Editörler : Pangaea
29 Eylül 2013 18:19

:D

tiffanyh44, 11 yıl önce

arkadaslar kopegimi kaybettim adi manipul cinsi yok gorenler insanlik namina haber versin

kayseri33
Şef
29 Eylül 2013 19:19

kurban olayım su atasözlerimizi düzgün kullanalım böle olmuyoki cinsini s..ktm cinsine çeker bunuda ben ögretecem size :D

orhannn2929, 11 yıl önce

cinsini sevdiğim cinsine çeker diye bi laf var bilirsiniz :d

ozlm123
Şube Müdürü
29 Eylül 2013 20:56

arkadaslar bisi sorcam sgk nin sozlesmeli aliminin basvuru kisminda sorun var acep ilani duzeltip bi

ozlm123
Şube Müdürü
29 Eylül 2013 20:58

bizimi ekliceklerki:-p

hsnsfk
Şef
29 Eylül 2013 20:59

100 kişilik kadro yüzünden (iibf içerseydi en fazla 3 kişi belki atanacaktı bizden) aç sgk ya davayı da sana vereceği kadroyu da gitsin kuaföre versin rahatlarsın o zaman :)

ozlm123
Şube Müdürü
29 Eylül 2013 21:30

Arkadasim olayi anlamamissin ben sana izah edim de rahatla bi gevşe..simdi bu sozlesmeli sgk da ugradgmiz bi haksizlik var eger buna sesimizi cikarmazsak merkezi atamadada tepemize binerler.sgk bi bakmissin 4001 olmus..oyle sesimizi cikarmadan boynumuzu bukup bekleyemeyiz..gidip hur gür cikarmiyoruz efendi gbo hukuki yollardan hakkimizi ariyoruz..korkaklik iyi bisi degil arkadasim aman bunu huy edinme kendine emi?

hsnsfk, 11 yıl önce

100 kişilik kadro yüzünden (iibf içerseydi en fazla 3 kişi belki atanacaktı bizden) aç sgk ya davayı da sana vereceği kadroyu da gitsin kuaföre versin rahatlarsın o zaman :)

kayseri33
Şef
29 Eylül 2013 22:04

bugun 100 kişilik kadroyu verirler yarın 1000 sen neyden bahsediyosun 1 kişi bile alsa iibf almalıydı kaç kişi aldıgından bahsetmiyoruz iibfnin olmadıgından bahsediyoruz atan ya da atanma elindekiler birer birer gidio

hsnsfk, 11 yıl önce

ozlm123
Şube Müdürü
29 Eylül 2013 23:44

++++++

hsnsfk
Şef
30 Eylül 2013 01:55

Ben olayı anladım senin için rahat olsun . Ama sen benim ne demek istediğimi anla sonra konuşuruz gerisini . Bi anektot korkaklık kelimesi geçti yorumunda istersen yarın gidip en güzel tepkiyi diplomalarızı yakarak gösterebiliriz . NOT(diplomam açık öğretim ve ya abudik gubudik bi okuldan alınma da değildir ) Sen ben onu yazarken neyi anlatmaya çalışmışım ona biraz daha kafa yor . Merak buyurmana gerek yok benim de sgk nın alımlarında sadece iibf mezunlarını tercih etmesi gerektiğini idrak edecek kapasitem var .

ozlm123, 11 yıl önce

Arkadasim olayi anlamamissin ben sana izah edim de rahatla bi gevşe..simdi bu sozlesmeli sgk da ugradgmiz bi haksizlik var eger buna sesimizi cikarmazsak merkezi atamadada tepemize binerler.sgk bi bakmissin 4001 olmus..oyle sesimizi cikarmadan boynumuzu bukup bekleyemeyiz..gidip hur gür cikarmiyoruz efendi gbo hukuki yollardan hakkimizi ariyoruz..korkaklik iyi bisi degil arkadasim aman bunu huy edinme kendine emi?

ozlm123
Şube Müdürü
30 Eylül 2013 02:11

Arkadasim uzatmaya gerek yok gece gece ne sen beni nede ben seni bunaltim haydi bakalim byby..;)

hsnsfk, 11 yıl önce

Ben olayı anladım senin için rahat olsun . Ama sen benim ne demek istediğimi anla sonra konuşuruz gerisini . Bi anektot korkaklık kelimesi geçti yorumunda istersen yarın gidip en güzel tepkiyi diplomalarızı yakarak gösterebiliriz . NOT(diplomam açık öğretim ve ya abudik gubudik bi okuldan alınma da değildir ) Sen ben onu yazarken neyi anlatmaya çalışmışım ona biraz daha kafa yor . Merak buyurmana gerek yok benim de sgk nın alımlarında sadece iibf mezunlarını tercih etmesi gerektiğini idrak edecek kapasitem var .

pudrakokusu
Daire Başkanı
01 Ekim 2013 14:28

dernek patladı dimi?

KarobasaN
Memur
01 Ekim 2013 14:41

Dernek hükümetin ağzına bakan bir gruptan ibaret... Bu organizasyonu mücadele grubu ile iibfliler.net anca yapılabilir

pudrakokusu, 11 yıl önce

dernek patladı dimi?

pudrakokusu
Daire Başkanı
01 Ekim 2013 14:46

hah ben de bununla ilgili bişeyler duymuştum zaten. sen mücadele grubunda değil miydin arkadaşım ya da dernekte miydin? ben karıştırdım mı acaba? büyük umutlarla kuruldu güya neden böyle oldu anlamıyorum ben.

KarobasaN, 11 yıl önce

Dernek hükümetin ağzına bakan bir gruptan ibaret... Bu organizasyonu mücadele grubu ile iibfliler.net anca yapılabilir

22 Ocak 2014 06:59

güncel

sekreterserra
Daire Başkanı
22 Ocak 2014 10:32

bende bu şu dava açsın, bu dava açsın, niye dava açılmıyor diye başlık açanlara şaşırıyorum. kardeşim sende iibf yada sbf mezunusun. ee az biraz idare hukuku da görmüşsündür. eğer iibf/sbf mezunlarına haksızlık yapıldığını düşünüyorsan açarsın davanı ki en fazla 250 tl ye mal olur.(dilekçeyi kendin yazmak koşulu ile. ama o kadar fakülte mezunusunuz. dilekçeyide yazabilirsiniz artık) sonrada bakarsınız davanın sonucu ne olmuş. böyle yapan arkadaşlar birileri işi halletsin bende keyfime bakayım derdinde.

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi