Editörler : "eskiyara"Pangaea

Braweheart01
Daire Başkanı
29 Eylül 2022 16:35

hırsız yakıştırması hoş olmamış kirada değilim hatta yayla ve yazlık evim de var hırsızlık da yapmıyorum öğretmenlerin az maaş aldığı doğru ama mesai saatleri itibarıyla ek iş yapabilirler dolabım da dondurucum da dolu şükür birçok arkadaşım da öyle. ayağını yorganına göre uzatırsan bir sorun olmaz kredi kartı ek hesap kullanmıyorum borcum da yok insanları hırsız yerine koyman hoş değil.

Behzatçç, 2 yıl önce
Dolabım et dolu but bıt bıt bıt kiramı ödeyemicem yakında varmı diyeceğin buna sen onu söyle bunları geç bunlarla malları oyalarlar bizi değil 4 bin kira veriyorum bin lira fatura 1 bin lira yol desen ne yicem ben bunları cevapla önce sen hırsızlar talan etmiş hala konuşuyor

Behzatçç
Yasaklı
29 Eylül 2022 17:05

İyi ne güzel ağzına kadar doluymuş buzluklarınız. Benim boş tek işimde öğretmenlik öğrencime ancak zaman ayırabiliyorum bide üzerine doktora yapıyorum. Ama savaşacağız kazanacağız emin olun öğretmenleri bu hale düşürwmezler. Tek ben değilim geçim sıkıntısı içinde olan
Braweheart01, 2 yıl önce

hırsız yakıştırması hoş olmamış kirada değilim hatta yayla ve yazlık evim de var hırsızlık da yapmıyorum öğretmenlerin az maaş aldığı doğru ama mesai saatleri itibarıyla ek iş yapabilirler dolabım da dondurucum da dolu şükür birçok arkadaşım da öyle. ayağını yorganına göre uzatırsan bir sorun olmaz kredi kartı ek hesap kullanmıyorum borcum da yok insanları hırsız yerine koyman hoş değil.

FiratnL
Şube Müdürü
29 Eylül 2022 20:17

Burada öğretmen olamayacak kapasitede birisi varsa o da sensin.

Braweheart01, 2 yıl önce

arkadaşlar bu başlığa yazmayın bu başlığı açan kişiler öğretmen değil öğretmenleri tiye alıyorlar. Öğretmenleri geçinemeyen sürekli her şeyden şikayet eden bir meslek grubu olarak karalamak için bilinçli olarak açıyorlar bu başlığı. Öğretmenlerin maaşları az olsa da öğretmenler mesleğini severek yaparlar. Bizler mesleğimize aşkla bağlıyız ve bu tür dolduruşlara gelmeyiz.

Behzatçç
Yasaklı
29 Eylül 2022 21:16

Öğretmenleri bilerek isteyerek görmezden geliyorlar bakan tek cümle konu etmedi geçim sıkıntısını.

braveheart1234
Daire Başkanı
29 Eylül 2022 21:42

Yok hocam öğretmenlerin geçim sıkıntısı, öğretmenlerine mesleki sorunlarını, yıpranmışlığını gören yok maalesef. Ama biz dile getirmeye devam edeceğiz.
Behzatçç, 2 yıl önce
Öğretmenleri bilerek isteyerek görmezden geliyorlar bakan tek cümle konu etmedi geçim sıkıntısını.

Behzatçç
Yasaklı
29 Eylül 2022 21:56

Asla yılmayacağım
braveheart1234, 2 yıl önce
Yok hocam öğretmenlerin geçim sıkıntısı, öğretmenlerine mesleki sorunlarını, yıpranmışlığını gören yok maalesef. Ama biz dile getirmeye devam edeceğiz.

Behzatçç
Yasaklı
30 Eylül 2022 09:02

+

Behzatçç
Yasaklı
02 Ekim 2022 02:15

+
Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler