bende aynı durumdayım hocam. ben özür grubu yoa il degistirdim. ilişik kestim ama henüz yeni ilimde goreve başlamadım. önceki ilin tercihleri açılıyor bana. yarın göreve başlayacağım. göreve başlayınca MEBBİS yeni ili görev yeri olarak görür ve tercih yaparım diye umudum vardı. fakat size böyle yazıyorsa bende başvuru yapamam sanırım.

cleaning
Şef
09 Eylül 2019 17:00

valla hocam siz sonuna kadar haklisniz. sınav il geneli yapıldı. mülakata da yeni ikimizde girmissiniz daha ne olsun. bence çok saçma başvuru yapmanız. ben hiç yapamam o zaman. moralim bozuldu

ama hocam başvurumu burda yaptım ve mülakata da burda girdim ben. açılması lazımdı okulların.

AzeleAYitimci
Aday Memur
09 Eylül 2019 17:04

hayırlısı olsun hocam. yarın il milli eğitime gidip durumu araştıracağım. inşallah bu hatayı düzeltirler.

Niki35
Aday Memur
09 Eylül 2019 17:05

Arkadaşlar, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda müdür yardımcısı olabilmek için herhangi bir özel şart var mı? Türkçe öğretmeniyim, ilgili kurumun müdür yardımcılığını tercih edebilir miyim? Teşekkürler.

09 Eylül 2019 17:11

Çok büyük ihtimal hala mebbiste diğer okulda kayıtlı olduğunuz için o ilin okulları açılıyor hocam. Yeni okulunuzda biran önce göreve başlayın mebbisiniz güncellenince karşınıza çıkan okullarda güncellenir. mülakata nerede girdiğiniz karşınıza çıkan okulları değiştirmez büyük ihtimalle. Çünkü mebbis veri çekiyor sizin görevde olduğunuz İL 'e göre..

cleaning
Şef
09 Eylül 2019 18:24

hocam MEBBİS e girip kişisel bilgiler modülünden görev yerinizi kontrol eder misiniz. görev yeri hala önceki okulumuzun görünüyor. bı bakıp bize geri dönüş yaparmisiniz

hayırlısı olsun hocam. yarın il milli eğitime gidip durumu araştıracağım. inşallah bu hatayı düzeltirler.

cleaning
Şef
09 Eylül 2019 18:25

süreç hakkında burdan bilgi verirseniz bizde bilgilenmis oluruz

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi