Editörler : Pangaea
10 Mart 2019 10:20

2019 Şubat ataması kurum bazlı taban puanlar?

Arkadaşlar MEB Şubat atamasında sadece alan bazlı taban puanları açıklandı değil mi? Memurlar.net bunu neden haber yapmıyorsun?hangi okullara alım yapıldığını neden göremiyoruz?

ÇağatayD
Şube Müdürü
10 Mart 2019 10:39

Kesinlikle katılıyorum. Kurum bazlı puanların neden açıklanmadığıyla ilgili memurlar.net in haber yapmasını rica ediyoruz.

Necmiderya
Aday Memur
10 Mart 2019 12:35

Geçen alımlarda hemen açıklamışlardı. Bu sene nedense açıklanmadı. Ben şahsen merak ediyorum

İzbul
Aday Memur
10 Mart 2019 16:13

Geçen atamada hemen açıklanmışken bu atamanın açıklanmaması torpillerin daha geç ortaya çıkması için mi ? Ne bekleniyor açıklama için

Eli78
Aday Memur
22 Mayıs 2019 08:42

Hocam kurum bazlı atama puanları yayınlanmadı mı ben mi bulamıyorum?

ddddddd
Memur
23 Mayıs 2019 10:59

yayınlanmadı fakat tercih yapan her adayın sınav sonuç belgesinde alanı ile ilgili son atama puanı ve sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var.

Eli78
Aday Memur
26 Mayıs 2019 23:04

Hocam cevabınız için teşekkürler ama şu cümlenizde neyi kasdettiğnizi anlamadım... ''sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var'' Nerde var bu bilgi? Şubat atamasında tercih yaptım ama hatırlamıyorum!

ddddddd, 5 yıl önce

yayınlanmadı fakat tercih yapan her adayın sınav sonuç belgesinde alanı ile ilgili son atama puanı ve sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var.

En12345
Aday Memur
26 Mayıs 2019 23:16

Hocam tercihte yerleşemediniz yazısı Altında tercih ettiğiniz kurumların puanları yazıyor ya sanırım ondan bahsetti hocam bölümünden ulaşabildiğin kişilerden alırsan okullar hakkında fikrin olur
Eli78, 5 yıl önce

Hocam cevabınız için teşekkürler ama şu cümlenizde neyi kasdettiğnizi anlamadım... ''sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var'' Nerde var bu bilgi? Şubat atamasında tercih yaptım ama hatırlamıyorum!

LHSNR
Şube Müdürü
27 Mayıs 2019 13:15

Kaç puanla hangi okula hangi branşta atama yapıldığını MEB bilmemizi istemiyor. Hile şeffaflık içerm

Eli78
Aday Memur
27 Mayıs 2019 17:33

Malesef hakkınız var gibi :( yoksa bunca zaman kurum bazlı puanlar neden açıklanmasın ki !!!

LHSNR, 5 yıl önce

Kaç puanla hangi okula hangi branşta atama yapıldığını MEB bilmemizi istemiyor. Hile şeffaflık içerm

MaDMaxiBo
Şube Müdürü
27 Mayıs 2019 21:30

Sorun olsa ilk tercihlerine atanamayan biri oraya şu puanla adam alınmış ama beni almamışlar hakkımı yemişler diye sosyal medyayı ayağa kaldırmaz mı?

Boşuna öküz altında buzağı aramayın eğer böyle bir kanıt yoksa.

Eli78
Aday Memur
28 Mayıs 2019 17:00

Hocam itiraz etmek için nereye kaç puanla atadılar bilmek lazım !!! Biz de daha önce yayınlandığı gb kurum bazlı puanlar neden yayınlanmadı kaygısındayız, okadar geciktirdiler ki değil buzağı panda aransa yeri artık!!!

MaDMaxiBo, 5 yıl önce

Sorun olsa ilk tercihlerine atanamayan biri oraya şu puanla adam alınmış ama beni almamışlar hakkımı yemişler diye sosyal medyayı ayağa kaldırmaz mı?

Boşuna öküz altında buzağı aramayın eğer böyle bir kanıt yoksa.

jack007
Daire Başkanı
31 Mayıs 2019 13:47

Var mı gelişme. Neden açıklanmıyor ki

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi