Editörler : alex 10

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
02 Ekim 2019 10:28

keşke gs yerine Fenerbahçe gitseydi, realin kötü olduğu psg nin yedeklerle geldiği gruptan rahat çıkardı gs sadece müzik dinlemeye gidiyor hakemlerimiz gs li onlar da bu müziği seviyorlar :)

alex 10, 5 yıl önce

dün Ukrayna temsilcisi Shakhtar galip geldi..

Galatasaray mağlup..

ara açılıyor..

BJK, TS ve Başakşehir bir şeyler yapmalı yoksa tren kaçıyor..

şampiyonum benim
Aday Memur
02 Ekim 2019 22:33

puhahaha 0 çeker gelirdi

Kerem-Cem.80
Yasaklı
02 Ekim 2019 22:56

La siz bu realden 5 yemediniz mi :))

şampiyonum benim
Aday Memur
03 Ekim 2019 02:50

yediler ama yaraları yeni kabuk tutaya başladı

Kerem-Cem.80, 5 yıl önce

La siz bu realden 5 yemediniz mi :))

hopali
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2019 10:06

Salzburg Liverpool Deplasmanında 3-0 dan 3-3 e Getirdi. Ama 4-3 Kaybetti. 2 Maçta 9 Gol Atarak Güçlerini Gösterdiler. Bence Salzburg'un Sürüklediği Avuzturya Bizi Geçecek. Ayrıca Başakşehir'in Grubundaki Takımıda iyi Takip Edin. Onlarda Proje Takımı Gibiler. Lask Takımı da Öyle Sayılır. Diğer Ülkeleri Söylemiyorum Bile

alex 10, 5 yıl önce

dün Ukrayna temsilcisi Shakhtar galip geldi..

Galatasaray mağlup..

ara açılıyor..

BJK, TS ve Başakşehir bir şeyler yapmalı yoksa tren kaçıyor..

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
03 Ekim 2019 10:14

gs bjk başak ts hepsi aynı ülkemizi iyi temsil edemiyorlar seneye fenerbahçe önderliğinde bjk siz başakşehirsiz daha iyi puanlar alırız gs yi de kupa 2 ye gönderelim kupa 1 onlara göre değil

öz1907
Müsteşar
03 Ekim 2019 10:14

aynen

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

gs bjk başak ts hepsi aynı ülkemizi iyi temsil edemiyorlar seneye fenerbahçe önderliğinde bjk siz başakşehirsiz daha iyi puanlar alırız gs yi de kupa 2 ye gönderelim kupa 1 onlara göre değil

Kerem-Cem.80
Yasaklı
03 Ekim 2019 10:18

la duyanda samp ligine amborgo koymus sanar sizi :D

valla komiksiniz gardaş :D

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
03 Ekim 2019 10:21

fetö önümüzü kesmese o kupa da yarı final hatta final oynardık hatırla zico ile çeyrek final de ilk maç chelsea 2-1 yendik son maç 2-0 kaybettik yarı finali kaçırmıştık :) Allah o fetönün belasını versin fenerbahçe ye büyük zarar verdi ülkede fenerbahçe den başka kimseye zararı olmadı o namussuzun

Kerem-Cem.80, 5 yıl önce

la duyanda samp ligine amborgo koymus sanar sizi :D

valla komiksiniz gardaş :D

Kerem-Cem.80
Yasaklı
03 Ekim 2019 10:27

siz bu kafyala daha bir yere varamazsınız aga...bahaneden baska ürettiğiniz birsey yok...

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

fetö önümüzü kesmese o kupa da yarı final hatta final oynardık hatırla zico ile çeyrek final de ilk maç chelsea 2-1 yendik son maç 2-0 kaybettik yarı finali kaçırmıştık :) Allah o fetönün belasını versin fenerbahçe ye büyük zarar verdi ülkede fenerbahçe den başka kimseye zararı olmadı o namussuzun

hüseyin_3232
Genel Müdür
03 Ekim 2019 11:29

Beşiktaşın rakibi geçen yılki gibi değil bu sene. Beşiktaş her ne kadar kötü olsada bugün kazanacak.

Başakşehirden hiç umudum yok. Bugünde kaybedecekler büyük ihtimalle.

Basel formda. Trabzondan galibiyet beklemiyorum. Belki 1 puan koparabilir.

Her ne kadar ligte zor günler geçirsede ülkemize puan kazandırabilecek tek ekip Beşiktaş gibi.

hopali
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2019 21:38

Forvet Olsa Belki Dediğin Olur:(

hüseyin_3232, 5 yıl önce

Beşiktaşın rakibi geçen yılki gibi değil bu sene. Beşiktaş her ne kadar kötü olsada bugün kazanacak.

Başakşehirden hiç umudum yok. Bugünde kaybedecekler büyük ihtimalle.

Basel formda. Trabzondan galibiyet beklemiyorum. Belki 1 puan koparabilir.

Her ne kadar ligte zor günler geçirsede ülkemize puan kazandırabilecek tek ekip Beşiktaş gibi.

hopali
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2019 21:54

Avusturya Takımı Puan Aldı. Hem Beşiktaş Hem Başakşehir Son Dakikada Gol Yedi. Başakşehir 1 Puan ve Beşiktaş Yenildi.Sırada Trabzon Maçı Var

hopali, 5 yıl önce

Salzburg Liverpool Deplasmanında 3-0 dan 3-3 e Getirdi. Ama 4-3 Kaybetti. 2 Maçta 9 Gol Atarak Güçlerini Gösterdiler. Bence Salzburg'un Sürüklediği Avuzturya Bizi Geçecek. Ayrıca Başakşehir'in Grubundaki Takımıda iyi Takip Edin. Onlarda Proje Takımı Gibiler. Lask Takımı da Öyle Sayılır. Diğer Ülkeleri Söylemiyorum Bile

alex 10
Editor
03 Ekim 2019 21:57

Ultra rezillik yaşıyor Türk futbolu..!!

2 hafta sonunda; (TS 2. Maçı hariç)

7 maçta 2 beraberlik, 5 mağlubiyet..

foreverGS1905
Kapalı
03 Ekim 2019 22:00

Türk futboluna müstehaktır. Bunlar hep uyarı, akıllanmayıp aynı hataları yapmaya devam etsinler.. seneye son kez şampiyonlar ligine gireceğiz.. sonra hak etmeden yok!!!!

şampiyonum benim
Aday Memur
03 Ekim 2019 23:56

cehalete bir örnek daha

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

zzReiS
Daire Başkanı
04 Ekim 2019 00:44

Güncel

9- Hollanda 32.750

10- Ukrayna 31.900

11- Türkiye 31.000

12- Avusturya 29.925

Fark açılıyor Ukrayna ile..

alex 10
Editor
24 Ekim 2019 23:57

4 takımımızda kendi evinde oynadı

Sonuç; 1 galibiyet, 3 mağlubiyet..

Geride kalan 3 haftada 12 maç yaptık.. 8'i kendi evimizdeydi..

Ve sadece 1 galibiyet çıktı..

İçler acısı..

hopali
Başbakan Müsteşarı
25 Ekim 2019 00:06

Küçük Ülkeler Bile Bizden Fazla Puan Toplamıştır. Bizim Kazandığımız Puanlar 5 e Bölünüyor...

alex 10, 4 yıl önce

4 takımımızda kendi evinde oynadı

Sonuç; 1 galibiyet, 3 mağlubiyet..

Geride kalan 3 haftada 12 maç yaptık.. 8'i kendi evimizdeydi..

Ve sadece 1 galibiyet çıktı..

İçler acısı..

enginkrtp
Genel Müdür
25 Ekim 2019 08:54

gerçekten durum çok kötü

Toplam 210 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi